Skocz do zawartości
macmf75

Kamera do PS3 - Playstation Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos na forum kiedys dal linka do sterownikow do kamerek od playstation. Tylko juz nei pamietam gdzie to bylo, mozliwe ze w dziale o linuxie. Ale kamerki chyba da sie jakos uruchomic.

Tak,kamerka pod PC działa bardzo dobrze. (sam przed chwilą podłączyłem i zainstalowałem sterowniki).

Wszystko działa jak należy pod Win XP 32bit. Jesli ktoś chętny,lub pomóc mu w konfiguracji itp. to piszcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kamere z PS3 i czy jest jakiś sposób zeby działała na kompie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przeczytales jednego posta nd twoim? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóz mam moja kamerke ps3 podłaczona do komputera wszystko fajnie działa w skype tez i wogóle, tylko jest poroblem podczas rozmowy nagle obraz z kamerki się zacina, ale wszystko słychac mozna gadać tylko obraz sie zawiesił i nie wiem czego moze byc to przyczyna za pomoc z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , nie potrafię Ci jeszcze pomóc , ale TY możesz pomóc mi . Mam kamerkę do PS3 , interesują mnie sterowniki i sposób instalacji sprzętu . Wiem , że w necie jest tego sporo , ale po ichniemu :shok: , ja preferuję język polski . Za pomoc z góry wielkie dzięki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakies rozdzielczosci masz ustawiona kamerke?Sprobuj zmniejszyc rozdzielczosc nadawania i powinno pomoc, juz dawno zauwazylem taki blad w tej kamerce jak jest za wysoko to sie blokuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie na temat ps3 eye - czy oprócz EyePet'a da się do czegoś ja wykorzystać ?

Czy kamerkowe gry z PS2 będą działać na PS3 oraz czy będą współpracować z PS3-ójkową kamerką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam kamerę internetową A4Tech PK-720MJ . Podłączyłem ją do konsoli za pomocą kabla USB. Normalnie wykrywa ją , jak ją testuję wszystko działa okey. Dopiero w grach jest problem... Mianowicie ,gdy rozmawiam w Battlefield : Bad Company 2 i Call of Duty Modern Warfare 2 dzieje się coś takiego : Gadam normalnie przez jakieś dwie minuty ,później ludzie nie słyszą mnie , tylko jakieś trzeszczenie. Żeby to naprawić muszę odłączyć kamerę z USB i wpiąć ją ponownie... Jest to dość nudne takie przełączanie co dwie minuty kabla ,więc zwracam się do was z pytaniem.

Co może być przyczyną takiego zachowania kamery i co z tym zrobić ?

Z góry dzięki za odpowiedź , Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. A jak to jest z headsetami ? Działają wszystkie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. A jak to jest z headsetami ? Działają wszystkie ?

Powinny działać ale najlepszy jest HS sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym użytkownikiem ps3, zakupiłem kamerkę playstation eye ale teraz się zastanawiam gdzie mogę znaleźć gry wykorzystujące ją. Jedyne co znalazłem to Eyepet i jakies 2 gry na PS store. Mógłby ktoś podać jakieś tytuły lub gdzie mogę je znaleźć? z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym użytkownikiem ps3, zakupiłem kamerkę playstation eye ale teraz się zastanawiam gdzie mogę znaleźć gry wykorzystujące ją. Jedyne co znalazłem to Eyepet i jakies 2 gry na PS store. Mógłby ktoś podać jakieś tytuły lub gdzie mogę je znaleźć? z góry dziękuje

The Eye of Judgement

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Kamera Playstation Eye (PS3) Nowa kamerka dedykowana PS3 to znacznie potężniejsza zabawka niż jej poprzedniczka stworzona dla PS2. Potrafi ona przechwytywać obraz z prędkością 120 FPS w rozdzielczości 320×240 oraz 60 FPS w 640×480 pikseli. Zastosowany obiektyw zapewnia szeroki kąt wi dzenia - od 56 do 75 stopni...

Jak uzyskać te 120 klatek / sekundę, EyeCreate tego nie daje ? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się kupić kamerkę ps3 eye :P miałem zamiar ją brać dopiero jak wyjdzie psm ale widząc taką cenę nie mogłem odmówić :P:P dałem 64 zł i 44 gr za the eye of judgment z kamerką nówka gra wszystko zapakowane w pudełku i gra w foli :P

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie można kupić uchwyt na kamerkę żeby przypiąć ją u góry na TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie można kupić uchwyt na kamerkę żeby przypiąć ją u góry na TV?

wejdz tu -> http://iwaggle.blogspot.com/2010/07/look-at-some-third-party-playstation.html

i zwroc uwage na PlayStation Eye Camera Clip - moim zdaniem najlepsze rozwiazanie, tylko nie wiem gdzie to kupic. pisalem do nich (iwaggle), nie odpisali.

niby producentem jest PDP ale na ich stronie tego nie ma http://www.pdp.com/m-5-ps3.aspx

Edytowane przez prart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mozna jakos za darmo zrobic zeby PlayStation Eye dzialalo z PC jako web cam, do skype itp?

Znalezlem jeden programik ale platny, a jakos mi sie nie widzi zeby bulic za urzywanie kamerki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jak nagrywać filmiki poprzez tą kamerkę ps3eye niedawno ją mam i w sumie to chciałbym ją przetestować.

musisz zainstalowac na ps3 program eyecreate - jest na plytach dolaczanych do kamery i na PSStore (za darmo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×