Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

co mu z fabuły jak nic z niej nei zrozumie ? :pinch:

pre-order już złożyłem czekam na grę :biggrin:

Bez przesady, strasznie skomplikowanego zasobu słownictwa nie musisz mieć, żeby zrozumieć 50% fabuły. Wystarczy angielski z podstawówki (czy tam gimnazjum). Jedynym problemem są niektóre monologi Maxa, w poprzednich częściach to on był pół-poetą...

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* tyle gier już wydał w pl że myśle że mógłby wyciągnąć ręke do pl graczy i wydać polonizacje nie koniecznie dubing, napisy mi wystarczą nie jest to dużo roboty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* tyle gier już wydał w pl że myśle że mógłby wyciągnąć ręke do pl graczy i wydać polonizacje nie koniecznie dubing, napisy mi wystarczą nie jest to dużo roboty.

Pozdrawiam

Akurat R* nie wydaje gier, tylko niestety CENEGA na terenie Polski.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że na allegro i gram.pl rzekomo mają wersje PL, to zbytnio do siebie tego bym nie brał. Oficjalnym sklepem cenegi(specjalnie z małej) jest muve.pl a tam jest jeszcze "niepotwierdzona"

Tak, ale jakis miesiac temu na muve.pl bylo podane przy wersji jezykowej "polskie napisy" ,ale szybko zmienili na "niepotwierdzone".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie jeszcze się okaże, że premiera w Polsce opóźni się o miesiąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ci deweloperzy...już dlc zanim gra wyszła na dodatek 99zł (ja wiem że to coś chyba w stylu fortune hunter coś tam coś tam z ucharteda) ale na miłość do gier 300zł na start wydawać to jest żenujące zamiast się skupić i dopracować grę to oni myślą o tym jak kolejne 300 zł wyciagnąć od klienta a jak nie kupisz to na multiplayerze nie pograsz bo znajomi mają dodatki i tylko na mapach z dodatków łupią bo tamte zrobili na odwal się... Szkoda że ludzie robiący gry mają takie podejście :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ci deweloperzy...już dlc zanim gra wyszła na dodatek 99zł (ja wiem że to coś chyba w stylu fortune hunter coś tam coś tam z ucharteda) ale na miłość do gier 300zł na start wydawać to jest żenujące zamiast się skupić i dopracować grę to oni myślą o tym jak kolejne 300 zł wyciagnąć od klienta a jak nie kupisz to na multiplayerze nie pograsz bo znajomi mają dodatki i tylko na mapach z dodatków łupią bo tamte zrobili na odwal się... Szkoda że ludzie robiący gry mają takie podejście :(

W pewnym sensie masz rację. Jednak, Season Pass, co jak sam stwierdziłeś, daje dostęp do WSZYSTKICH dodatków które wyjdą. Póki co, wiele ich nie zapowiedziano, więc jest to robione na wyrost, żeby zgarnąć większą kasę ;) Czy jest to aż tak źle? Uważam że nie, jeśli mapy będą dobre, to ja takie DLC kupuje jak tylko muli przypadnie mi do gustu. Póki co, nie ma co osądzać bo nie widzieliśmy żadnego DLC. Owszem, takie praktyki nie są mile widziane, ale niestety coraz częstsze. Większość myśli, że to ździerstwo, ale czy zastanawialiście się czasem, czemu tak jest? Odpowiedź jest prosta- rynek wtórny który nie przynosi zysków. MP3 nie posiada Online Passa, więc używka daje pełny dostęp do wszystkich trybów. Na tym Take Two nie zarobi, więc musi wydać DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, SP daje dostęp do wszystkich dodatków (których jest multum, podobnież ma być coop i odswieżony mapki z jedynki i dwójki plus nowe tryby). R* już zadba o jakość tych dodatków i mapki na pewno będą dobre. Wole coś takiego, niż paczka 8 mapeczek do "sroda". Hipokryci, jakoś jak oni tak z was drą to nie płaczecie, tylko z wywalonymi jęzorami ściągacie z pss. Oczywiście o wszystkich nie mówie, ale kilka takich osób się tu znajdzie.

