Skocz do zawartości
Major_Kupricz

BAN na PSN

Rekomendowane odpowiedzi

ok - zle zrozumialem Twoja wypowiedzi dobra postawa :) z Twojej strony.

Gry na pleja mam oryginalne i mam zamiar sie dalej tego trzymac :)

a jailbreak - to dla mnie ma jeden + - jak wspomnialem - media center. Jak zrobia cos na miare xbox media center - bede w niebo wziety , oczywiscie jezeli przy takim uzywaniu nie dostanie sie bana w przyszlosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co i jak działa ale pisząc że "JB to Bullshit" wyrażam jasny sprzeciw przeciwko temu badziewiu ... po prostu jestem zagorzałym przeciwnikiem piractwa i już ...

A ja nie potrafię pojąć dlaczego niektórzy są tak uparci, że jedyne co im na myśl przychodzi myśląc o Jailbreaku to piractwo. Jak byście nie wiedzieli powstaje JB domowej roboty (PS Groove) dla każdego z myślą o Homebrew. Bez obrazy ale zachowujecie się troszkę jak mohery spod krzyża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie potrafię pojąć dlaczego niektórzy są tak uparci, że jedyne co im na myśl przychodzi myśląc o Jailbreaku to piractwo. Jak byście nie wiedzieli powstaje JB domowej roboty (PS Groove) dla każdego z myślą o Homebrew. Bez obrazy ale zachowujecie się troszkę jak mohery spod krzyża.

Drogi użytkowniku wyjrzyj zza obłoków i zejdź na ziemię. Zdecydowana większość tego procederu rozbije się wyłącznie o łamanie praw autorskich. Nawet jeśli znikomy procent wykorzysta JB do celów innych niż wspomniane to niestety zginą pośród przeważającej liczebnie pirackiej hołoty. Ale do rzeczy: temat dotyczy dyskusji na temat Bana na PsNetwork i jego ewentualnych przyczyn. Prośba o nie kontynuowanie wątku JB ponieważ serwis PS3Site zajął jasne stanowisko w tej sprawie: odcinamy się od tego grubą krechą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy SP3site może być jedyną stroną wolną od słowa jailbreak? Czy już nigdzie nie można wejść żeby nie czytać o końcu PS3? :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo

Mam i użytkuję i jestem z tego dumny bo nie piracę

Ps

Żart

Odcinać grubą kreska to ty sie możesz ale od aktualizacji juz nie. Przez tego łamacza pewnie ktoras z kolei aktualizacja rozwali PS3 na dobre :)

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam glupi problem i pytanie ^ ^

nie moge zarejsetrowac sie na PSNetwork

wpisuje date urodzenie (nie mam jescze 18)

i wyskakuje zebym wpisal login i haslo (poczte mam na interi wazne to jest ? )

i wyskakuje :

Enter the sing-in ID(e-mail address)and password for the master accound"

no i wpisuje sobie swoja poczte i haslo i po wcisnieciu "Continue" wyskakuje:

"The sind-in ID (e-mail address) or password is incorrect"

jak to mozliwe ze jest zle jak sie rejestruje dopiero ?lol

a jest taka opcja ze konsola juz byla zarejestrowana wczesniej i teraz nie moge ? chyba ze cos wpisuje zle ?

moze to dla inektorych glupie ale jestem nowy w sprawaach PS3 i prosze o pomoc ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg

tam nie wpisujesz adresu i hasla do swojej obecnej poczty...

skoro jestes niepelnoletni to moze niech rodzice za ciebie zaloza konto psn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg

tam nie wpisujesz adresu i hasla do swojej obecnej poczty...

skoro jestes niepelnoletni to moze niech rodzice za ciebie zaloza konto psn :)

za pol roku mam 18 wiec nie bede sie prosil rodzicow zeby mi cos rejestrowali wypelniali :)

to co tam trzeba wpisac ? ^ ^ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pol roku mam 18 wiec nie bede sie prosil rodzicow zeby mi cos rejestrowali wypelniali :)

to co tam trzeba wpisac ? ^ ^ :)

Po pierwsze to najpierw załóż sobie konto na PlayStation Network (tam podasz swoje dane , maila , hasło) i później jak będziesz się chciał zalogować DO PSN(żeby grać przez internet,zbierać trofea,kupować gry itd)

podajesz jako Sign-In : maila którego podałeś podczas rejestrowania konta i Password : czyli password :biggrin:

Niestety bez 18 lat dużo nie zdziałasz chyba żę stworzysz dwa konta jedno na rodzica drugie na siebie (lub zmień swój rok urodzenia tak żebyś miał 18 lat ;) )

You do not meet the eligibility requirements for the creation of a master account.

You will need a parent or legal guardian to help you create an account.

Note to parent or guardian:

You must have a PlayStation®Network master account to create a sub account for your child. There may be additional eligibility requirements in your country.

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to najpierw załóż sobie konto na PlayStation Network (tam podasz swoje dane , maila , hasło) i później jak będziesz się chciał zalogować DO PSN(żeby grać przez internet,zbierać trofea,kupować gry itd)

podajesz jako Sign-In : maila którego podałeś podczas rejestrowania konta i Password : czyli password :biggrin:

ale wybieram na konsoli "zarejestruj sie do uslugi PSNetwork no pozniej daje acound new costam ^ ^ wpisuje date urodzenie daje dalej i prsi o email i haslo i wyskakuje to co napisalem w pierwszym poscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enter the sing-in ID(e-mail address)and password for the master accound"

Masz tutaj wpisać email głównego konta, nie tego, które zakładasz.

