Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

To podczas fabuły nie ma kilku misji gdzie sterujemy Catwoman?? Trzeba jakieś kody wpisywać?? Ale lipa. Myślałem, że to będzie wplecione w fabułę i będzie to całkowicie grywalna, darmowa postać. :turned:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podczas fabuły nie ma kilku misji gdzie sterujemy Catwoman?? Trzeba jakieś kody wpisywać?? Ale lipa. Myślałem, że to będzie wplecione w fabułę i będzie to całkowicie grywalna, darmowa postać. :turned:

To jest całkowicie grywalna, darmowa postać... jeśli kupiłeś nówkę w sklepie - "online pass" bez "online" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i batman ukonczony :)

Gra bez wad. Zastanawiam sie czy wprowadzic ten kod na catwoman czy opchnac go na allegro :P za bardzo to nie wiem co ta kobieta kot mozna robic ? Inne misje ?

oj, misja z Kobietą Kot rozpoczyna tę grę !! potem jest jeszcze kilka z nią i różnymi postaciami - bluszcz, two face, więc uzupełnia fabułę ... no i jako postać grywalna super alternatywa dla batmana. Naprawdę warto samemu się przekonać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto Catwoman, warto. Naprawdę świetne ruchy ( :) ), wogóle inaczej się steruje niż Batmanem. No nic, w oczekiwaniu na nowego BF3, spróbuję na 100% zaliczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto Catwoman, warto. Naprawdę świetne ruchy ( :) ), wogóle inaczej się steruje niż Batmanem. No nic, w oczekiwaniu na nowego BF3, spróbuję na 100% zaliczyć

Ciekawe jak ten batman sie sprzeda bo zagralbym w kontynuacje np Batman: Gotham City :P

Widzialem gdzies wywiad z gosciem z rockstady i mowil ze jak zadowoli ich sprzedaz zrobia nastepna czesc jak nie to zajma sie nowym ip

Btw ta gra potrafi zaskoczyc nawet po zakonczeniu watku fabularnego ;)

Jutro zobacze ta catwoman :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos napisac co sie stalo z

ras algulem po tym jak wyskoczyli z batmanem z tej wiezy po zabiciu hugo strange bo jak na zalosc musialem przez przypadek kolko nacisnac podczas cut-scenki .... ;/

Edytowane przez rivside2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w grze można zmienić napisy na polskie? Domyślnie mam wszystko po angielsku i za nic nie mogę znaleźć opcji zmiany języka na polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w grze można zmienić napisy na polskie? Domyślnie mam wszystko po angielsku i za nic nie mogę znaleźć opcji zmiany języka na polski.

kupiłem za granicą, i ku mojemu zdziwieniu gra sama włączyła się po polsku, prawdopodobnie wersja językowa dopasuje się automatycznie do języka jaki masz ustawiony w konsoli ..

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, prawie wszystkie misje poboczne skończone, challenge rooms nie sa problemami, Riddler jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie graliście w poprzednią cześć, to lepiej zaczynajcie od poziomu medium. Ja wystartowałem na hardzie i teraz żałuje. Każda walka z większą grupą przeciwników to straszna męczarnia, teraz trochę jest lepiej po podbudowałem zdrówko i ogarnięciu systemu walki ale nerw straciłem sporo (Ninja Gaiden an hardzie może się schować). Teraz odwiedziłem

Catwomen Trujący Bluszcz, mam do pokonania trzy poziomy przeciwników. Paska zdrowia niewiele, nie wiem czy dam rade, raz byłem blisko, zostało tylko dwóch przeciwników ale zabił mnie strzał z kwiatka. Muszę łyknąć coś na nerwy i może się uda.

Najgorsze jest to, że w opcjach nie widzę możliwości zmiany poziomu trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się"D

To radzę nie grać w New Game PLUS, tam jest 2x trudniej niż na hardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra jest duzo lepsza od poprzedniczki? bo mialem okazje pograc w AA i widze ze bez tego tytulu chyba sie nie obejdzie, ale poki co BF3 w drodze :)

(Jezeli ktos ukonczy lub ukonczyl gre i chcialby sie zamienic to moge dac fife 12 i ewentualnie cos doplacic. PS sorry za brak polskich znakow - pisze z telefonu.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie graliście w poprzednią cześć, to lepiej zaczynajcie od poziomu medium. Ja wystartowałem na hardzie i teraz żałuje. Każda walka z większą grupą przeciwników to straszna męczarnia, teraz trochę jest lepiej po podbudowałem zdrówko i ogarnięciu systemu walki ale nerw straciłem sporo (Ninja Gaiden an hardzie może się schować). Teraz odwiedziłem

Catwomen Trujący Bluszcz, mam do pokonania trzy poziomy przeciwników. Paska zdrowia niewiele, nie wiem czy dam rade, raz byłem blisko, zostało tylko dwóch przeciwników ale zabił mnie strzał z kwiatka. Muszę łyknąć coś na nerwy i może się uda.

Najgorsze jest to, że w opcjach nie widzę możliwości zmiany poziomu trudności.

stary jak masz problem z tymi przeciwnikami to lepiej zacznij od nowa ... ich ilość wzrosnie ci ok x10, i nie będą już takimi mięczakami, dojdą też z bronią palną i białą, ten moment w którym jesteś to w zasadzie jeszcze początek, potem masz starcia po prostu z tłumem zbirów, naprawdę arena po brzegi wypchana oprychami i jakimś jednym dryblasem to norma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz ;) IMO z czasem jest lepiej, tylko trzeba wykupić/podbudować odpowiednie rzeczy.