Ale Wam to nie dogodzić. Jakby DLC nie było, to znowu byłby płacz, że mapki się nudzą i Rockstar nie dba o tytuł. Że ogłosili Passa przed premierą? A jakie studio teraz tego nie robi, co?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dodatki mają wychodzić do końca 2012 roku i oprócz mapek i trybów mają zawierać nawet dodatkowe postaci. Myślę, że na dłuższą metę nie jest to wcale takie złe rozwiązanie. 99 zł za regularnie dostawaną nową zawartość. Takie DLC do Coda 3 mapki wycenia na 60 zł.

Jeśli multi się sprawdzi, również biorę.

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osoby mające przerobionego xboxa już grają więc można się za chwilę spodziewać pierwszych recenzji :D

jestem ciekaw jak gra się przyjmie, mi tam przeniesienie akcji do Brazylii odpowiada ale pewnie wielu osobom

się nie spodoba utracenie klimatu Noire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne!

Ta muzyka, jakbym się cofnął w czasie, coś pięknego... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno rozpoznać, że theme troszke zmieniony. :) Imo ta wersja jest o niebo lepsza od tej z jedynki (czyli na pianinie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyciekla do sieci co oznacza ze niektorzy xboxowcy juz graja. Pokrecilem sie na Warezie jednym i jest kilka ciekawych informacji.

- Singiel to ok. 8h gry na normalu

- Gra nie posiada jezyka polskiego (region free wersja wiec to chyba ostateczne info na ten temat)

- Zdania co do tej odslony sa podzielone, jedni hejtuja drudzy kochaja, oboje twierdza ze sa fanami starych maxow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8h to nie jest dobra informacja..

Wynik średni, ale można się było tego spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ciekawy jestem sytuacji z multiplayerem... panowie rf nie oznacza, że są w niej zawarte wszystkie wersje językowe, także nie jest jeszcze przesądzone :P dużo gier np. fifa było w rf i nie była w pl tylko dopiero wersja pal na polski, rosyjski i czeski rynek zawierała nasz rodzimy język

czytałem właśnie opinie dotyczące gry na forum użytkowników xbox 360 i z tego co wiem każdy się grą zachwyca, że ponoć jedna z najlepszych gier tego roku itd. wiec nie jest chyba tak źle... 8h to standard liczy się multiplayer czy będzie dobry czy nie :P

Edytowane przez pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie 8h na normalu to wg mnie i tak dobrze. Przejście gry na wyższych poziomach trudności zajmie o wiele więcej czasu, więc spoko. Tak jak z każdą inną grą, tak tutaj będzie tak samo, jeśli chodzi o poziomy trudności i czas.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiem godzin to bardzo dobrze, ukończenie jedynki lub dwójki zajmowało podobną ilość czasu... :)

Zdaniem torrentowych meneli, nie warto się sugerować, choćby nie wiem jakie ono było. Złodzieje, przynajmniej według mnie, zazwyczaj nie są nadto wiarygodni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale trofea uż ponoć są po polsku więc nie wiadomo jak to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie 8h wystarczy, zwłaszcza że Bozia nie obdarowała mnie małpią hiper-zręcznością i zapewne zdarzy mi się gdzieniegdzie utknąć na dłuższy czas... :)

Zresztą ktoś na NeoGafie pisał, że podobnież gra na poziomie normal i z włączonym "systemem wspomagania celowania" potrafi sprawiać tudności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale trofea uż ponoć są po polsku więc nie wiadomo jak to jest

za 7 dni się dowiemy, tak czy siak gra zamówiona...

Swoją drogą, ktoś szarpnął się na ten Season Pass ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał hajs, to bym pewnie wziął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej pójde w strone Diablo 3 ;) poczekam aż Max stanieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ktoś szarpnął się na ten Season Pass ?

Ja się szarpne, ale po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×