Skocz do zawartości
AdrianWns

Chłodzenie PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Używam podobnej podstawki pod laptopa i jestem zadowolony, jeśli chodzi o głośność to wszystko zależy od wentylatorków, czy są łożyskowane czy nie po za tym to jeśli chodzi o mnie to jest spoko spełnia moje oczekiwania laptop się nie przegrzewa. Pozdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy jest Ci to naprawdę potrzebne gdyż 3 kolejne wiatraczki jakby nie było szum wytworzą i w mojej opinii są zbędne a wręcz będą przeszkadzać w graniu np. nocą wizualnie tez słabo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbędny gadżet by wyciągnąć kasę od przewrażliwionych ludzi ...

Mój Ps3 ma 2 lata, użytkowany jest po kilka godzin dziennie (poza grami również filmy, mp3 i często YouTube)

Dużo ściągam z PSStore i mam tylko 1Mb łącze więc często nie wyłączam Ps3 na noc bo akurat coś zasysa ....

Chlebak ma jednak odpowiednio dobrane miejsce sporo luzu wokół siebie i żadnych farelek w pobliżu - ogólnie te działania wystarczą aby zagwarantować sprawne i długie działanie ...

Myślę że ta podstawka nie pomoże a wręcz będzie przeszkadzać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadzet może być, napewno dobry sposob zeby zmniejszyc temperature. Za takie pieniadze? Czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam pytanko.Mam Tv CRT i ....czy jest jakaś różnica w obrazie jak podłącze konsole przez EURO złącze czy\lub bezpośrednio przez kable chinch do tv?...dziś zakupiłem slimka i czy to normalne że konsola po około 2 h nagrzewa sie od spodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to normalne.

rodzaj tv nie ma znaczenia dla konsoli, to że konsola się nagrzewa jest normalne bo musi odprowadzać ciepło w jakiś sposób. ustaw czarnulkę tak żeby miała trochę miejsca z każdej strony i baw się spokojnie -jeżeli zacznie się naprawdę przegrzewać będzie bardzo głośno pracowała albo zacznie się wyłączać.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam pytanko.Mam Tv CRT i ....czy jest jakaś różnica w obrazie jak podłącze konsole przez EURO złącze czy\lub bezpośrednio przez kable chinch do tv?...dziś zakupiłem slimka i czy to normalne że konsola po około 2 h nagrzewa sie od spodu?

Przejściowka euro która jest w zestawie nic nie daje. Zakup kabla RGB scart da Ci najlepszy możliwy obraz na crt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, z moją konsolą jest taki problem. Wł sobie grę, pogram tak z 5min i wiatrak wł się, może nie aż tak jak na fantescie ale podobnie głośno chodzi. Co mogę z tym zrobić ? Pastę już wymieniałem. Kupiłem taka co ma 3.5g co 99.9% srebra i wszytko dałem na proce. Jak coś to ile by kosztowała ewentualna naprawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś bawiłem się w overclocking mojego PC który zresztą chodzi podkręcony do dziś i wiem, że za dużo pasty też nie jest dobre, powinna jej być delikatna warstwa jak masła na kromce heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Całą tubkę wywaliłeś na 2 procesory Ps3 LOL.

Z tego co ostatnio się dowiedziałem to Arctic Silver 5 nie jest odpowiednią pastą do konsoli Ps3.

Edytowane przez TomXsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ostatnio się dowiedziałem to Arctic Silver 5 nie jest odpowiednią pastą do konsoli Ps3.

%3Ca%20href=TomXsz.png">

Możesz wytłumaczyć dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą tubkę wywaliłeś na 2 procesory Ps3 LOL.

Z tego co ostatnio się dowiedziałem to Arctic Silver 5 nie jest odpowiednią pastą do konsoli Ps3.

%3Ca%20href=TomXsz.png">

Rozbierałeś ps3 ? Te proce są spore, pasty jest jak właśnie jeden pisał (jak byś masłem posmarował kromkę chleba). Jest cienka równa warstewka. A właśnie dlaczego ta pasta jest nie dobra ? Właśnie taką kupiłem. Miałem wcześniej silikonową i mam jeszcze trochę, ale nikt mi nie powie że ona będzie lepsza bo w to nie uwierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo mam problem z ps3 40gb jak włączam to pierw przez 5-10 sec chodzą wiatraczki na maxa a dopiero później włącza się ps3 wie ktoś o co chodzi?? :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Spróbuj odkurzaczem/sprężonym powietrzem tam dmuchnąć może to coś pomoże albo formacik ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne , ja mam fat ale 80 GB i przy włączeniu przez około 5 sekund wiatraczki chodza na max i za chwile sie stabilizują. Ale jeśli jesteś nie pewny to trzymaj guzik włączania/wyłączania i włącz z tyłu przełącznik power ( konsola przeczyści sie uruchamiając wszystkie wiatraki na max ). Myśle ze format jest bez sensu lepiej odkurzacz lub sprężone powietrze no i to co ja wczesniej zaproponowałem. Ale myśle ze w ps3 to jest normalne.

Powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno nabyłem sobie ps3 slim. Zostawiam go na noc wlaczonego co by sobie dema sciagnac, przez noc konsola strasznie sie grzeje, rano obudowa jest baardzo ciepla, zwlaszcza w tylniej czesci (pewnie jest tam zasilacz), konsola stoi na biurku na otwartej przestrzeni, czy to normalne, czy powinienem sie martwic ze konsola przy samym sciagniu gier nabiera ciepla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, jak coś elektrycznego jest włączone to się grzeje, chociaż nie wiem czy powinno się tak bardzo grzać jak w twoim przypadku :biggrin: . W każdym razie PS3 ma opcję automatycznego wyłączania się po ukończeniu pobierania i radzę z niej korzystać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co według ciebie znaczy "bardzo ciepła" , konsola cały czas pracuje , więc nie jest to dziwne , że jest ciepła .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nie daje sobie tyłka dotknąć.

I tak przez 3h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam mojego PS3 jako grzejnika :teehee:

To normalne. Zwykle po zostawieniu konsoli na kilka godzin robi się ciepła. Jeżeli ustawisz już listę z plikami do pobrania, czyli dołączysz do kolejki gry, filmy czy inne pliki z Play Station Store(i nie tylko) możesz kliknąć wyłącz system. Po kliknięciu w ten przycisk konsola "zapyta" czy ma zakończyć pobieranie w tle. Kliknij TAK. Wtedy konsola po skończeniu pobierania zainstaluje pobrane dema o ile takowe pobierasz i wyłączy się automatycznie. Funkcja bardzo przydatna.

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fan test tez nic nie pomógł :\ ps3 dalej działa tak jakby co uruchomienie robiło fan testa. :\

Pewnie któryś z procesorów ci się przegrzewa, wyczyściłeś konsole w środku zmieniłeś pastę termo przewodzącą jeśli tak na jaką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×