Skocz do zawartości
augustyniak

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

co potrzebujesz ? ja mieszkam w UK , moge pomoc z zakupem , czasami sam sprzedaję głównie przez ebay

Nie wiem czy pytanie było do mnie ale znalazłem na ebay.co.uk dwie gry które by mnie interesowaly i jakbym zapłacił ci 22.50 funtów to ile dodatkowo bym musiał dodać za wysyłkę do Polski ? Oczywiście jeżeli chciałbyś pomóc ;D Sam muszę najpierw sprzedać armię do warhammera 40k i dopiero będę mógł robić zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pytanie było do mnie ale znalazłem na ebay.co.uk dwie gry które by mnie interesowaly i jakbym zapłacił ci 22.50 funtów to ile dodatkowo bym musiał dodać za wysyłkę do Polski ? Oczywiście jeżeli chciałbyś pomóc ;D Sam muszę najpierw sprzedać armię do warhammera 40k i dopiero będę mógł robić zakupy.

Pewnie to wiesz ale na amazonie wybierając gry sprzedawane przez amazon powyżej 25 funtów masz ship gratis :) A czasem można znalezć naprawdę dobre oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to wiesz ale na amazonie wybierając gry sprzedawane przez amazon powyżej 25 funtów masz ship gratis :) A czasem można znalezć naprawdę dobre oferty.

U mnie to nie działa ;/ Mam konto na Amazonie i dodawałem po 3 gry łącznie około 40 funtów w różnych konfiguracjach że Super Saver i bez Super Saver i zawsze na podliczeniu dodają mi 20 funtów ... Chyba jednak zamówie od playasia. Podobno da się z nimi dogadać zeby wysłali jako gift od osoby prywatnej a wtedy do 50 € bez cła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowa dostawa działa na przedmioty sprzedawane bezpośrednio przez Amazona lub też z oznaczeniem fulfilled. W tym drugim przypadku wysyłka trwa do 10 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon coś pozmieniał w cenniku i warunkach dostaw. Powrócili do minimum 25 funtów w zakupach (było 20 funtów). Pre ordery gier nie podlegają darmowym wysyłkom.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zna ktoś jakiś zaufany zagraniczny sklep w którym płaci się w euro, i który obsługuję PayPal?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kody z amazona na gry są tylko na gry usa ? potrzebują potwierdzania kartą jak plus czy działają jak zdrapki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w merlinie w tym ich nieszczesnym outlecie dwie gry w niezłej cenie. Po czym anulowali mi zam. dzien po potwierdzeniu go. Da sie cos z tym zrobic, mieliscie kiedys podobna sytuacje? Mozna zlozyc jakas reklamacje albo cos , wiem ze juz nie pierwszy raz tam takie praktyki sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz reklamację może dadzą ci talon na 25zł

 

Czyli tak jak myslalem gra nie warta swieczki bo i tak nie maja zadnej interesujacej mnie gry w takiej cenie ktora by te 25zl zrekompensowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 zł za napisanie 2 zdań?

 

Cenny jest twój czas

 

Tak jak pisałem 25zł przy zawyzonych cenach wiekszosci gier jakie tam sprzedaja do tego koszt wysylki wyjdzie na to samo jakbym zamowil gdzies indziej albo nawet drozej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinno być już dawno prawnie zoorganizowane. Polikwidować zapisy, że rzeczy przedstawione na stronie nie są oferta w rozumieniu kodeksu cywilnego. Wprowadzić zapis, że sfinalizowanie zamówienia na stronie oraz opłacenie jest równoważne z zawarciem umowy kupna sprzedaży.

 

Ukróciło by to praktyki sklepów typu damy zła cenę, albo specjalnie damy taką będzie darmowa reklama ciemna masa zamówi a potem po anulujemy i jako powód podamy brak u dystrybutora.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×