Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

To może być problem natu,albo słabych łącz. Mnie czasem bardzo laguje w specu jak obciążę łącze,lub chociaż partner (z gry ! biggrin.gif ) zdarzy się teżże wywali i rozłączy.

Ejjj chyba nie chodzi o mnie hehbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam właśnie kolega mutlley próbował się ze mną połączyć w spec opsach ale ja mam niemiecką wersje i nat typ 3 mimo odblokowanych portów dla ps3

Poniżej będzie obrazek z routera. nie wiem co zrobić aby mieć nat typ 2 często mam problemy w multi z powodu host migration

mam neo 512 i router D-link 504g którego na stronie dlinka nawet niema

pomocy

beztytuuane.th.jpg[/img]

a tak pozatym już więcej portów nie moge odblokować nawet jak ps3 jest do dmz dopisane dalej istnieje problem

10.1.1.2 to ps3

w ps3 UPnp jest niedostępne pomimo odblokowanych portów

a jak korzystam z ps3 to pc ma wyłączone żeby nie przeszkadzało na tym małym łączu

Edytowane przez sancezz04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega odblokowywał porty u operatora,może tędy droga ? Wersja językowa nie ma nic do rzeczy. Migracja hosta,to migracja hosta całkiem inna sprawa nie związana z tym. Każdy tak ma jeśli host jest słaby,nie zależy to od Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega odblokowywał porty u operatora,może tędy droga ?

możesz mi w tym pomóc pierwsze słyszę operatora czyli co gdzie mam to wprowadzić?? dzwonić do nich?? mam neostrade

ps.dzięki za twoją szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,dzwonić,więcej szczegółów będę znał wieczorem,dowiem się co i jak :)

rozumiem że sam nie masz tej opcji z dzwonieniem

to z reguły masz nat typ 3 ??

a wystarczy tylko te 4 porty główne od ps3 odblokować co??

Edytowane przez sancezz04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to mam zewnetrzne ip do routera. sancezz04 czy ty masz zewnetrzne ip? bo jesli nie to przekierowanie portów na routerze ci nic nieda :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze powinien to napisać w temacie pomoc ale

zewnętrzne ip ?? co to :yucky: na tyle wiem że ps3 zawsze dostaje te 10.1.1.2 a pc 10.1.1.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze powinien to napisać w temacie pomoc ale

zewnętrzne ip ?? co to :yucky: na tyle wiem że ps3 zawsze dostaje te 10.1.1.2 a pc 10.1.1.1

Te ip co podales (10.1.1.2 a pc 10.1.1.1) Zapewne to sa ip przydzielone pszez Router ale to sa tylko ip wewnetrzne mi chodzi czy do routera masz nadane ip zewnetrzne jesli nie a masz neo to mozesz to sobie jakos ustawic bo wiem ze w neo da sie zrobic ip zewnetrzne bez rzadnego problemu ale jak to niewiem bo neo niemam :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wtedy co? będzie git z nat typ??ale wiem że za każdym razem kiedy łącze się z Neostradą mam inne ip

poczekam co cezzar997 wieczorem powie z tymi portami u operatora.

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj dostałem MW 2, więc chętnie pogram z rodakami (potrzebuję pomocy w Spec Ops) . ;) PSN id: TarkenixPL

P.S Oczywiście mam headset'a.

Pozdrawiam

@xGretikx

Klikasz na swój nick (prawy górny róg) po czym wybierasz:

ustawienia->profil->sygnatura

Wklejasz tam wygenerowany link.

Edytowane przez Tarken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry chłopaki może pytanie nie na miejscu,ale prosił bym o pomoc a mianowicie,gdzie w swoim profilu wklejam Przenośne ID tak jak Wy to maci.Z góry dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xGretikx powyrzej bylo napisane

@xGretikx

Klikasz na swój nick (prawy górny róg) po czym wybierasz:

ustawienia->profil->sygnatura

Wklejasz tam wygenerowany link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby mające neostradę, netię bądź coś na wzór tych sieci zapewne mają dynamiczne IP i nie muszą nigdzie dzwonić i prosić o przekierowanie portów. Wystarczy że wejdą na router i wpiszą w zakładce Virtual Server -> DMZ -> tutaj IP konsoli które przydzielił router i już jest po problemie z natem, od tej pory będzie on otwarty.

