Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Marzuk. :) Fajnie dzis sie gralo co? Dzis pierwszy raz spotkalem cos takiego jak na X360 :) Caly team polakow :D Naprawde podziw dla ludzi, ktorzy naprawde graja! Oby wiecej takich akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzuk. :) Fajnie dzis sie gralo co? Dzis pierwszy raz spotkalem cos takiego jak na X360 :) Caly team polakow :D Naprawde podziw dla ludzi, ktorzy naprawde graja! Oby wiecej takich akcji.

Jak będziesz wiedział gdzie się obracać :D to cześciej tam pogramy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: Oski_

Chętnie zagram online :) kto chce niech zaprasza z dopiskiem MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram jestem całkiem nowy na PSN. ID to : Pito__PL

w nazwie 2 stopki __ :)

Modern Warfare 2

Killzone 2

Pito__PL.png

Edytowane przez Pito__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chętnie pogram z kimś na multi nick PSN PL-RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chętnie pogram z Wami.. słuchaweczkę BT z samochodu przynieść trzeba to się i pogada.. moje psn ID to artstarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej kto dostaje w dupę ręka do góry!

<kazior podnosi rękę> ... :verymad:

lepiej mi szło w KZ2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej kto dostaje w dupę ręka do góry!

<kazior podnosi rękę> ... :verymad:

lepiej mi szło w KZ2

nie poddawaj sie, trening czyni mistrza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej kto dostaje w dupę ręka do góry!

<kazior podnosi rękę> ... :verymad:

lepiej mi szło w KZ2

Ja podnoszę obie ręce. Myślałem, że już zaczynam coś łapać, dopóki nie zagrałem dzisiaj z "cyborgami" z TMD. Dopóki graliśmy razem przeciwko innym drużynom moje ratio było przyzwoite - 1:1. To co się stało ze mną jak w drużynie przeciwnej znalazło się czterech przedstawicieli tego klanu można porównać do mielenia mięsa. Niemniej jednak dużo się nauczyłem i zabawa była przednia. Bez wrodzonego refleksu wiele się nie da tu zdziałać, można wypracować skilla na przyzwoitym poziomie, ale nic więcej. Najważniejszy jest fun!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówisz o trybie dominacji, który graliśmy przez około godzinę to muszę powiedzieć, że już przez długi czas nie będę mógł zagrać na tej mapce ( dach wieżowca), bo zacznę rzygać :P Przynajmniej wygraliśmy przeciwko Alucardowi i reszcie ;) ( około 1371:1367 ).

Za to wpieprzanie się na tylu wroga z moim NINJA buildem było bardzo fajne ;P

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ta gra mi uświadomiła moje głębokie, nieuleczalne lamerstwo. Poza tym tam nie chodziło o to żeby wygrać. Wynik był taki, a nie inny bo host skończył grę w danym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu lamerstwo :> To co tam robiliśmy nie miało nic wspólnego z prawdziwą gra. Ja np. jedynie biegałem od bazy C do bazy A i zabijałem cale tłumy przeciwników nożem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz wiedział gdzie się obracać :D to cześciej tam pogramy ;)

A to i ja przyłączę się do podziękowań za wspólną grę. Co prawda wpadam okazjonalnie ale gra się całkiem całkiem:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Alucard tutaj jest niezłym HITMANEM! hehe

Na szczęście ja multi dopiero ruszę jak mi wpadnie platynka :) W tedy was powycinam jak jelenie (chociaż to mało prawdopodobne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podnoszę obie ręce. Myślałem, że już zaczynam coś łapać, dopóki nie zagrałem dzisiaj z "cyborgami" z TMD. Dopóki graliśmy razem przeciwko innym drużynom moje ratio było przyzwoite - 1:1. To co się stało ze mną jak w drużynie przeciwnej znalazło się czterech przedstawicieli tego klanu można porównać do mielenia mięsa. Niemniej jednak dużo się nauczyłem i zabawa była przednia. Bez wrodzonego refleksu wiele się nie da tu zdziałać, można wypracować skilla na przyzwoitym poziomie, ale nic więcej. Najważniejszy jest fun!

