Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

mam przeczucie , ze bedzie najlepsza czescia wszystkich kawalkow max payne'a : DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na L.A. Noir też są takowe napisy, więc...

Tak? Na mojej wersji L.A. Noire nie było napisów po polsku, zresztą tak samo było z każdym GTA, które nabyłem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f824ee09d4b17307.jpg

Z tyłu też trochę po naszemu jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja dla odmiany mam nadzieje ze napisow polskich nie bedzie, chce pograc w Maxa w oryginalnym jezyku bez bycia skazanym na debilna polonizacje, jezyk angielski w 2 pierwszych czesciach byl bardzo specyficzny, i nie byl dobrym materialem na spolszczenie moim zdaniem. Jesli daliby nam wybor, nie ma sprawy, jesli jednak tak jak w 99% gier mam byc zmuszony na polski jezyk jestem kategorycznie na nie.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wystarczy, że w opcjach dadzą możliwość włączenia napisów i po kłopocie...

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Umiem angielski,ale mieszkam w Polsce i na codzień posluguje się językiem polskim i wymagam aby każda gra miała napisy pl

Na zachodzie jest do nie do pomyslenia aby gra nie była zlokalizowana. Niemcy,pomijam fakt że to rynek większy niż polski,ale tam jest ustawa(lub coś w ten desen) że gry,filmy MUSZĄ być po niemiecku. Potrafili wywalczyc? potrafili.

U nas nigdy nie dojdzie do tego że każda gra będzie miała pl napisy. :(

Tak i jestem patriotą i nie wstydzę się polskiego języka

Edytowane przez LionelPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saint, prosze mnie nie obrazac, nie wstydze sie swojego pochodzenia i dumnie mowie ze jestem Polakiem wiec prosze mi nie sugerowac 'ze zapominam jezyka'. Po prostu angielski to powinien KAŻDY znać, a wątpię, żeby ten w Max'ie był jakiś szczególnie wymagający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W 80% przypadkow to nie fundusze/checi dystrybutora sa przeszkoda stojaca na drodze do polonizacji a sam wydawca, ostatni przyklad to TESV: Skyrim, na PC bylo pelne spolszczenie a na konsolach nie, dlaczego ? Bethesda zabronila. Wiec nie zawsze tez nalezy zwalac wine na naszych dystrybutorow, ja wiem ze tak jest latwiej ale niezawsze jest to sprawiedliwy opieprz.

Wracajac do tematu to nie wiem czy ktos wklejal, 20 minutowy material o MP3:

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/153?ch=1

@down homer

Swietny dubbing ? Ktos tu chyba ma wypaczony gust albo po prostu lubi gadac glupoty.

Dla przypomnienia:

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Please continue your discussion on reasons to learn foreign languages elsewhere. Or both face warnings from forum officials. Now back on topic. Thank you.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezyk angielski w 2 pierwszych czesciach byl bardzo specyficzny, i nie byl dobrym materialem na spolszczenie moim zdaniem.

A to bardzo ciekawe, patrząc na fakt, że jedynka miała dubbing i to bardzo dobry a nawet świetny. Jakoś wszystko się tam dało spolszczyć i później powiedzieć "po naszemu" No ale niestety dwójka już dubbingu nie dostała, bo się zmienił wydawca... A zgadnijcie na kogo? Podwiem, że zaczyna się na "C" i kończy na "enega"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Pazura w pierwszej części maxa mistrzostwo zrobił podkładając głos.Dużo dodało do klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@down homer

Swietny dubbing ? Ktos tu chyba ma wypaczony gust albo po prostu lubi gadac glupoty.

Dla przypomnienia:

Chodzi o Niagare? Faktycznie zagrał to bezpłciowo ale takich aktorzyn to w każdym dubbingu Ci mogę znaleźć i pokazać, że jest beznadziejny. -.-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro każda gra Max payne 3 jest napisana wersja językowa PL ale ja nie zamówie preodera bez potwierdzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na allegro to wiesz ;) zresztą na gram'ie też mają niby PL wersje ale...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro każda gra Max payne 3 jest napisana wersja językowa PL ale ja nie zamówie preodera bez potwierdzenia...

To nie, nie graj, skoro lokalizacja ważniejsza od gameplaya, multi czy fabuły.

