Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

God dammit, poszaleli z tymi wyzwaniami Riddler's Revenge. Zagadki to faktycznie pikuś, mam ich w sumie 402, jeszcze tylko trochę mi zostało (ostatnią Riddlerową lokację mam już odblokowaną - jutro tam idę, bo dziś już nie mam siły). Ale nie mam pojęcia jak robić combo, by nabić sporo punktów. Macie może jakiś sprawdzony układ?

To jest bardzo proste wystarczy dużo skakać i kontrować ciosy po każdym x6 robić trójkąt + kółko lub kwadrat trójkąt i tak do skutku najlepiej na nie uzbrojonych przeciwnikach ja tak wybiłem ponad 100 combo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o te wyzwania gdzie trzeba nabić punkty żeby odblokować medale. Nie o to jak nabić samo kombo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś o co chodzi z tą Zagadką Riddlera w domu Szalonego Kapelusznika?

P.S. Na mapie jak kursorem najeżdżam na tą zagadke to pisze w nawiasie wewnąrz budynku, więc to musi być u Kapelusznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o te wyzwania gdzie trzeba nabić punkty żeby odblokować medale. Nie o to jak nabić samo kombo :D

To jedno i to samo system walki się nie zmienia... ta sama zasada...

Ja rozumiem, żeby przejść grę na trudniejszym poziomie trudności żeby zdobyć trofeum ale żeby drugi raz robić te same zadania poboczne na złoto to według mnie głupi pomysł - dobrze że nie trzema wszystkich zagadek od nowa szukać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś o co chodzi z tą Zagadką Riddlera w domu Szalonego Kapelusznika?

P.S. Na mapie jak kursorem najeżdżam na tą zagadke to pisze w nawiasie wewnąrz budynku, więc to musi być u Kapelusznika.

na mapie powinienes miec tam misje z lekarstwem na dachu :D to jest taka podpucha z kapelusznikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lekarstwem na dachu? Masz może jakiś filmik, bo nie wiem gdzie to jest ...

A i jeszcze jedno. Ma ktoś filmik z tym jak zdobyć trofeum Riddlera i zagadke w domu Zszaza (nie wiem czy dobrze napsałem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lekarstwem na dachu? Masz może jakiś filmik, bo nie wiem gdzie to jest ...

A i jeszcze jedno. Ma ktoś filmik z tym jak zdobyć trofeum Riddlera i zagadke w domu Zszaza (nie wiem czy dobrze napsałem)?

No jak nie wiesz :D odpalasz mapę arkham(select) i tam gdzieś jest ta misja bodajże koło budynku sądu, alfred Ci będzie gadał o tym :D

Edytowane przez rivside2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za odpowiedzi już mam filmiki z trofeami i zagadkami.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eXe... nie jedno i to samo, bo ty mi napisałeś jak nabijać kombo, a mi chodziło o jakąś kombinację za którą można dostać najwięcej punktów, bez nabijania z 100 ciosów. Chodzi mi o najbardziej punktowane gadżety, które ciosy dają najwięcej punktów... gdy będę już znał jakiś pakiet ruchów to utrzymam kombosa.

Mam nadzieje że nie pogmatwałem. Ja tu widzę różnicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eXe... nie jedno i to samo, bo ty mi napisałeś jak nabijać kombo, a mi chodziło o jakąś kombinację za którą można dostać najwięcej punktów, bez nabijania z 100 ciosów. Chodzi mi o najbardziej punktowane gadżety, które ciosy dają najwięcej punktów... gdy będę już znał jakiś pakiet ruchów to utrzymam kombosa.

Mam nadzieje że nie pogmatwałem. Ja tu widzę różnicę :)

Ja osobście tak nabijałem punkty, wiadomo że im lepsza kombinacja to jeszcze dostaniesz na koniec rundy punkty za jak najwięcej różnorodnych ruchów. Z czasem od niechcenia się robi 2 razy tyle co wymagane jak już dostaniesz wprawy, ale jeśli chcesz ubijać po 60 k ( wymagane na nie których mapach) musisz robićx te 50-60 x combo i tak i tak.

Właśnie mi wpadła platynka jooopi :) Zastanawiam się nad tymi dodatkowymi pucharkami za catwoman, ale sam nie wiem czy nie szkoda czasu na te bronzy bo to dużo roboty przy kampaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie pomocy! Został mi ostatnie trofeum Zagadki do wyjęcia i nie wiem jak to ugryźć.

