Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie gdzie można znaleść filmy jak prześć kampanie na medale mam problem z 3 pozycjami na YT jest tylko film z pierwsza kampanią. Pisze tutaj ponieważ nie mam praw do założenia tematu w trofeach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym kanale jest sporo challengy: http://www.youtube.com/user/PowerPyx

Szukaj po lewej, będą filmiki z Batmana.

Jak jakiegos nie bedzie to po prostu na yt wpisujesz "batman arkham city" i nazwe challenge'a. Po angielsku, powinno sie pokazac.

A co do Riddlera to w sumie mam 349 wszystkiego i idzie jak po masle :)

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprawdzić ile mam tych trofeów i zagadek Riddlera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu masz opcje, i jedną z nich jest procent ukończenia gry, czy jakoś tak. Wchodzisz i masz wszystko przedstawione w procentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadki to był dla mnie pikuś, ale te 108 medali to jest grube wyzwanie mecze się 3 dzień i ciągle 3 kapanie do zrobienia naprawdę trudne . No i jeszcze trochę sprawia mi trudność użycie wszystkich 12 ciosów batmana...

Zastało ostatnie Łowca mistrz - niech mi ktoś pokaże jak to zrobić stawiam piwko już nie mam siły do tego...

Edytowane przez eXe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też w grze sprawdzić dajesz select i przewijasz sobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eXe, o które Ci dokładnie chodzi, tzn co zrobić? Coś wymyślimy.

A jak się odbić od przeciwnika? Musze to zrobic i po tym wykonac atak z powietrza na innym przeciwniku... niby proste, i juz 1/3 mam, ale nie wiem jak to sie robi... ten jeden musial wyjsc przypadkie, lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się zrobiłem wszystkie :-) Pozostało tylko zrobić trofea z wszystkimi ruchami batmana przejść grę + i żeby ktoś złapał bateranga to bedzię pikuś oprócz tych wszystkich ruchów batmana w jednym combo :-) Od przeciwników odbijasz się O,X,X

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) i żeby ktoś złapał bateranga (...)

Jak to "ktoś"... a to nie Gacek ma go złapać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, tu o to chodzi -.- myślałem że mam na niego spaść, jakoś się odbić i zaatakować drugiego. Fail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Batarangiem to chodzi o to żeby rzucić nim w Azraela. On go złapie i trofeum wpadnie :thumbsup:

Takie trofeum żeby samemu złapać Bataranga było w Arkham Asylum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Batarangiem to chodzi o to żeby rzucić nim w Azraela. On go złapie i trofeum wpadnie :thumbsup:

Takie trofeum żeby samemu złapać Bataranga było w Arkham Asylum.

a jak się ma już ta misję z azraelem skończoną to niby jak go można spotkać? :D

Edytowane przez rivside2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to on ma złapać, już zrobione teraz zacząłem grę + zobaczymy jak pójdzie myśle ze nie powinno być większych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 sprawy dot. trofeów mianowicie :D :

O co chodzi z tym:

Pay Your Respects

A moment of remembrance

I o który budynek chodzi w tym:

Gotham Base Jumper

Jump off the tallest building in Arkham City and glide for 1 minute without touching the ground.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - musisz oddać hołd rodzicom, znajdź alejkę w której zginęli i przez minutę "oddawaj hołd".

2 - oczywiście z wierzy w centrum miasta

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - musisz oddać hołd rodzicom, znajdź alejkę w której zginęli i przez minutę "oddawaj hołd".

2 - oczywiście z wierzy w centrum miasta

Witam

czy gdzieś można znaleźć a( a już troszku szukałem ) poradnik dotyczący pucharków ale ładnie opisany co trzeba zrobić a nie tylko podany angielski i przetłumaczony na polski

tak jak kolega ładnie to zrobił :):)

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale nie o takie coś mi chodziło .Wersja angielska jest juz podana w grze , mi chodzi o wytlumaczenie ( opis ) jak zdobyć konkretny pucharek np jak kolega napisał 3 posty wyżej

" musisz oddać hołd rodzicom, znajdź alejkę w której zginęli i przez minutę "oddawaj hołd". "

i druga sprawa czy Batman nie ma pucharków za poziomy trudności ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale nie o takie coś mi chodziło .Wersja angielska jest juz podana w grze , mi chodzi o wytlumaczenie ( opis ) jak zdobyć konkretny pucharek np jak kolega napisał 3 posty wyżej

A mi chodzi o to, aby dyskutować o trofeach w odpowiednim dziale!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i druga sprawa czy Batman nie ma pucharków za poziomy trudności ?????

I tak i nie. nie ma wyboru poziomu trudności, ale jest pucharek za ukończenie New Game + które jest trudniejsze od pierwszego przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. nie ma wyboru poziomu trudności, ale jest pucharek za ukończenie New Game + które jest trudniejsze od pierwszego przejścia.

No jest i przyznam że nie jest takie banalne to przejście jak przypuszczałem mam właśnie chyba z 10 próbę podejścia do freeza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God dammit, poszaleli z tymi wyzwaniami Riddler's Revenge. Zagadki to faktycznie pikuś, mam ich w sumie 402, jeszcze tylko trochę mi zostało (ostatnią Riddlerową lokację mam już odblokowaną - jutro tam idę, bo dziś już nie mam siły). Ale nie mam pojęcia jak robić combo, by nabić sporo punktów. Macie może jakiś sprawdzony układ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God dammit, poszaleli z tymi wyzwaniami Riddler's Revenge. Zagadki to faktycznie pikuś, mam ich w sumie 402, jeszcze tylko trochę mi zostało (ostatnią Riddlerową lokację mam już odblokowaną - jutro tam idę, bo dziś już nie mam siły). Ale nie mam pojęcia jak robić combo, by nabić sporo punktów. Macie może jakiś sprawdzony układ?

Chodzi Ci o ten trofek z 50 combo? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×