Skocz do zawartości
macmf75

Kamera do PS3 - Playstation Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Przypnij ja sobie na smyczy i zawies na szyje, inne rozwiazania sie nie sprawdzaja ...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na jednej kamerze jest możliwość gry w dwie osoby w mova?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na jednej kamerze jest możliwość gry w dwie osoby w mova?

Prawie spadłem z krzesła :biggrin: Jasne, że da się grać:thumbsup:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek jeszcze dodam że potrzebne są do tego dwa move'y ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom PS Eye ma swietny mikrofon.. (omijajac przydlugawe opisy/nic nie mowiace nazwy) - bardzo dobrze wytlumia dzwieki z otoczenia. Jedynym mankamentem jest to ze kamerka musi stac w miare blisko (korzystalem z niej na windowsie, nie wiem jak sie sprawdzi na ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio grę DanceStar Party i od razu zwróciłem uwagę na bardzo ciemny obraz z kamery. Na początku myślałem, że było za ciemno, ale nawet po zapaleniu wszystkich świateł, obraz nadal był za ciemny. Póżniej myślałem, że to może coś z moją kamerką, ale obraz z kamery poza grą wygląda normalnie.

Ma ktoś pomysł jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa jakies sterowniki do kamerki zeby dziala tez po podloczeniu do komputera? windows 7 znalazl tylko sterowniki do mikrofonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa jakies sterowniki do kamerki zeby dziala tez po podloczeniu do komputera? windows 7 znalazl tylko sterowniki do mikrofonu

Podłączam się do pytania, fajna była by to sprawa używać PsEye np. w skype :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie pokazuje obrazu a wszystko podłączyłem pisze "no camera found

pomorze ktoś ?

Edytowane przez fryga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio grę DanceStar Party i od razu zwróciłem uwagę na bardzo ciemny obraz z kamery. Na początku myślałem, że było za ciemno, ale nawet po zapaleniu wszystkich świateł, obraz nadal był za ciemny. Póżniej myślałem, że to może coś z moją kamerką, ale obraz z kamery poza grą wygląda normalnie.

Ma ktoś pomysł jaka może być tego przyczyna?

mam dokladnie to samo, w ustawieniach kamery tam gdzie sie zmienia czestotliwosc na podgladzie jest idealnie, a w grze bardzo ciemno jest ;/ cholera wie o co chodzi jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mam w Eyepecie, na podglądzie obraz jasny i żyleta, włączam grę, obraz ciemny, zaszumiony i generalnie lipny. Nie wiem ocb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopiero co zakupiłam ps3 60GB kompatybilne z ps2. Mam do tego kamerkę eye. Czy będą mi działać gry dedykowane na kamerkę eye toy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :D

mam konsolke PS3 od 3 dni i nie wiem jak nakręcić filmik lub zrobić zdjęcie kamerką PsEye po prostu nie wiem jak jej użyć napiszcie mi jak włączyć ją i coś nakręcić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z oryginalną kamerką PS3. W demie gry Dance star party nagrywa błędnie obraz tzn wszystko jest niebiesko-fioletowe. Czy to oznacza, że kamerka jest uszkodzona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kamerka jest uszkodzona to najprościej chyba w ustawieniach w XMB zobaczyć czy prawidłowy jest obraz (podgląd) z kamery, ewentualnie ściągnij z PSNa EyeCreate i w nim zobacz czy kamera działa poprawnie. Może skrzaczyła się sama gra, a może kamera.

Edytowane przez Khazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Koledzy czy duża jest różnica między tym uchwytem:

http://allegro.pl/uchwyt-clip-do-kamerki-playstation-eye-super-cena-i2081947250.html

a tym:

http://allegro.pl/oficjalny-uchwyt-na-kamere-playstation-eye-ed-w-wa-i2096502722.html

Jest spora różnica ceny a ja wychodzę z założenia że lepiej dołożyć i kupić coś dobrego.Tylko czy w tym przypadku jest sens? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej? To kawałek plastiku jest + ciut gumy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj zauważyłem że na obrazie z kamerki mam tzw. mrówki i przez to strasznie pogorszyła się jakość obrazu. Kamerka nie była odłączana ani nic nie było robione. Na początku obraz był czyściutki i wyraźny. Wiecie co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym prosić o pomoc, ponieważ nagrywam kamerką od PS3 specjalnie przeznaczonym programem CL-Eye Test i gdy nagram już film z kamerki to plik jest w typie "file". Gdy zmieniam rozszerzenie na mp4,avi,wmv to niby wszystko na miniaturze widać, ale w programach słychać tylko dźwięk :/

Próbowałem różnych progamów i albo nie obslugują tego formatu albo konwertuje tak, że słychać tylko dźwięk :/

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj użyć do przechwytywania program VLC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podłączam do laptopa kamerkę ps3 i nie moge jej wybrac jako domyślnej , na skype sobie poradziłem uruchamiam i jest kamerka ale chcialem kozystac na stronach www i tam odpala sie jako domyslna z laptopa jak ustawic żeby było ps3 ????ktoś wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kamerkę PS Eye da się podłączyć do telewizora by działała jako kamerka internetowa (skype?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem się zapytać o możliwość podłączenia zwykłej kamerki od PC. Kamerka ma wbudowany mikrofon i jest podłączana na USB. Zakładając, że mikrofon uda się wykorzystać, kamerki (w sensie opcji video) już nie. Jednak nie wiem jak sprawa będzie wyglądała z czatem głosowym - jaka jest możliwość usłyszenia rozmówcy ? nie mam dodatkowej słuchawki na BT.....

pietrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×