Główne konto mogą założyć tylko osoby pełnoletnie.

[].. wpisuje date urodzenie [...]

I tutaj jest problem - podajesz datę urodzenia, która wskazuje, że nie ukończyłeś 18 lat.

Jedyne rozwiązanie to podać taką datę, żebyś wg niej miał 18 lat (tylko ją zapamiętaj, bo może Ci się później przydać do odzyskania hasła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj wpisać email głównego konta, nie tego, które zakładasz.

Główne konto mogą założyć tylko osoby pełnoletnie.

I tutaj jest problem - podajesz datę urodzenia, która wskazuje, że nie ukończyłeś 18 lat.

Jedyne rozwiązanie to podać taką datę, żebyś wg niej miał 18 lat (tylko ją zapamiętaj, bo może Ci się później przydać do odzyskania hasła).

juz mam wszystko oki :) sek byl w tym ze musialem date o rok zawyzyc :) a ja uparcie na siebie chcialem :) thx wszyskim za pomocc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Wczoraj dostalem konto (zupelnie przypadkowo) 10 prestige w cod mw2. mi kolega powiedzial ze moge dostac bana (na cale ps3) jezeli jest ono zhackowane, mam dowody ze mi dal w wiadomosciach. Co mam zrobic? Oddac komuś czy co.? Boje sie po plejke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Wczoraj dostalem konto (zupelnie przypadkowo) 10 prestige w cod mw2. mi kolega powiedzial ze moge dostac bana (na cale ps3) jezeli jest ono zhackowane, mam dowody ze mi dal w wiadomosciach. Co mam zrobic? Oddac komuś czy co.? Boje sie po plejke.

Ja bym się nie bawił "czyimś" kontem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie bawił "czyimś" kontem.

Ja sie nie baiwe "czymiś" kontem tylko ten "ktoś" mi dał to konto! Teraz nie wiem jakie skutki mogą tego być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z logicznego punktu widzenia nie powinieneś dostać , co najwyżej bana na konto PSN ale w końcu go dostałeś przypadkowo a nie zhackowałeś , to pewnie prezent mikołajowy :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak wygląda na ps3 dostanie od kogoś konta ale jeśli ja bym był w takiej sytuacji to bym to od razu usunął i bym się tym nie bawił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie chyba pobawie :D przeciez w koncu 10 prestige ^^

Kolega chce dac jakies 2 gry za to. oplaca sie??

Edytowane przez MyrPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co wiem ostatnio zmienili TOS i teraz przy dzieleniu się kontem mogą je zbanować.

Stąd mam kilka pytań.

  1. Czy te bany będą dotyczyły tylko kont czy mogą zbanować system?
  2. Czy jeśli przy odwiedzinach u kuzyna zaloguje się moim kontem, nie dam zapamiętania hasła, ściągnę grę którą kupiłem aby z nim pograć i przed wyjściem się wyloguję to czy po wyjściu będzie mógł on dalej grać w tą grę i narazić mnie na ban?
  3. Czy gra na zmianę na dwóch systemach w grę z jednego konta ale nie jednocześnie (patrz sytuacja powyżej) już sama w sobie narazi mnie na ban?

Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto dostał bana na PSN ?

Podajcie jakieś oficjalne wiadomości co to banów. Wszyscy gadaja a jeszcze nikt nie dostał

"Sony rozdaje bany" Takie cos to ja tez napisać moge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja opowiem o moim pięknym banie, który jest owocem głupoty mojego brata i jeszcze większej głupoty jego kolegi ...

Zerknij na to powyżej! Nawet w tym temacie są osoby które same opisują sytuację jak zapracowały sobie na Ban'a. Mogłeś poszukać! :down: Osobiście znam kilka przypadków z naszego forum i nie tylko, uwierz mi zbanowani nie lubią się z tym obnosić publicznie. Dzięki zakładce raportuj swojego czasu sam przyczyniłem się do zbanowania jednego "Angola" który niezbyt pochlebnie wysławiał się na temat narodu polskiego.

Pytanie o jakie oficjalne wiadomości pytasz? O loginy? Użytek z nich żaden. Ich właściciele przy próbach logowania otrzymują błąd oznaczony konkretną sygnaturą.

Chcesz pogadać o konkretach? Wyślij mi obraźliwe PW przez PSN, zanalizujemy przypadek na Twoim przykładzie ;) Być może wtedy informacje zebrane będą dla Ciebie wystarczająco oficjalne. :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo Ja nie mam na mysli bana okresowego za wulgaryzmy czy podobne rzeczy tylko za złodziejstwo i piractwo

Bana na konsole jak w przypadku xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem świeży w temacie ps3 i dopiero poznaje możliwości tej wspaniałej konsoli. A więc moje pytanie brzmi następująco,czy po zainstalowaniu patcha z aktualizacją drużyn na prawdziwe nazwy i stroje do pro evolution 2011 dalej będę mógł grać online(czy nie dostane bana)?Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to na pewno nie dostaniesz BANA. jak bedzie z multi to nie wiem, ale powinno byc ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to na pewno nie dostaniesz BANA. jak bedzie z multi to nie wiem, ale powinno byc ok

Dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×