Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gierka bardzo dobra, warto było czekać :)

Mam pytanie. Wie ktoś jak wykonać: atak z powietrza na przeciwniku odbijając się od innego przeciwnika, bo próbuje i próbuje i nawet raz mi to nie wpadło a potrzeba 3 do zaliczenia. Próbowałem szukać na youtube podobnych materiałów ale na razie nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarła do mnie moja kopia Batmana z muve.pl i wykonanie tego opakowania metalowego to jakąś masakra. Wieje taką tandetą, że oni chyba sami te pudełka produkowali w garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się wkręcam w Batmana. Eliminowanie po cichu rulez.

Mam pytanie.

W drodze przez kanały by odnaleźć kryjówkę tych women ninja, natrafiłem na zagadkę Riddlera. Riddler mówi że nie będzie łatwo i zadaje mi zagadkę, a stojące przede mną 3 klatki z trofeami Riddlera otwierają się. Oczywiście wziąłem wszystkie 3 i chciałem zwiewać ale zablokowała mnie wylatująca para. Po śmierci dostałem napis że do tej śmiertelnej zagadki będę potrzebował najlepszych gadżetów, ble, ble, ble. Ominąłem ostatecznie zagadkę, ale chciałbym wiedzieć, ktoś to zrobił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możecie mi powiedzieć jak wygląda kwestia grafiki w grze oraz płynności działania? Nie ma jakiś zawiech, czy ewidentnego klatkowania?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Też wczoraj się nad tym głowiłem i na tamtym etapie chyba nie można tego zrobić ale, żeby nie spoilować, to powiem Ci że jak będziesz szedł dalej z fabułą to na pewno kapniesz się co pomoże Ci to rozwiązać. Ja sam jeszcze tego nie wykonałem ale myślę, że już wiem co i jak. Sorry że tak owiałem tajemnicą ale nie chcę psuć zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możecie mi powiedzieć jak wygląda kwestia grafiki w grze oraz płynności działania? Nie ma jakiś zawiech, czy ewidentnego klatkowania?

Pozdr.

Grafika jest cudowna , najlepsza z sandboksow i jedna z najlepszych wogole w grach tekstura z bliska nie sa jakies ultra ostre ale swietne oswitlenie to rekompensuje.

Kilka fotek w slabej jakosci ale cos zawsze widac :P

http://i962.photobucket.com/albums/ae108/rafo37/a4dc4b1d.jpg

http://i962.photobucket.com/albums/ae108/rafo37/29d030af.jpg

http://i962.photobucket.com/albums/ae108/rafo37/8901526b.jpg

Co do zawiech i klatkowania zdarza sie to bardzo zadko nie wiem czy grales w infamous 2 ale tam klatkowanie bylo bardziej uciazliwe. Tutaj zdarza sie np jak lecimy nietoperkiem nad arkham city po czym pikujemy w dul zeby nabrac troche rozpedu w locie to wtedy na jakis ulamek sekundy mozna odczuc spadek klatek ale moim zdaniem jest to marginalne i wogole nie psujace ogolnego efektu gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawieszki są także w trakcie przechodzenia z gry właściwej na wstawkę filmową ale nie jest to jakoś uciążliwe. Gra jest genialna. Właściwie to Arkham Asylum tylko, że z innymi lokacjami :biggrin: Niestety dzisiaj miałem okazję pograć tylko troszeczkę ale jutro zasiadam na cały dzień i nie ma mnie dla nikogo ani dla niczego :thumbsup:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawieszki są także w trakcie przechodzenia z gry właściwej na wstawkę filmową ale nie jest to jakoś uciążliwe. Gra jest genialna. Właściwie to Arkham Asylum tylko, że z innymi lokacjami :biggrin: Niestety dzisiaj miałem okazję pograć tylko troszeczkę ale jutro zasiadam na cały dzień i nie ma mnie dla nikogo ani dla niczego :thumbsup:

Nie no arkham city sie rozni od AA przede wszystkim AC to sandboks pelna geba a AA bylo bardziej zamknieta gra. Tutaj mozemy sie swobodnie przemieszczac po calym miescie szukac misji pobocznych itp . W AA gra sie toczyla glownie w pomieszczeniach. Chociaz w samej rozgrywce nie ma jakis innowacji wzgledem poprzedniczki , robimy praktycznie to samo co w AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AA grałem na PC i od bardzo dawna żadna gra mnie tak nie urzekła.

Dopytuję się o grafikę czy przycięcia, dlatego bo nie wiem czy warto czekać na wersję pecetową, a mój komp też nie jest pierwszej świeżości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, AA było świetne. Narzekałem na początku, że akcja gry dzieje się w Arkham Asylum a nie w Gotham. Ale więzienie było świetnie wykonane.

Swoją drogą polecam filmy z Batmanem - najlepsza pierwsza część z Jokerem (1989) i Pingwinem (1992).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możecie mi powiedzieć jak wygląda kwestia grafiki w grze oraz płynności działania? Nie ma jakiś zawiech, czy ewidentnego klatkowania?

Pozdr.