Wybijcie sobie z głowy tą wersje PL, najwyżej się ukaże na PC ( w końcu premiera później). Gdyby dali na konsole to już by było oficjalne info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dylemat czy zamowic Maxa:( pogral bym ale nie wiem czy po ograniu singla multi mnie wciagnie. Mam oferte zamowienia razem z oficjalna koszulka jako darmowy bonus ktora wyglada dosc fajnie. Chyba sie za stary robie i bardziej wybredny co do gier. W 1 i 2 gralem chodz pewnie bedzie to calkiem inna gra. Musze to przemyslec bo juz dzisiaj mialem zamawiac i zwatpilem. A co do lokalizacji? Jakos sie tym nie przejmuje. Bedzie to fajnie, nie bedzie plakal nie bede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja mam dylemat czy zamowic Maxa:( pogral bym ale nie wiem czy po ograniu singla multi mnie wciagnie. Mam oferte zamowienia razem z oficjalna koszulka jako darmowy bonus ktora wyglada dosc fajnie. Chyba sie za stary robie i bardziej wybredny co do gier. W 1 i 2 gralem chodz pewnie bedzie to calkiem inna gra. Musze to przemyslec bo juz dzisiaj mialem zamawiac i zwatpilem. A co do lokalizacji? Jakos sie tym nie przejmuje. Bedzie to fajnie, nie bedzie plakal nie bede.

Singiel na pewno krótki nie będzie jak w przypadku BF 3. Stawiam na ok.10-15 h. Po za tym, zawsze po ograniu możesz wymienić a gry od R* mają to do siebie, że powoli tanieją.

Co do tego, że na allegro i gram.pl rzekomo mają wersje PL, to zbytnio do siebie tego bym nie brał. Oficjalnym sklepem cenegi(specjalnie z małej) jest muve.pl a tam jest jeszcze "niepotwierdzona"

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Social Clubie można już robić odpowiedniki klanów w Max Payne 3. Stworzyć własne logo, nazwę itd. Członkowie "crew" będą m. in. dostawać bonusowe XP poprzez granie w tych samych meczach. Są chętni? Możemy zrobić jedną forumową Crew i po premierze po prostu dobrze się bawić! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie, nie graj, skoro lokalizacja ważniejsza od gameplaya, multi czy fabuły.

Wybijcie sobie z głowy tą wersje PL, najwyżej się ukaże na PC ( w końcu premiera później). Gdyby dali na konsole to już by było oficjalne info...

Czy ja napisałem że nie kupie LOL puknij się w ten pusty baniak...Nie będzie wersji PL poczekam aż stanieje do 100zł a kupie batmana albo assasin creed revelations bo ich nie mam a już ładnie cena spada pozdro dla kumatych...Chciałbym zobaczyć wersje PL Maxa i twoją głupią mine bezcenne.Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Social Clubie można już robić odpowiedniki klanów w Max Payne 3. Stworzyć własne logo, nazwę itd. Członkowie "crew" będą m. in. dostawać bonusowe XP poprzez granie w tych samych meczach. Są chętni? Możemy zrobić jedną forumową Crew i po premierze po prostu dobrze się bawić! :)

Hej! Jesli znalazlo by sie pare osob do Crew to z checia sie dolacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja się przyznam bez bicia, że grę na pewno kupię, bo co jak co ale gry od Rockstara zawsze biorę w premierę (L.A. Noire, RDR, GTA ...). Ale Max 3 to będzie moja pierwsza przygoda z tym gościem i za bardzo nie wiem co i jak, na pewno coś poczytam przed rozpoczęciem gry. Mam tylko takie pytanie. Jak wyglądają w tej grze misje ? Jest to taka Mafia II, L.A. Noire , czyli nie do końca sandbox czy bardziej podchodzi to pod GTA ?

Jeśli fabułę ogarnąłem dobrze w L.A. Noire to i tu mieć problemów ze zrozumieniem nie powinienem.

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season pass już dziś w sklepiku. Koko koko kij im w oko.

Max Payne 3 DLC ‘Season Pass’

If you pre-order the Rockstar Pass before 18 May, you’ll receive the exclusive Season Pass Theme.

Prices:

£23.99,€29.99,AU$49.95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoro sezonowy pass za 30 ojro a to jeszcze ma być promocja czyli dodatków będzie za 150 zł coś koło tego.

Chyba poczekam na GOTY.

BTW ktoś wie ile map do multi będzie w podstawowej wersji?

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry jeszcze nie ma ale oni już dlc przygotowali

z drugiej strony nikt nie każe nam kupować

Raczej są w trakcie. Przecież ostatnie DLC ma wyjść na jesieni.

Btw. stworzyłem swoją "Ekipę", która może pełnić funkcję takiej forumowej, jak się takowa nie stworzy. Także jeśli są chetni podjecia się zawodu "Sprzątacza", proszę kliknąć w link niżej. :P

http://socialclub.rockstargames.com/crew/squeaky_cleaning_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie, nie graj, skoro lokalizacja ważniejsza od gameplaya, multi czy fabuły.

Wybijcie sobie z głowy tą wersje PL, najwyżej się ukaże na PC ( w końcu premiera później). Gdyby dali na konsole to już by było oficjalne info...

co mu z fabuły jak nic z niej nei zrozumie ? :pinch:

pre-order już złożyłem czekam na grę:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×