Skocz do zawartości
Major_Kupricz

BAN na PSN

Rekomendowane odpowiedzi

jak podać cheatera który oszukuje w MW2 i jeszcze proponuje kupno cheatów do Sony żeby go zbanowała, znam jego PSNid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mack nie wróżę sukcesu ale spróbuj przez opcję raportuj > KLIK

Witam czy jak zakupie takie urządzenie (...) to dostane bana.

Ode mnie na 100% :thumbsup:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie na 100% :thumbsup:

shok.gifrofl.gif

Tomo - Ty to wiesz, jak z ponurej atmosfery w pracy, zrobic jeden wielki polew :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie na 100% :thumbsup:

Hah :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc? Otóż mam 3 konta PSN z czego dwóch nieuzywam bo pozapominałem hasła i zrobiłem trzecie konto które uzywam... I teraz się boję żebym bana nie dostał..... Za to mógłbym dostać bana? :( czy nie? Oby nie.....

Edytowane przez LemonPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc? Otóż mam 3 konta PSN z czego dwóch nieuzywam bo pozapominałem hasła i zrobiłem trzecie konto które uzywam... I teraz się boję żebym bana nie dostał..... Za to mógłbym dostać bana? :( czy nie? Oby nie.....

nie dostaniesz i nie zadawajcie aż tak głupich pytan kont mozesz miec milion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milion? A takich na kraj, w którym się nie mieszka? Podajesz podczas rejestracji fałszywy adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milion? A takich na kraj, w którym się nie mieszka? Podajesz podczas rejestracji fałszywy adres.

Oni i tak nie mają jak sprawdzić czy ty mieszkasz pod danym adresem. Jedynym problemem będzie jak będziesz chciał wziąć udział w jakim konkursie ponieważ kraju nie można już zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie? Po IP mogą sprawdzić gdzie aktualnie przebywam.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby moc dochodzic od providerow internetowych tak szczegolowych danych musialbys popelnic powazniejsze przestepstwo..... Przerobienie sobie wlasnej konsoli napewno do tak powaznych nie nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up. Według umowy z Sony nie możesz przerabiać softu. A konsole możesz przerobić np zmienić dysk i cały środek konsoli.

KopaczK. Sony nie możesz sobie tak napisać do twojego dostawcy neta o twoje dane. Jest coś takiego jak ochrona danych osobowych. A po za tym net może być na twoich rodziców a konto psn masz na siebie. Albo założyłeś konto psn, po czym wyjechałeś pracować zagranice i nie chciałeś tracić znajomych, trofeów wiec korzystasz nadal z tego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, skoro tak, to luzik. Raz na jakiś czas przydaje mi się moje japońskie konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam mam ze 3 konta w PSN w tym jedno na USA. Założyłem je wtedy gdy był problem z logowaniem na stronie http://pl.playstation.com/ i chciałem zobaczyć o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem Slimke (po formacie dysku) grałem na niej w Modern Warfare2 robiłem Save game z gry.

Teraz kupiłem 2 slimke z większym dyskiem i teraz pytanie: czy jak wgram save game ze starej konsoli do nowej konsoli bedzie wszystko ok? Wszystkie stare osiagniecia beda na nowej slimce? i czy nie dostane bana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana nie dostaniesz. Zwykły backup. Ale co do osiągnięć to nie jestem pewny bo nie wiem czy one są zapisywane na konsoli czy koncie psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprzedałem Slimke (po formacie dysku) grałem na niej w Modern Warfare2 robiłem Save game z gry.

Teraz kupiłem 2 slimke z większym dyskiem i teraz pytanie: czy jak wgram save game ze starej konsoli do nowej konsoli bedzie wszystko ok? Wszystkie stare osiagniecia beda na nowej slimce? i czy nie dostane bana?

Jeżeli w grę grałeś na koncie KAMILMISZCZUK i save robiłeś na tym koncie i dalej będziesz grał na tym koncie to wszystko będzie tak jak przed sprzedażom .

Wszystkie osiągnięcia będą tak jak miałeś przed sprzedażom gry, Trofea też . Tylko warunek że na nowej konsoli będziesz grał na koncie którego używałeś na starej konsoli .

Bana nie dostaniesz .

Trofea są zapisywane na serwerach sony, a save gier są przypisywane do konta gracza , czyli jeżeli założysz nowe konto to z save gry które zrobiłeś na koncie KAMILMISZCZUK nie skorzystasz .

