Skocz do zawartości
augustyniak

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również szukam kogoś kto był by w stanie dla mnie zamówić te gierki z gamestopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm , a co to znaczy ? Dla mnie płatność kartą , to podanie karty i wstukanie pinu w sklepie , no i przelewy przez internet robię z konta . A w temacie innych zakupów , czy to Ps Store czy sklepy zagraniczne , to nie mam totalnie żadnej wiedzy , nigdy nic nie kupowałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Niestety nie mam nikogo, kto mógłby mi to wsiąść, a oferta wygląda kusząco. ...

Napisz do KJN on siedzi w Irlandii może się dogadacie.

Płatność kartą kredytową; podajesz przy zakładaniu konta lub przy transakcji numery karty kredytowej (Visa, MasterCard) i kod bezpieczeństwa (znajduje się z tyłu karty + data ważności karty), do tego kilka danych odnośnie właściciela karty (adres, data urodzenia) przy dokonaniu zakupu sklep pobiera sam odpowiednią kwotę z twoje karty kredytowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba mieć kredytową z płatnościami przez internet , ja mam tą płatniczą tylko . Szukam kogoś kto mi zapłaci za to :D . A do Szkocji też wysyłają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta kredytowa to karta kredytowa :)

Zazwyczaj jest wypukła czyli nadruk na karcie jest wybijany i spokojnie wyczuwalny pod paluchem

Z tego co wiem to zdecydowana większość kart kredytowych to Visa i MasterCard

Karta płatnicza odpada :whistling:

To chyba nie będzie jedna gra na dzień bo po sprzedaży lost planet obecnie dostępny jest golden kompass na X'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Warezz

Czy ograniczenie: "Each customer may purchase only one copy of the game on offer"

Dotyczy całości promocji czy aktualnie oferowanego tytułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna kupic tylko jedna kopie danej gry. Oznacza to ze mozesz kupic jedna gre codziennie

edit: Jest wiecej niz jedna gra dziennie bo teraz jest Golden Compass na Xbox-a

Edytowane przez warezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto mógłby zamówić jakąś grę bo niestety nie mam nikogo w UK. Ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi skad oni to niby biora

PS. szpynda to zdjecie co masz w awku sam robiles? Jedno z najrzadszych aut na swiecie... aston martin lagonda kombi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko on-line. Jak to skad to biora? Z magazynu. Dokladaja do interesu ale maja reklame sklepu

Edytowane przez warezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi skad oni to niby biora

PS. szpynda to zdjecie co masz w awku sam robiles? Jedno z najrzadszych aut na swiecie... aston martin lagonda kombi :D

Na dodatek w wersji kombi :) Niestety nie spotkałem osobiście choć byłem w Bern. Może szwagra poproszę to znajdzie jakieś namiary. W końcu to Szwajcar ;)

http://www.pestalozzi.net/sb/am_lagonda/index.html

Co do promocji : zaczekam w takim razie do jutra na info.

Edytowane przez szpynda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tylko że za 3Euro (z wysyłką) :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tak samo bo nie mozna odebrac oficjalnie, troche smiesznie bo gamestop mam po drugiej stronie ulicy :)

wiec poprawie sie kupilem gre za 1e plus przesylka 2e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to! Właśnie wróciłem z roboty i nie mogę kupić Red Faction bo wyświetla mi się napis NOT AVAILABLE confused.gif Przypuszczam, że już wszystko wykupione, ale sprawdzę dziś jeszcze parę razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to! Właśnie wróciłem z roboty i nie mogę kupić Red Faction bo wyświetla mi się napis NOT AVAILABLE confused.gif Przypuszczam, że już wszystko wykupione, ale sprawdzę dziś jeszcze parę razy.

No niestety wszystko wykupione już od kilku godzin, aby się załapać to trzeba zamówić tuż po tym jak zmieniają grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jutro też się nie załapie sad.gif Mam nadzieję, że w poniedziałek albo wtorek będzie jeszcze jakaś gierka na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×