Płynność jest bardzo dobra, przynajmniej na początku. Pewnie w niektórych miejscach animacja chrupnie, ale to nic. Grafika moim zdaniem jest zadowalająca, nie jest na pewno powalająca. Trochę razi brak AA, ale ogólnie samą grafikę oceniłbym na 7+ gdzie 10 to oczywiście uncharted 2 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osób które dostały steelboka z muve:

W jakim stanie było wasze opakowanie? U mnie sam steelbook był nie naruszony, ale plastikowe "etui? było troszkę porysowane,, ale z tego co widzę materiał jest podatny na zarysowania. Jak u Was paczka zniosła podróź? Pamiętam że mój kumpel zamówił Uncharted 2 w steel box edition i całe pudełko było powgniatane :/ oni chyba kładą na to lodówki w transporcie.

Sam steelbook prezentuje się obłędnie, jedno z lepszych pudełek. Batman ścierający krew z ust...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za nieogar, ale kompletnie unikałem wszelki spoilerów. O co chodzi z tymi pytajnikami ukrytymi w klatach do których można dostać się tylko szybem? Albo te malutkie pytajniki które są w takich malutkich pułapkach jakby? Mógłby ktoś opisać jak działa tutaj system zagadek i znajdziek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wykorzystałem żniżkę 50% na muve.pl i mam nowego Batmana za jedyne 130 zł z przesyłką. Mam nadzieję, że będzie tak świetnie jak mówicie, normalnie już nie mogę się doczekać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopytuję się o grafikę czy przycięcia, dlatego bo nie wiem czy warto czekać na wersję pecetową, a mój komp też nie jest pierwszej świeżości.

Na PS3 wszystko chodzi płynnie, a do tego graficznie jest znakomicie. Napisze to jeszcze raz, najlepiej wydana kasa na grę w tym roku. Obecnie mój faworyt do GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika to nie wszystko. Pograłem dzisiaj trochę dłużej i natłok rozmów, misji pobocznych, znajdziek, zagadek i pozostałych informacji jednocześnie pojawiających się na ekranie jest przytłaczający. Można się w tym wszystkim pogubić ale nie można tego nie pokochać. Gra jest wspaniała. A dla mnie jako fana Nietoperza absolutny numer 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika to nie wszystko. Pograłem dzisiaj trochę dłużej i natłok rozmów, misji pobocznych, znajdziek, zagadek i pozostałych informacji jednocześnie pojawiających się na ekranie jest przytłaczający. Można się w tym wszystkim pogubić ale nie można tego nie pokochać. Gra jest wspaniała. A dla mnie jako fana Nietoperza absolutny numer 1.

Pewnie że grafika to nie wszystko, ale jestem także dużym fanem serii Assassin's Creed, ale to co Ubisoft zrobił z wersją Brotherhood na PS3, w kwesti grafiki i optymalizacji to była jakaś porażka. W mieście chrupało niemiłosiernie i co z tego, że gra jest dobra, jak po jej ukończeniu czułem się jakby sprzedali mi nieukończony produkt.

Dlatego, przy braku wersji demo Batmana, pojawiło się moje pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przesyłkę, ale gra się nie włącza. w XMB nie wykrywa. Co zrobić?

A inne gry konsola ci czyta? Jeśli tak, to płytka jest wadliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inne gry konsola ci czyta? Jeśli tak, to płytka jest wadliwa.

To nowa konsola. Blu-ray nie czyta, pożyczyłem dzisiaj film. Myślałem, że może coś źle robię. Cóż, czeka mnie odesłanie konsoli do sklepu i oczekiwanie na nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś pomoże, mam kłopot z szybowaniem z pomocą haka, więc zrobiłem te zadania z Wayne coś tam, odblokowałem itd, i jeżeli dobrze pamiętam, bo znikła mi ta notka to mam wcisnąć X X ... i moj problem że nie mogę wyczaić w którym momencie?? domyślam się że kiedy linka wyciąga mnie na szczyt przeszkody o którą się zaczepiłem, ale wyszło mi to może z raz, ... może mi ktoś jasniej wytłumaczyć, jak to stosować/? przeoczyłem to cholerstwo i nerwy puszczają :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś pomoże, mam kłopot z szybowaniem z pomocą haka, więc zrobiłem te zadania z Wayne coś tam, odblokowałem itd, i jeżeli dobrze pamiętam, bo znikła mi ta notka to mam wcisnąć X X ... i moj problem że nie mogę wyczaić w którym momencie?? domyślam się że kiedy linka wyciąga mnie na szczyt przeszkody o którą się zaczepiłem, ale wyszło mi to może z raz, ... może mi ktoś jasniej wytłumaczyć, jak to stosować/? przeoczyłem to cholerstwo i nerwy puszczają :angry:

to obojetnie kiedy naciskasz ja zazwyczaj naciskam jak jest juz blizej konca niz dalej :D naciskasz raz X a potem drugi raz ale nie puszczasz tylko przytrzymujesz i przy koncu masz taki dzwiek i wylatujesz w gore :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś pomoże, mam kłopot z szybowaniem z pomocą haka, więc zrobiłem te zadania z Wayne coś tam, odblokowałem itd, i jeżeli dobrze pamiętam, bo znikła mi ta notka to mam wcisnąć X X ... i moj problem że nie mogę wyczaić w którym momencie?? domyślam się że kiedy linka wyciąga mnie na szczyt przeszkody o którą się zaczepiłem, ale wyszło mi to może z raz, ... może mi ktoś jasniej wytłumaczyć, jak to stosować/? przeoczyłem to cholerstwo i nerwy puszczają :angry:

Dodam jeszcze ze linka musi sie zaczepic o w miare daleki obiekt bo od tych blisko nie da sie tak wybic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×