Osoby mające jakieś sieci lokalne zapewne nie mają dynamicznego IP, o ile się orientuję to można takie IP wykupić za jakąś tam stałą opłatą miesięczną. Jeżeli operator sieci lokalnej nie oferuje takich rzeczy wtedy trzeba zadzwonić i poprosić o przekierowanie portów u Administratora sieci a później te porty wpisać do zakładki virtual server. Tylko niestety nie wiem z jakich portów korzysta MW2.

Swoją drogą to matchmaking oraz działanie całego online w tej grze to jedna wielka porażka i nie oczekujcie tego że po zmianie nat'u na otwarty od razu gra zacznie lepiej działać...

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo to mam do dmz dodane ip od ps3 i jest lipa

dodatkowo odblokowałem porty podawane na wielu forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zapisać ustawienia i zresetować router. Może coś źle wpisałeś? Może jakiś FW Ci blokuje?

Wyłączonego masz FW z windy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś FW Ci blokuje?

Wyłączonego masz FW z windy?

tak za każdym razem klikam save and rebot i on się resetuje

a firewala wyłączyłem raz kompletnie w ruterze i nic nie pomogło dalej na ps3 widniał napis nat typ 3

Edytowane przez sancezz04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nat typ 3 to jest średni tak? Jeżeli tak to u mnie wystarczyło wpisać w dmz ip konsoli i działa, a sam mam neo 1mb.

Może coś w ustawieniach na konsoli? Nie jest to możliwością że u mnie to działa a u Ciebie nie...gdzieś jest jakiś drobny błąd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może taki że ten router (d link dsl 504g ) to totalna lipa newiam nawet na dlink.com nie ma suportu do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to wątpię w to, ale kto wie....

Ja posiadam Pentagram Cerberus P6331-6 i działa jak należy, konsola jest połączona po wi-fi i nie ma żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się. Kolega ma teraz net osiedlowy i tam przepuszczają wszystko bez blokady portów etc. Załatwił sobie tylko zewnętrzne IP. Miał też kiedyś w tepsie (neo) z tego co wiem,zadzwoń do nich,dowiedz się o zewnętrzne IP (możliwe że płatne-kiedyś podobno tak było) i o porty czy niektóre nie są poblokowane. Jednak samo IP powinno załatwić nat i problemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu poszukaj w google cos na temat zewnetrznego ip w neo lub przekierowanie portów u mnie w routerze nazwe ma to, port forwarding. Zalecam rowniesz poszukac w necie jakis skaner portów online i sprawdzic czy porty sa przekierowane https://www.grc.com/x/ne.dll?bh0bkyd2 i tam klikasz ( all serwice ports) Dodam ze ja mam wrzystko na zielono tylko jeden port mam closed .:whistling:

http://w799.wrzuta.p...1_jan._27_23.09

Edytowane przez mutlley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol nie uwierzysz ale jak skanował miałem wszystko zielono wszystkie inne testy na tej stronie stealth

a jak skanowałem 2 raz to take owo

96327329.th.png[/img]

na ps3 to samo

a tak to dzwoniłem wczoraj do neoo i mówię no chciałbym się dowiedzieć jaki mam ip czy wew...

babka odraza co?? mówię mam po blokowane porty a ona - coś tam że własnym zakresie do spraw technicznych nawet tak szeptem mówiła że szok

mówiłem korzystam z ps3 i chce mieć odblokowane porty on a to proszę nie zgłaszać się z tym do nas tylko do producenta tego sprzętu.

(co una ma do szukania w pomocy technicznej neo) może wybrałem złą kategorie :angry: a tak to czekałem 20min na doradce serio i słuchałem muzyki (która jeszcze pogarszała oczekiwanie)

Edytowane przez sancezz04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste Masz Praktycznie wrzystkie porty zablokowane. a jezeli chodzi o babke z ktora rozmawiales z neo to wiadomo co ona moze wiedziec zapewne niewie co to jest zew ip a wew ip dlatego pisalem ci poszukaj w google cos na temat zewnetrznego ip w neo wiem ze jest tego pelno bo nie raz trafialem na cos takiego musisz cos w ustawieniach pogrzebac :whistling:

w neostradzie jest zmienne ip ale powinno by pomuc przekierowanie portów niewiem jak ty to masz tam u siebie zrobione lecz jeszcze moze ci pomuc www.No-ip.org :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×