To charakterystyczne trofeum, znajduje się w siatkowym tunelu, a pod nim znajduje się elektromagnes.

Jak wprawić elektromagnes w ruch? Mam wszystkie gadżety, zbliżam się do magnesu, ale nie mogę go trafiś impulsem bo jest w siatce. Help.

Może trzeba to trafić naelektryzowanym batrangiem, ale nie wiem gdzie go naelektryzować.

edit. nie ważne, już dopadłem :P

Edytowane przez Hoplita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie apropo trudnosci gry..

wlaczylem gre na "Hard" i przy walkach <5 osob idzie mi dosc sprawnie ale jak jest z 7-8 przeciwnikow to prawie zawsze dopiero za drugim podejsciem udaje mi sie ich pokonac wiec wlaczylem gre na Normal ale tutaj z kolei nawet przy walkach 7-8 przeciwnikow czesto nawet nie sa wstanie mi zadac ciosu.. ogolnie chce spytac czy wraz z fabula mocno zmienia sie poziom trudnosci (mam 1% gry poki co :P) ? jak wmiare z fabula i rozwojem postaci gra nie staje sie duzo trudniejsza to powinienem dac rade na Hardzie ale tez nie chce miec 20 podejsc przy kazdej wiekszej bijatyce.. z kolei walki poki co na Normalu sa dosc banalne..

oczywiscie kwestia tego by sie "wkrecic" bo w Batmana AA gralem przy premierze i tam chyba wmiare dobrze mi szlo bo mialem wyzwania na ok 80%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie apropo trudnosci gry..

wlaczylem gre na "Hard" i przy walkach <5 osob idzie mi dosc sprawnie ale jak jest z 7-8 przeciwnikow to prawie zawsze dopiero za drugim podejsciem udaje mi sie ich pokonac wiec wlaczylem gre na Normal ale tutaj z kolei nawet przy walkach 7-8 przeciwnikow czesto nawet nie sa wstanie mi zadac ciosu.. ogolnie chce spytac czy wraz z fabula mocno zmienia sie poziom trudnosci (mam 1% gry poki co :P) ? jak wmiare z fabula i rozwojem postaci gra nie staje sie duzo trudniejsza to powinienem dac rade na Hardzie ale tez nie chce miec 20 podejsc przy kazdej wiekszej bijatyce.. z kolei walki poki co na Normalu sa dosc banalne..

oczywiscie kwestia tego by sie "wkrecic" bo w Batmana AA gralem przy premierze i tam chyba wmiare dobrze mi szlo bo mialem wyzwania na ok 80%.

Spokojnie możesz kontynuować rozgrywkę na hardzie. Miałem podobną sytuacją to twojej. Czym dłużej grasz, zaczynasz się ponownie oswajać z system walki i nawet próbujesz bardziej skomplikowanych kombinacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eXe, gratuluję, naprawdę... mission imposibble dla mnie :D

Dziekuje, przyznam że nie było to proste ale uparłem się w pierwszej części miałem platyne i robiło się ją przyjemnie jak i w drugiej cześci robiłem to z przyjemnością chociaż tak jak wcześniej wspominałem powtarzanie misji pobocznych to głupota i strata czasu była. Teraz zabieram się za U3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł ktoś już te dwa ostatnie wyzwania na mapach walk tam gdzie jest 2 tytanów? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł ktoś już te dwa ostatnie wyzwania na mapach walk tam gdzie jest 2 tytanów? :D

Początek jest nawet prosty ostatnia runda tylko daje w kość bo mamy tam dwóch tytanów i jednorękiego.

Wczoraj z 3 razy musiałem tę planszę powtarzać bo nie mogłem tego przejść ale sposób jest dość prosty.

Na początku rundy nabijasz licznik combo ,doskakujesz do jednorękiego i bijesz go(Eureka ;) ), nabija ci się combo stosujesz Bat Swarm , Evade i tak w kółko aż padnie.

Później to już tylko zajmujesz się tytanami i niedobitkami z ludzi.

Dobrze koleś to pokazał na YT

Mi jeszcze została cała kampania Człowieka Zagadki oraz w kampanii jego Trofea bez żadnego opisu będzie trochę szukania.

postanowiłem żeby legalnie zrobić trophy z Calendarmenem ciekawe czy wytrzymam ten rok B)

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek jest nawet prosty ostatnia runda tylko daje w kość bo mamy tam dwóch tytanów i jednorękiego.