Jeżeli mówisz o trybie dominacji, który graliśmy przez około godzinę to muszę powiedzieć, że już przez długi czas nie będę mógł zagrać na tej mapce ( dach wieżowca), bo zacznę rzygać :P Przynajmniej wygraliśmy przeciwko Alucardowi i reszcie ;) ( około 1371:1367 ).

Za to wpieprzanie się na tylu wroga z moim NINJA buildem było bardzo fajne ;P

Dokładnie ta gra mi uświadomiła moje głębokie, nieuleczalne lamerstwo. Poza tym tam nie chodziło o to żeby wygrać. Wynik był taki, a nie inny bo host skończył grę w danym momencie.

Jakie znowu lamerstwo :> To co tam robiliśmy nie miało nic wspólnego z prawdziwą gra. Ja np. jedynie biegałem od bazy C do bazy A i zabijałem cale tłumy przeciwników nożem :P

Nom, gra byla przednia, co prawda na upartego moglem przeczekac az zaczniemy prowadzic i dopiero zakonczyc gre jako host, ale nie czulbym sie fajnie bo stawialiscie przyzwoity opor i w pelni zwyciestwo zasluzone, o te kilka punktow :P :D na pewno cos takiego niedlugo powtorzymy juz o tym na forum TMD pisalismy.

Widzę, że Alucard tutaj jest niezłym HITMANEM! hehe

Na szczęście ja multi dopiero ruszę jak mi wpadnie platynka :) W tedy was powycinam jak jelenie (chociaż to mało prawdopodobne)

Hehe, wczoraj grajac z forumowiczami i moim klanem wyciagnalem wynik 244 na 122 :D haha ... niezle jajca byly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej kto dostaje w dupę ręka do góry!

<kazior podnosi rękę> ... :verymad:

lepiej mi szło w KZ2

Ja w pierwszych dniach dostawałem baty niesamowite. Nigdy nie grałem w MW1, a w Killzone tylko trochę. Ostatni FPS sieciowy w jakiego grałem nieco dłużej to Quake 3 jakieś 8 lat temu. :) No ale zacisnąłem zęby, pooglądałem killcamy i filmiki na YT i jest nieco lepiej. Ratio bliżej zera, nie ujemnej liczby dwucyfrowej. Wprawdzie jeszcze za często ginę, ale to taka moja ułańska natura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AlucardMZ z tego co czytalem troche wyzej zdrowy wymiatacz z Ciebie. :) Chetnie pogram z kims na poziomie, aby zmierzyc moje mozliwosci. :D Nie mam pojecia jakie masz PSNID (i czy to z podpisu prawdziwe), wiec moje to Klapek, daj inva pogramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba z toba gralem wczoraj Klapek, fajnie sie gralo, bylo nas chyba z 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Alucard'a nie ma startu xD Koleszka wymiata, ostatnio jak się podłączyłem do jego gry nawet nie wiedziałem kiedy mnie ubijał :rolleyes: Ale to nie ta liga xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wyszedł nowy patch. Zna ktoś szczegóły co poprawia/psuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos byl chetny do gry w MW2 albo KILLZONE to ja tez chetnie moge grac wysylajcie requesty moj PSN ID: Kwasowy

pozdrawiam :D btw gracie za pomoca pada czy warto zainwestowac w adaptery typu max shooter itp?? Czekam na Wasze opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos byl chetny do gry w MW2 albo KILLZONE to ja tez chetnie moge grac wysylajcie requesty moj PSN ID: Kwasowy

pozdrawiam :D btw gracie za pomoca pada czy warto zainwestowac w adaptery typu max shooter itp?? Czekam na Wasze opinie

Gramy za pomocą pada (przynajmniej większość)

Czy warto? Poszukaj stosownego tematu :)

Cheers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×