Skocz do zawartości
macmf75

Kamera do PS3 - Playstation Eye

Rekomendowane odpowiedzi

przy okazji: eye toy z ps2 działa na ps3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy PS eye jest w stanie służyć jako mikrofon do chatu(chodzi mi o sam głos) w grach np:Battlefield czy Killzone.

Oszczędziło by mi to wydatku na headset.

Z góry dzięki za pomoc!

EDIT:Da sie,wystarczy w opcjach ustawić i wtedy kamerka działa jak mikrofon(wczoraj sprawdzane na burnoucie)

Temat można zamknąć!

Edytowane przez Gojdzilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy PlayStation Eye bedzie działało z PS2 ?

bo mam zamiar kupic kamerke do PS2 a jakby działała ta z PS3 to bym zaoszczedził kase i bym miał akcesorium do obu konsol :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że może nie dziąłć w 100% dobre poinieważ nowa kamerka( dedykowana ps3) ma lepszą rozdzielczość i do 120fps. poprzez te róznice kamerki moga nie być kompatybilne z konsolami dla których nie są dedykowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki no ale to nie daje stanowczej odpowiedzi ,moze sie ktoś wypowie kto sprawdzał to osobiscie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trol powinna działać dobrze. Obie są na USB, a że nowa jest lepsza technologicznie to nie problem dla PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu, najpierw miałem starszą wersję i dawala radę, także w K2 - bo gralem, a nastepnie kupiłem ps3 eye i jest jeszcze lepiej, reasumujac eye wystarczy Ci do komunikacji w grach na online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż od paru dni posiadam kamerkę ps3 eye i chciałbym ją porządnie zkonfigórować wchodze w zakładke setting potem w akcesoria , ustawienia kamerki i pojawia mi się obraz i pisze że mam wybrać czy 60 Hz czy 50Hz który jest lepszy i daje lepszą jakość .

Dodam jeszcze że wczoraj wieczorem testowałem kamerke to jest tak jakby zaśnieżony ekran co mam zrobić aby był czysty.

3. Czy kamerka może być cały czas podłączone z ps3 czy trzeba ją odłanczać po każdym wyłąnczeniu ps3.

z góry wielkie dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wybrać czy 60 Hz czy 50Hz który jest lepszy i daje lepszą jakość

Im wyższa częstotliwość, tym lepsza jakość. Różnicy i tak nie zauważysz.

Dodam jeszcze że wczoraj wieczorem testowałem kamerke to jest tak jakby zaśnieżony ekran co mam zrobić aby był czysty.

Z tego co zauważyłem u siebie to ważne jest oświetlenie. Im lepsze, tym obraz lepszej jakości. Kamerka ma problemy w słabo oświetlonych pomieszczeniach.

Czy kamerka może być cały czas podłączone z ps3 czy trzeba ją odłanczać po każdym wyłąnczeniu ps3.

z góry wielkie dzięki za odp.

Może być podłączona, może być odłączona - twój wybór. Może też służyć jako mikrofon w czasie gry online (patrz w ustawieniach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie co do mikrofonu kamerki to czy trzeba dosyć blisko siedzieć przy kamerce aby gracze dobrze słyszeli co ja do nich mówie czy moge siedzieć w określonej odległości .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie co do mikrofonu kamerki to czy trzeba dosyć blisko siedzieć przy kamerce aby gracze dobrze słyszeli co ja do nich mówie czy moge siedzieć w określonej odległości .?

Ja jak jeszcze nie posiadalem hs-a to siedzialem ok 2 metrow od kamerki, koledzy rozumieli co mowie. To bylo rozwiazanie tymczasowe poniewaz hs jest o niebo wygodniejszy. (slyszysz w sluchawce tylko mowe, a nie jak z kamerka rozmowa leci z glosnikow telewizora wraz z dzwiekami z gry)

Najlepiej jak odpalisz sobie program eyecreate i sobie zobacz, jak zbiera dzwiek kamera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale są rozwijane, bardzo dobre sterowniki, do kamerki Eye pod systemy Microsoftu (w tym W7):

Download

Podaje, bo mamusia google nie prowadzi do tej strony tylko do innych, lekko przeterminowanych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć kamerkę od PS3 do PC (np. Skype). Szukałem na forach ale nie znalazłem. Oczywiście jeśli jest jakiś link do rozwiązania mojego tematu to proszę o przesłanie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć kamerkę od PS3 do PC (np. Skype). Szukałem na forach ale nie znalazłem. Oczywiście jeśli jest jakiś link do rozwiązania mojego tematu to proszę o przesłanie.

Pozdrawiam.

I jak wiadomo cos w tym temacie? tez mam taki problem pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 obsługuję tylko PS3Eye i eyetoya,może to być możliwe jeśli masz linuxa ale u siebie sprawdzić nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 obsługuję tylko PS3Eye i eyetoya,może to być możliwe jeśli masz linuxa ale u siebie sprawdzić nie mogę.

chodzi o podłączenie kamerki PS3 do kompa, a nie na odwrót

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha chyba nie doczytałem,lub nie z kumałem.Ale raczej te kamerki nie będą działały na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos na forum kiedys dal linka do sterownikow do kamerek od playstation. Tylko juz nei pamietam gdzie to bylo, mozliwe ze w dziale o linuxie. Ale kamerki chyba da sie jakos uruchomic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja właśnie zastanawiam się nad kupnem PS EYE tylko mam pytanie.

Jaka jest jakość dzwięku mikrofonu wbudowanego w PS EYE czy jest czysty i wyrazny oraz czy bardzo zbiera odgłosy z otoczenia bo wkońcu to wolnostojący mikrofon ??

Prosił bym o opinie osób posiadających tą kamerkę i szczerą opinie na jej temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill trochę racji ma - jednak takiej tragedii nie ma ... Niesety jeżeli planujesz pograć i używać tego częściej do komunikacji to nie polecam

Jako urządzenie "okazyjne" od czasu do czasu może być

Ps Eye ma więcej niż jeden mikrofon i niestety doskonale zbiera wszystkie odgłosy - w tym niechciane z otoczenia również - możecie więc być irytujący dla innych współgraczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie, jak zrobić żeby można było rozmawiać przez kamerkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawic w opcjach konsoli jako zrodlo dzwieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×