Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

No to najpierw na Hardzie a potem nawalam na najtrudniejszym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Fallout 3 w wersji na PS3 miałeś do wyboru albo grę po polsku, tyle tylko, że bez dodatków, patchy i trofeów, albo połataną wersję z dodatkami i trofeami, tyle tylo, że po angielsku.

Pozostaje kwestia, dlaczego np. CD-Projekt nie odwala takich cyrków, że na tydzień przed premierą nie wiadomo w jakim języku będzie wydana gra.

Fallout to jednorazowy wybryk z tego typu wtopą jesli chodzi o polonizacje i najczestszy, juz w sumie w uj nudny, argument "Anty-Cenega". Wszyscy to pamietaja wiec po ch*j przywolywac ciagle sytuacje sprzed 4 lat ? Co z tego ze ostatnio cos wydali po polsku i wyszlo im to bardzo dobrze, skoro 4 lata temu zjeba*i prawda ? Ebac Cenege, Fallout 3, PAMIETAMY ! Trolololo.

Co do CD-Projektu, a co oni takiego wydaja ? Blizzard robi spolszczenia za nich i daje im gotowca, Wiedzmin to ich tytul wiec trudno zeby nie byl spolszczony. DIRT najnowszy w calosci po angielsku, a ich przyszly plan wydawniczy rowniez stoi pod znakiem zapytania w kwestii polonizacji gier (Darksiders, Metro: LL)

Wiec o czym my tu w ogole dyskutujemy ?

I dalej mam dylemat czy Max czy Diablo nowe....nie lubię takich momentów.

Na poczatek radzilbym Maxa, kupisz, przejdziesz, sprzedasz, stracisz na calym procederze ok. 30-50 zl, kupisz Diablo III, nie sprzedasz, bedziesz dlugo gral ;). Ja przynajmniej mam taki plan, wszystko tez zalezy w sumie od tego czy multi Maxa mnie wciagnie, ale biorac pod uwage cholernie dupiaty kod sieciowy w grach od Rockstara, sadze ze pogram kilka meczy i znikne z powodu lagow.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Max'a wezmę za połowę ceny na muve.pl (130zł), a fakt, Diablo sobie potem wezmę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że CDP od zawsze robiło dobre polonizacje, kurna 10 lat temu już polonizowali BG II i wszystko było cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Max'a wezmę za połowę ceny na muve.pl (130zł), a fakt, Diablo sobie potem wezmę :)

No to jak za polowe ceny to jeszcze zyskasz na tym procederze.

Tyle, że CDP od zawsze robiło dobre polonizacje, kurna 10 lat temu już polonizowali BG II i wszystko było cacy.

Na PC to przecietny Kowalski nawet spolszczenie mogl wtedy zrobic wiec to zaden argument ;]. Poza tym wiekszosc, o ile nie wszystkie, stare gry spod skrzydel cenegi na PC tez maja spolszczenie.

PS. Theme MP3, troszke zmieniony od tego z 2 czesci, nie wiem czy ktos wrzucal:

http://www.youtube.com/watch?v=hzjHA6tRrMA&feature=player_embedded

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz widzialem pierwsze filmiki z Multiplayera i nie wiem czy to sie oplaca brac jako Pre-order.

Ciagly spam Slow moda.Poczekam na uzywke,bo raczej online passa to miec nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* nie wydaje gier z online passem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi przypomina mi te z Uncharted 3. Trochę to dobrze, trochę też nie, czemu? Biernie przyglądając się temu, to jakoś ten multi dupy nie urywa. Mam nadzieje, że będzie inaczej, jak sam odpalę grę i sam obadam multi na swój sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten multi kompletnie nie przypomina Uncharted.Tam wszyscy skacza jak malpy oraz przyjmuja mase olowiu jak cyborgi.Na poczatku mnie to wkur..

ale jak pogralem wiecej w shootery zza plecow,to jednak to rozwiaqzanie nie jest zle.Najglupsze jest przyklejanie sie do scian,tego nienawidze w TPS.Koles gapi sie w druga strone schowany i widzi cala mape.W takim Uncharted nie oplaca sie kampic,poprzez male obrazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zamówiłeś z muve? Jeśli tak to jak zdobyłeś te informacje? Bo sam zaczynam się bać.

Jak tak to wszyscy możecie mnie pocieszać ;)

skonczcie ten offtop. nikogo nie interesuje kiedy i gdzie zamowiliscie i kiedy bedziecie mieli gre!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

thread_offtopic_jules_131.jpg

insidenlmax2t8isk.gif

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli ktoś nadal nie rozumie, jak działa bullet time w multi (filmik z Kotaku) :) :

http://www.youtube.com/watch?v=sSYBDybPmkE

Reasumując to, co zostało pokazane w filmiku:

-W bullet-time uczestniczą gracze, którzy widzą tych, którzy zostali "złapani" (lub zainicjowali) w bullet-time oraz wszyscy, których widzą złapani (lub "inicjatorzy")

-Bullet-time może działać "pozytywnie" (na "inicjatorów" i ich sprzymierzeńców) i negatywnie (na "złapanych" i ich sprzymierzeńców). Działanie "negatywne" objawia się spowolnieniem czasu przeładowania i mniejszą szybkostrzelnością ("rate of fire"). Gracze, na których bullet-time działa "pozytywnie", przeładowują i strzelają z normalną szybkością

Edytowane przez Kilgore_Trout
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo to rzeczywiście jest fizyka kwantowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bansai mnie strasznie podjarał tym gifem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam bugi fizyki są w każdej grze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam bugi fizyki są w każdej grze :biggrin:

Jakie bugi fizyki? Gdzie? Chodzi o to, jak to wygląda... Euphoria w szczytowej formie. Najlepszy to jest Max jak się na ściane rzuci albo na drzwi, świetnie to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coop do singla? Eeee, czyli co? Misje z singla, coop na splitcie? O co Ci chodzi? Jedynie ma być DLC, który coopa ma wprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnież ma to być Arcade Mode we dwóch czy tam więcej luda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam bugi fizyki są w każdej grze :biggrin:

WTF?

Zrzuć się tak ze schodów i poproś aby ktoś to nagrał, gwarantuję, że tak to będzie wyglądać jak powyżej...

Max prezentuje się obłędnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie celowanie bedzie w multi? Myśle jak sie tak chwala tym super plynnym i widowskim strzelaniem to chyba nie bedzie tego idiotycznego auto aima?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie miał do wyboru free aim, pomoc przy celowaniu i autoaim. Jak wybierzesz free aim to będziesz grał tylko z tymi, co też to wybrali. I tak dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie celowanie bedzie w multi? Myśle jak sie tak chwala tym super plynnym i widowskim strzelaniem to chyba nie bedzie tego idiotycznego auto aima?

Beda 2 opcje, free aim oraz auto aim (gdzie nacisniecie celowania nakierowuje celownik na wroga ale nie utrzymuje tej pozycji ciagle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×