Skocz do zawartości
Major_Kupricz

BAN na PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy na allegro pojawi się wysyp tani konsol z dyskami po 320, 500GB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Noo, a dalej jest:

In addition, copying or playing pirated software is a violation of International Copyright Laws. A circumvention device and/or unauthorized or pirated software currently resides on your PlayStation®3 system. Immediately cease use and remove all circumvention devices and delete all unauthorized or pirated software from your PlayStation®3 system. Failure to do so will result in termination of your access to the PlayStation®Network and access to Qriocity services through your PlayStation®3 system.

Wiec nie wiem co masz do polskiego tłumaczenia.

A co ty mi tu cytujesz? Z cala pewnoscia nie oficjalne stanowisko sony, rozsylane do uzytkownikow, ktore brzmi tak:

Notice: Unauthorized circumvention devices for the PlayStation 3 system have been recently released by hackers. These devices permit the use of unauthorized or pirated software. Use of such devices or software violates the terms of the “System Software License Agreement for the PlayStation 3 System” and the “Terms of Services and User Agreement” for the PlayStation Network/Qriocity and its Community Code of Conduct provisions. Violation of the System Software Licence Agreement for the PlayStation 3 System invalidates the consumer guarantee for that system. In addition, copying or playing pirated software is a violation of International Copyright Laws. Consumers using circumvention devices or running unauthorized or pirated software will have access to the PlayStation Network and access to Qriocity services through PlayStation 3 system terminated permanently.

To avoid this, consumers must immediately cease use and remove all circumvention devices and delete all unauthorized or pirated software from their PlayStation 3 systems.

Edytowane przez prart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie wiesz o czym my tu rozmawiamy. Wkleiłeś oficjalne stanowisko Sony opublikowane na stronie Playstation, dotyczące piractwa. My zaś zajmujemy się mailem, rozsyłanym do użytkowników podejrzanych o posiadanie nielegalnych programów i urządzeń na swojej PS3 i wzywające do natychmiastowego ich zakończenia/odłączenia gdyż w przeciwnym razie czeka ich niechybny ban na dostęp do PSN. Ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pisał że miał dzwonić do sony? Jak tam co ci powiedzieli? Jestem ciekaw co robią te maile u "czystych graczy"

Na szczęście ja nie mam się czego obawiać :D chyba, że sony skapnie się że mam tv Philipsa a nie jakiegoś soniaka :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bał na twoim miejscu. Ninja już ma podpisany wyrok przez Sony na twój telewizor. Obudzisz się rano na tu Sony Bravia :teehee:

Ten kto jest czysty raczej nie ma się czego obwiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze chce napisać coś ciekawego na temat złego SONY i biednych "hakerów", którym brakuje dostępu do LINUXA na PS3 i innych HB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO faktycznie :whistling: to bedzie dla tych ktorym sie czasem nie chce przegladac bo nie ma czas ( czyli dla takich jak ja) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zbytnio odbiegać od tematu ale czy wy też dostaliscie taka durną wiadomość na ps3?

IT WORKS! Send this message to ALL of your friends. Once you have sent this message to all of your friends - you will get $50 on your PSN. Enter this code tu kod (after you send message to all)

a w wolnym tłumaczeniu

TO DZIAŁA! Wyślij wiadomość do wszystkich swoich znajomych. Po wysłaniu wiadomości do wszystkich znajomych - otrzymasz 50 dolarów na PSN. Wprowadź ten kod (po wysłaniu wiadomości do wszystkich)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zbytnio odbiegać od tematu ale czy wy też dostaliscie taka durną wiadomość na ps3?

IT WORKS! Send this message to ALL of your friends. Once you have sent this message to all of your friends - you will get $50 on your PSN. Enter this code tu kod (after you send message to all)

a w wolnym tłumaczeniu

TO DZIAŁA! Wyślij wiadomość do wszystkich swoich znajomych. Po wysłaniu wiadomości do wszystkich znajomych - otrzymasz 50 dolarów na PSN. Wprowadź ten kod (po wysłaniu wiadomości do wszystkich)

No dobra ale co działa? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj że już nawet na ps3 ludzie wrzucają tzn "Łańcuszki"

A po za tym od kogo to dostałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy działa i co działa bo po 1 wiadomość nie jest sprecyzowana jak sami widzicie a sprawdzać nie mam zamiaru.

A dostałem to od nijakiego DANILO_HUERTAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dostałem to od nijakiego DANILO_HUERTAS

Pewnie jakiś enGRISHman z Portoryko : D

Mi wczoraj wywaliło jakiś błąd ( coś w stylu tego dla zbanowanych, P04928u6 itp. ), myślę sobie - DO CH**A? Jaki wał! Wywaliłem zaledwie trzy kawałki Iron Maiden, które sobie specjalnie wrzuciłem na dysk i już mi się nie pojawił. WTF. Przez to nie mogłem się połączyć do PSN, teraz jest już okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś enGRISHman z Portoryko : D

Mi wczoraj wywaliło jakiś błąd ( coś w stylu tego dla zbanowanych, P04928u6 itp. ), myślę sobie - DO CH**A? Jaki wał! Wywaliłem zaledwie trzy kawałki Iron Maiden, które sobie specjalnie wrzuciłem na dysk i już mi się nie pojawił. WTF. Przez to nie mogłem się połączyć do PSN, teraz jest już okej.

Wątpie by było to spowodowane "kawalkami Iron Maiden" jeśli dobrze zrozumiałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był pewnie jakiś głupi błąd, ale wolę dmuchać ... i tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie chce zbytnio odbiegać od tematu ale czy wy też dostaliscie taka durną wiadomość na ps3?

IT WORKS! Send this message to ALL of your friends. Once you have sent this message to all of your friends - you will get $50 on your PSN. Enter this code tu kod (after you send message to all)

a w wolnym tłumaczeniu

TO DZIAŁA! Wyślij wiadomość do wszystkich swoich znajomych. Po wysłaniu wiadomości do wszystkich znajomych - otrzymasz 50 dolarów na PSN. Wprowadź ten kod (po wysłaniu wiadomości do wszystkich)

Tak. Dwa razy...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dwa razy...

za dwa razy to dostanie 100$ :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam takie pytanko : czy można dostać bana lub :psbutton: może uszkodzić mi konsolę jeśli będe miał Them inny niż oryginalny??

(myślę że nie ale chce mieć pewność w końcu po to jest to forum ..... tak mi się zdaje :sweat: :huh: )

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze hackerów. Koleś z nickiem ModdingTeamTier to hacker. Napisałem na niego. Ten gówniarz rozwalił mi postać z 23lvl. Odblokował większość osiągnięć i odblokował wszystkie pistolety. Ale kurde jak tak można. Wyszedłem na 6sek a ten mi tyle odblokował. A to było na 2 koncie, które zrobiłem specjalnie do CoD 4, bo 1 mi też zhackowali, ale całkiem. NIe wiem jak ludzie mogą się czuć dobrze z tym, że taki zrobi hosta i odblokuje im bronie. Tylko chorzy tak grają, a jest to większość graczy sądząc po komentarzach na jego kanale na youtube. Jak chcecie tam zobaczć to tu jest link. http://www.youtube.com/user/ModdingTeamTier#p/u/1/ENXCxcpoIeY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donieś na niego i tyle. Masz możliwość wysłania raportu do Sony przez PSN, więc nie wahaj się i załatw łobuza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te CoDy na ps3 to w ogole jakies takie.... to cheaterzy tu hakerzy, mogli by z tym cos zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×