Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko: Ile średnio gra osób na necie ? Jak długo znajduje się grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Ja nie miałem ani problemu z bluetooth, ani teraz... Wczoraj (w sumie to dzisiaj) o pierwszej w nocy odpaliłem MW2 a tu patch.. Ok., włączyłem kompa, sprawdzam forum - zonk, sprawdzam stronę IW info jakieś jest.. Już się wkurzyłem, ale multi poszło normalnie. Nawet pokuszę się o stwierdzenie, że było lepiej niż ostatnio (często wywalało mnie z lobby, były problemy z hostami, albo łączyło mnie do meczu na ostatnie 5 sekund)

IW nie bronię, ale na moim przykładzie widać, że taka sytuacja nie ma miejsca u wszystkich.

Zobaczymy co się dzisiaj będzie działo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo wszystko ok.nieraz nie można się połączyć ale to i bez tego patch było i jak nie zaliczyłem za wiechy

Ale i tak nie wiem dlaczego ta gra ma takie noty ciekawy jestem jakie by teraz otrzymała noty a co do panów z IW naprawdę tyle kasy zarobili a maja problemy zrobić coś dobrego dla graczy i poprawić wydane przez na pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem tego patcha i po kilkudziesięciu sekundach multi się zawiesiło i był restart :( Na szczęście później już było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz. Zero problemów, sprawnie, szybko, na sześć partyjek jedna migracja hosta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znalazłem

  • Care Package, Emergency Airdrop, and Sentry Gun marker grenades sprint speed normalized.
  • Fix for "infinite care package" exploit.
  • Sentry Guns: Improved placement detection, preventing cases of Sentry Guns inside geometry.
  • Model 1887: Bling using Akimbo and FMJ combination now has same range and damage as non-Bling Model 1887s.
  • Improved player collision removing cases of getting into geometry and 'elevators'.

i wielu użytkowników pisze na zagranicznych forach że wiesza się ps3

już wcześniej o tym pisałem Pilch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się juz dwa razy zawiesił PS kiedy grałem COD:MW 2; /

Porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kto chętny pograć w Spec Ops, dodawać do znajomych : TokarzPL.

Headsetu niestety brak.

ODblokowane jak narazie tylko Bravo i Charlie.

Gram tak koło godziny 24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak, można bezpiecznie ściągać patcha? czy jeszcze poczekać? ;d

ps.wogóle jaki sens tego zdania :D Coś co POWINNO poprawiać jeszcze BARDZIEJ to psuje ;(

Edit: Na oficjalnym foruum IW 402 napisał że wszystko jest w porządku, i że to była wina PSN :o

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie do tego dzialu ale musze sie zapytac. mozna sie wymieniac grami z pss ? bo chialbym sie zamienic mam batellfielda 1943 motyw z eyepeta i crash team racing jak cos to gg 959888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam ludzi aby pograc dzisiaj :P jak jest ktos chetny niech pisze do mnie na psn... im wiecej nas tym lepiej :PP :D

PSNID : pilchoworycerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mutlley - wcześniej chciałeś udzielić koledze pomocy i w każdym kolejnym poście pisałeś zamiast pomóc to "pomuc".

Sorry że się czepiam, ale to aż razi po oczach, FF Ci tego nie podkreśla jako błąd? Ja rozumiem że nie każdy jest polonistą, ale ładować BYKA w tak prostym słowie to aż woła o pomstę do nieba i świadczy o tym że totalnie olewasz osoby czytające Twoje posty. To samo tyczy się pisowni słowa w ogóle oraz braku jakiejkolwiek interpunkcji :|.

Żeby nie było offtopa, to poszukuję osoby do pogrania w Spec Ops na Veteranie. Na razie odblokowane mam dwa pierwsze chaptery. Oczywiście przydał by się headset do sprawnej komunikacji. Pozdrawiam!

Ps. Żywy nie krzycz tak! I tak zapewne IW ma nas graczy głęboko w dupie ;)

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was gra wogle we Free For All? Taki zapomniany tryb na tym forum chyba :D Ja bardzo lubie chodzić po mapie i szukać chętnych przyjąć ołów z mojego SCAR-H :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie dzisiaj zagram z kims w ground war, im wiecej tym lepiej(trzeba grac dopóki nie wyjdzie BC2 :) )

PSN: Fazzerasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i jutro późnym wieczorem zapraszam do gry i znajomych PSN: Wsioq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś strona ze statystykami z Multiplayera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam ale czy są statystyki dostępne na PC, chodzi mi o możliwość stworzenia sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem jesli chodzi o granie w MW2 przez net.

sprawa wyglada nastepujaco mam w domu siec bezprzewodowa i dwie konsole PS3

na jednej gra moj brat na drugiej ja kiedy chcemy zagrac sobie razem w MW2 to niestety mamy problemy.

np tylko jeden z nas "laczy"sie z gra a drugi widzi caly czas wyszukiwanie, lub poprostu problemy z hostem albo nie mozemy wyszukac gry

mozna to ominac i dolaczyc w ostatniej chwili co nie zawsze sie udaje ma ktos moze jakis pomysl jak cos podobnego rozwiazac...

naszym desperackim posunieciem bylo podlaczenie drugiej konsoli do netu z orange:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jadę do koleżki ze swoim pudłem na MW2 i będziemy testować dam znać co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chetnie pogram Online z rodakami . Kto ma ochote zapraszac

PSN: Marcin_Olb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×