Tak w ogóle to gra jest świetna, nie dziwią mnie tak wysokie oceny. Arkham City ma świetny design, grafika jest znakomita (najładniejszy sandbox), możliwość zabawy z przyciwnikami i ich ciche wykańczanie jest mega klimatyczne, można się poczuć jak wielki, zły nietoperz. Muzyka, podkładane głosy przez aktorów, mistrzostwo! Ktoś wyobraża sobie polski dubbing? No i polska wersja, wszytsko ładnie przetłumaczone. Nic tylko kupować, czas szybciej minię do premiery U3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra miażdży! Jest po prostu niesamowita, nie ma mowy żeby się przy niej nudzić. Misje poboczne są tak wciągające jak w innych grach główne. Grafika i dźwięk jest miodzio, szybowanie nietoperzem nad Arkham City daje dużo radości. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić, nie ma co żałować kasy na ten tytuł tylko brać i grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra miażdży! Jest po prostu niesamowita, nie ma mowy żeby się przy niej nudzić. Misje poboczne są tak wciągające jak w innych grach główne. Grafika i dźwięk jest miodzio, szybowanie nietoperzem nad Arkham City daje dużo radości. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić, nie ma co żałować kasy na ten tytuł tylko brać i grać.

jedyna rzecz do której się mogę przyczepić, wczoraj jak grałem przechodziłem przez ciała poległych zbirów, chodzimy po nich jak po duchach :P .. nogi batmana przenikają przez ubite ciała :whistling:... poza tym wad nie widzę, ale chętnie bym zobaczył pojazdy, no i całe Gotham ale to w kolejnej, na razie jest bardzo bardzo dobrze.

p.s ... system walki to perfkecja!! mimo braku krwi, sekwencje ciosów są zaaranżowane z taką poezją że japie****!!!

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba najlepszy system walki z jakim mialem przyjemnosc sie zetknac w grach , daje mase frajdy , szczegolnie w trybie wyzwania gdzie liczy sie konkretny skill i trzeba uwazac na kazdy ruch

Wiecie jak rozwiazac zagadke ridlera gdzie jest kilka plyt naciskowych i musimy wszystkie w jednym czasie nacisnac zeby dostac nagrode ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem główny wątek, wychodzę do menu a tam 32% całości :P masa gry dla lubiących szukać - ja niestety na tym zakończę, a szkoda bo gra bardzo mi się spodobała.

Co w podobnym klimacie możecie polecić ?

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja do Riddlera mam pytanie. Czesto gdzies w miescie sa takie jakby garnki (zielone) i w nich widac ten znak zapytania. Obok są często te plyty naciskowe, czasem jedna, czasem kilka. WTF? Niby się podświetlają jak na nie wchodze, ale nigdzie nie ma efektu... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś opisał mi na czym polega ten Riddler.

A gra jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja do Riddlera mam pytanie. Czesto gdzies w miescie sa takie jakby garnki (zielone) i w nich widac ten znak zapytania. Obok są często te plyty naciskowe, czasem jedna, czasem kilka. WTF? Niby się podświetlają jak na nie wchodze, ale nigdzie nie ma efektu... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś opisał mi na czym polega ten Riddler.

A gra jest świetna.

Ridler czyli Czlowiek Zagadka pozostawial po roznych zakatkach nagrody , zeby je zdobyc musisz najpierw rozwiazac zagadke wymyslona przez niego , nie wszystkie da sie odblokowac od razu bo do niektorych potrzebne sa gadzety dla batmana ktore dostajemy za misje glowne i poboczne, kilka zagadek mi sie udalo rozwiazac ale to i tak kropla w morzu bo jest ich od cholery ;)

Platyna nie za latwa w tym batmanie , trzeba ze 100h pograc :/ zaczalem ten tryb nowa gra plus i sie nawet fajnie gra bo nie wyskakuja te wykrzykniki nad glowami atakujacych przeciwnikow . Wlaczylem to tylko z ciekawosci bo juz zakonczylem ogrywanie batmana teraz uncharted 3 i battlefield 3 w kolejce :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100h? To dobrze! Z tego co widziałem jest do dobrze skonstruowane, nie trzeba czegoś przechodzić mozolnie pare razy (vide "Right 4 life" z Dead Island) albo farmić doświadczenie czy cokolwiek innego (vide wszystkie "Osiągnij maksymalny lvl"). Miło, bo widać że twórcy włożyli ładny czas i starania na tą grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafalik, dokladnie jak ja:D Czekam na BF3 i U3:) Ale srpóbuje 100% wbić mam czas do piątku:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Assassina nie mam kasy, i tak będę zagrywał w multi U3 i BF3, więc:D

Mam 60% w Batmanie, tylko3 misje poboczne i Challenge Roomy. Oj będzie się działo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeci dzien siadam na 3-4h i16% a gram na fabułę, gra ma straszne pierd***cie!! :D ... niesamowite ile tu jest wsadzone rzeczy, ile wątków, tekstów, hehe naprawdę ciężko się oderwać. Dobra z innej beczki, wiecie moze kiedy sie pojawi Robin na PStore?? miał być w stelbooku ,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×