Skocz do zawartości
augustyniak

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prawda, thehut obsługuje płatność za pomocą paypala.

potwierdzam; thehut od jakiegoś czasu umożliwia płacenie poprzez paypal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mój błąd, ostatnio jest tak funkcja dostępna. Także mea culpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon.co.uk


  • Minusy:
    - do większości zamówień doliczany jest jeszcze podatek VAT, dowiadujemy się o przed końcowym potwierdzeniem zakupu

Wypadałoby jedną rzecz uściślić - wszystkie przedmioty sprzedawane na Amazonie mają wliczony w cenę podatek VAT, tylko jest to stawka brytyjska (surprise, surprise) - 20%. W momencie jak chcesz coś zamówić do Polski to naliczana jest nasza stawka, czyli 23%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli na amazonie piszę że ps3 160gb kosztuje 300$ , czyli w przybliżeniu 830zł , to tak naprawdę zapłacę za nią koło 1 tys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli na amazonie piszę że ps3 160gb kosztuje 300$ , czyli w przybliżeniu 830zł , to tak naprawdę zapłacę za nią koło 1 tys?

Jak Ci dowalo clo i przesylke to pewnie troche wiecej niz tysiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki mi nie dowalą , bo jest darmowa z amazona. Tylko po prostu pytam czy cena każdego przedmiotu na amazonie nie zawiera vat , i jest doliczony później. Patricko napisał że do większości zamówień , dlatego pytam co z ps3 bo szykuję się na kupno ponieważ mój fat poległ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko tak, doliczą. Ale najlepiej będzie jak sam to po prostu sprawdzisz.

Po prostu przejdź proces zakupu i na ostatnim kroku będziesz miał ostateczną końcową cenę.

Po prostu nie potwierdzisz zakupu i tyle, a cenę będziesz znał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piszesz o amazon.co.uk? Bo podałeś cenę w dolarach, a przesyłka darmowa i brak cła jest z uk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki mi nie dowalą , bo jest darmowa z amazona. Tylko po prostu pytam czy cena każdego przedmiotu na amazonie nie zawiera vat , i jest doliczony później. Patricko napisał że do większości zamówień , dlatego pytam co z ps3 bo szykuję się na kupno ponieważ mój fat poległ...

Oczywiscie, ze Ci dowala przesylke bo nikt Ci tego ze stanow nie bedzie tego za darmo wysylal (cene podales w dolarach przeciez) + na pewno dojdzie clo wiec imo to jest nieoplacalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry , nie napisałem wcześniej że z UK. Po głębszym przeglądnięciu sprawy widzę że mi się nie opłaca. Wcześniej policzyłem w dolarach z US wychodziło 830 , ale z amazon.co.uk na funty 1060 zł + przysyłka... To już taniej kupie w Polsce... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś znalazłem konsole 120gb slim na gamestation.co.uk . Po obliczeniu (160 funtów) wychodzi że zapłacę za nią 720 zł + koszt wysyłki do Polski jakieś 15-20zł. I mam pytanie , czy ktoś już z tamtąd coś zamawiał? Czy na pewno paczka mi dojdzie :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie ile ostatnimi czasy dochodza przesylki z zavvi?

Edytowane przez snoopdogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie ile ostatnimi czasy dochodza przesylki z zavvi?

Ostatnio tydzien z thehut mi szla gierka. Teoretycznie tyle samo powinno byc w zaavi, ale wiadomo jak to jest z poczta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tydzien z thehut mi szla gierka. Teoretycznie tyle samo powinno byc w zaavi, ale wiadomo jak to jest z poczta

Z pocztą polską? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pocztą polską? :D

Ta, angielska tez. Przeciez to idzie poczta a nie kurierem wiec czas dostarczenia moze byc bardzo rozny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze priorytetem wysylaja, ale glowy nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem swoją paczkę i napisane jest na niej "Priority Airmail" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem swoją paczkę i napisane jest na niej "Priority Airmail" :P

Tak pisze na każdej, ale u nas i tak to jest najzwyklejsza ekonomiczna paczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje jedno, ze ida jako zwykla przesylka i jakis czas temu wyciagalem 10 minut zumbe ze skrzynki.. strach myslec jakby pudelko bylo jeszcze wieksze :/...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest większe to Ci po prostu awizo zostawiają i sam musisz sobie pójść na pocztę po to.

Wiem, bo zamawiałem ostatnio EA Sports Active 2 (2 sztuki) i nawet nie przynosił tej paczki tylko po prostu zostawił awizo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest większe to Ci po prostu awizo zostawiają i sam musisz sobie pójść na pocztę po to.

Wiem, bo zamawiałem ostatnio EA Sports Active 2 (2 sztuki) i nawet nie przynosił tej paczki tylko po prostu zostawił awizo.

Odnośnie takiej sytuacji. Siedzę ostatnio w domu po operacji kolana i czekałem na paczkę z grami. Sytuacja była podobna, że listonosz nawet nie zaszedł do domu, tylko zostawił od razu awizo w skrzynce.Zadzwoniłem do naczelniczki urzędu pocztowego i zrelacjonowałem jej sytuację. Przeprosiła, powiedziała że będzie monitorować listonosza dokładniej oraz że paczka będzie kolejnego dnia dostarczona osobiście przez listonosza do rąk własnych. I rzeczywiście następnego dnia listonosz zapukał i dostarczył paczkę. Zatem czasem wystarczy się o swoje zatroszczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba o to pytałem kiedyś.... ale spytam ponownie ... czy na zavvi można płacić polską kartą Millennium bank Maestro (paypass) ?? a jeśli tak to jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×