Wczoraj z 3 razy musiałem tę planszę powtarzać bo nie mogłem tego przejść ale sposób jest dość prosty.

Na początku rundy nabijasz licznik combo ,doskakujesz do jednorękiego i bijesz go(Eureka ;) ), nabija ci się combo stosujesz Bat Swarm , Evade i tak w kółko aż padnie.

Później to już tylko zajmujesz się tytanami i niedobitkami z ludzi.

Dobrze koleś to pokazał na YT

Mi jeszcze została cała kampania Człowieka Zagadki oraz w kampanii jego Trofea bez żadnego opisu będzie trochę szukania.

postanowiłem żeby legalnie zrobić trophy z Calendarmenem ciekawe czy wytrzymam ten rok B)

Heh, przetestuje ten sposób u siebie i zobaczymy jak pójdzie mnie już ręka boli od walenia w pada, wysiadam cały czas przy 4 rundzie :P

Edytowane przez rivside2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj robiłem wszystkie wyzwania w trybie Predator.

Zaciąłem się na Koniec drogi EXTREME(nie pamiętam nazwy chodzi mi o planszę w metrze).Za Chiny Ludowe nie mogłem tego przejść.Po 1h prób się złamałem i skorzystałem z opisu na ps3trophies.org koleś mnie zniszczył tym że to było takie proste. Dziś z kolei męczyłem się z wyzwaniem Na dachu świata EXTREME po 1,5h pękło i wpadł pucharek za 72 medale :)

Ogólnie wyzwania walki wydają mi się o wiele łatwiejsze niż w Arkham Asylum.Bat Swarm , Rozbrojenie oraz częste używanie evade i nikt cię nie dotknie. Wystarczy dbać o wysoki licznik combo i masz 3 Enigmy.

W kampanii Ridlera można ustawić upływający czas ale w tej części zwiększa się jego ilość po pokonaniu jakiegoś przeciwnika.W jedynce było to sztywno ustawione i jak nie zmieściłeś się w minucie to wszystko trzeba było zaczynać od początku, Damn You Shock and Ave EXTREME :ninja:

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol powiem szczerze, że ta taktyka nabijania kombo i po tym cały czas rój nietoperzy jest genialna :D przeszedłem za jakimś 2 czy 3 razem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszliscie misję poboczną Serce z Lodu ta z żona Freza?? bo utknąłem i nie wiem gdzie iść, przebadałem całą okolice i są jedne drzwi w trybie detektywa na żółto biją, ale są zamknięte, zaczy kiedy pod nie podchodze jest ikonka otwierania, ale później pisze że są zamknięte .. chyba w środku siedzi jakiś gosć, i nie chce otworzyć ale jak tam wejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszliscie misję poboczną Serce z Lodu ta z żona Freza?? bo utknąłem i nie wiem gdzie iść, przebadałem całą okolice i są jedne drzwi w trybie detektywa na żółto biją, ale są zamknięte, zaczy kiedy pod nie podchodze jest ikonka otwierania, ale później pisze że są zamknięte .. chyba w środku siedzi jakiś gosć, i nie chce otworzyć ale jak tam wejść?

Drobna pomoc. Nie chciało mi się tłumaczyć ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł ktoś już te dwa ostatnie wyzwania na mapach walk tam gdzie jest 2 tytanów? :D

Prosty sposób na jednorękiego w tej mapie jest użycie mroźnego granatu, i tak co jakiś czas jak się zacznie ruszać. I zająć się tytanami, przy okazji spamować "O" żeby nabijać kombosy :D

Edytowane przez brex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem batmana, poziom normalny, tylko wątek główny ( 0 zadań pobocznych itp) ponad 12 godzin. Boże, jaka ta gra zajebista, a ja zwlekałem z kupnem jej. Końcówka trochę mnie zasmuciła.. 11/10 dla tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem batmana, poziom normalny, tylko wątek główny ( 0 zadań pobocznych itp) ponad 12 godzin. Boże, jaka ta gra zajebista, a ja zwlekałem z kupnem jej. Końcówka trochę mnie zasmuciła.. 11/10 dla tej gry.

Potwierdzam Twoje odczucia w stu procentach. Jestem na identycznym etapie. Podczas grania, co chwilę zbierałem szczękę z podłogi z wrażenia. Gra jest fenomenalna. Mam zamiar zrobić platynę :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×