Edytowane przez Wojtekg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bany istnieja na PS3 sam sie przekonalem o tym jak w PS Home pisalem z kolega o realiach zycia w PL:P Sony stwierdziło to za obraze i byl 30 dniowy off :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z dniem dzisiejszym Sony na swoim oficjalnym blogu PS-a poinformowało że zaczyna rozdawać bany na PSN i aby tego uniknąć użytkownicy powinni powywalać wszystkie nielegalne programy.

http://blog.us.plays...rated-software/

Stosowna informacja widnieje również na forum PSN.

http://community.eu..../12430707#M6352

Jednym słowem Sony poważnie zabrało się za kwestię piractwa i haxów w sieci.

A o to potwierdzenia bana na PSN.

psn-bans-1s.jpg

http://www.ps3-hacks...r-like-its-hot/

Edytowane przez kakaroto-songo
: nastepnym razem poszukaj odpowiedniego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale to tylko na konto psn? Czy ogólnie dostęp do neta?

Edytowane przez maciek1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila od SONY, który poniżej cytuje. Zastanawia mnie czy wysłali go do wszystkich, czy tylko do mnie.

Konsoli nigdy nie przerabiałem, firmware w najnowszej wersji, PSN+ wykupiony na rok.

Pozdrawiam,

Paweł

Informacja dotycząca dostępu do PlayStation®Network oraz usługi Qriocity™.

Nieautoryzowane urządzenie umożliwiające obejście zabezpieczenia systemu PlayStation®3 zostało niedawno wydane przez hackerów do systemu PlayStation®3. Urządzenie to pozwala stosowanie niedozwolonych lub pirackich oprogramowań.

Zastosowanie tego typu urządzenia lub oprogramowania narusza "Umowę Licencyjną Oprogramowania Systemowego dla Systemu PlayStation®3" jak i "Warunki Korzystania z Usługi oraz Umowę z Użytkownikiem” w PlayStation®Network / Qriocity™, co jest Przepisem Wspólnotowego Kodeksu Postępowania.

Ponadto, kopiowanie lub w pirackie oprogramowanie stanowi naruszenie Międzynarodowych Praw Autorskich.

Urządzenie umożliwiające obejścia i / lub nieautoryzowane czy pirackie oprogramowanie, obecnie znajduje się w Twoim systemie PlayStation®3.

Niezwłocznie należy przerywać korzystanie ze wszystkich urządzeń umożliwiających obejścia zabezpieczeń i usunąć wszelkie nielegalne czy pirackie oprogramowanie z systemu PlayStation®3.

Nieprzestrzeganie powyższych zaleceń spowoduje na stałe zablokowanie dostępu do sieci PlayStation®Network i usług Qriocity™ za pośrednictwem systemu PlayStation®3.

================================================================================================

Uwaga: Ten e-mail został wysłany automatycznie, więc nie będzie odzewu na odpowiedzi wysłane na ten adres.

©2011 Sony Computer Entertainment Europe.

http://eu.playstation.com

"PlayStation", "PlayStation Network", "PlayStation Store", "PlayStation Home", "PS3", "PSP" and "PS2" are registered trademarks of Sony Computer Entertainment Inc. All titles, content, publisher names, trademarks, artwork, and associated imagery are trademarks and/or copyright material of their respective owners. All rights reserved.

Gry sprzedawane w Polsce są oceniane przez niezależną organizację PEGI. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.pegi.info. Kategorie wiekowe oznaczają wiek, dla którego dana gra jest odpowiednia.

Jeśli masz konto na PlayStation®Network możesz z poziomu konta edytować swój profil i preferencje powiadamiania, w tym rezygnację z subskrypcji. Zaloguj się (Sign In) tutaj. https://secure.eu.pl...on.com/sign-in/

Jeśli nie masz konta na PlayStation®Network i chcesz zrezygnować z subskrypcji, wyślij email na ten adres. mailto:unsubscribe@eu.playstationmail.com?subject=Unsubscribe

PlayStation®Network, PlayStation®Store oraz PlayStation®Home podlegają warunkom użytkowania i nie są dostępne we wszystkich krajach i językach (eu.playstation.com/terms). Wymagane stałe łącze internetowe (Broadband). Użytkownicy są odpowiedzialni za opłaty za dostęp do stałego łącza. Obowiązują opłaty za dostęp do pewnych treści. Użytkownicy muszą mieć co namniej 7 lat, a użytkownicy poniżej 18 lat muszą uzyskać zgodę rodziców.

Ceny, materiały, promocje i usługi mogą ulec zmianie lub zostać wycofane w dowolnym momencie. Materiały mogą nie być dostępne we wszystkich regionach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×