Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam ale nie śledzę każdego info o maxie :) mieliście rację przespałem to :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierzę, jak dostane potwierdzenie z Cenegi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to jest jakiś kabaret, gra ma premierę za dwa tygodnie, a nie wiadomo w jakiej wersji językowej się ukaże, mnie osobiście nie robi to różnicy ale znam osoby które mają kłopoty z angielskim i bez pl napisów ciężko będzie im coś zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokadnie, wspomniałem już o tym jakiś czas temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro pojawi się kolejny gameplay z multi, pierwsza część komiksu i zapowiedź na gt.tv jak i wywiady z Rockstarem i McCaffreyem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie w dniu premiery jak będą polskie napisy a jak nie będzie poczekam aż stanieje !!! 200 zl za grę bez polskiej wersji przesada !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar potwierdziło na Twitterze, że gra nie będzie miała Online Passa.

Ciekawe do kiedy utrzymają tą polityke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też czekam na wiadomości dotyczące polskiej lokalizacji jeśli gra nie będzie jej posiadała to pewnie sobie odpuszczę i wybiorę hitmana... kalendarz jest dość napięty wiec w tym roku kupię napewno fife 13 medal of honor bo marka call of duty zeszła na psy no i jak by wyszło to the last of us gta 5 i albo max albo hitman a może oba :P kwestia polonizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa... Zaje****** że na głównej pojawia się coraz więcej newsów o grze - i pokazują, że będzie to udana produkcja - ale może wreszcie łaskawie "Cenędza", byłaby łaskawa podać interesującą większość tu zgromadzonych informacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, niespełna dziewięć lat...

Tyle czasu wyczekiwałem nowego Max Payne, no i w końcu pozostały tylko tygodnie. W dwie pierwsze części grałem mając kolejno 9 i 11 lat, tudzież średnio je pamiętam, szczególnie pierwszą część. Ostatnio pojawiła się ona na PSS, miał już ktoś przyjemność zagrać?, jak wygląda ów genialna, lecz niestety wiekowa już gra, na większym TV?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.ps3site.pl/druga-czesc-multiplayerowego-wideo-z-maxa-payne-3/108988

po tym nowym trailerze widać że dostajemy kopię rdra (mniam i tu jestem zadowolony)... ciekawe czy coop będzie (czy już jako płatne dlc...).

co do singla... Ukończyłem obie lata temu, w kinie w noc premiery na filmie byłem (crap) i jakoś mi zwisają kontynuacje :P gdyż poprzednicy dla mnie fajnymi ale na raz grami były...

moja osiedlówka na bank będzie miała 15 ang(chyba nawet z wlk. brytanii ściąganą). wersję i na nią się skuszę (cena 179). a cenedze "kij w oko" :P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się tego Payne Killera nie mogę doczekać.. To będzie tryb.

@zduniec

Coop ma być ale w formie DLC (nie wiadomo czy płatnego, może zrobią tak jak z rdr). Z tej listy co opublikowali można też wywnioskować, że dostaniemy remake map z jedynki i dwójki na modłe Uncharted czy Killzona ("Painful Memories" map pack).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komiks zajefajny, naprawdę czuć ten klimat Max'a... Czekam na drugą część komiksu i panowie, jeszcze tylko 13 dni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem chyba na jakiejś ulotce (Empiku zdaje się) zapowiedź trzeciego Maxa i widniała tam okładka z napisem nad logo MP3 "Rockstar Games prezentuje".

Oczywiście może to być photoshopowy fake... Albo dowód na to, że gra i instrukcja oraz tekst na pudełku będą po polsku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem chyba na jakiejś ulotce (Empiku zdaje się) zapowiedź trzeciego Maxa i widniała tam okładka z napisem nad logo MP3 "Rockstar Games prezentuje".

Oczywiście może to być photoshopowy fake... Albo dowód na to, że gra i instrukcja oraz tekst na pudełku będą po polsku. :)

Jakiś czas temu w temacie udzielał się ludek od Cenegi i obiecał, że dowie się czy będzie polska wersja. Od tamtej pory już się nie pojawił, widocznie dalej się dowiaduje i pewnie dowie się 15 maja, albo już się dowiedział, lecz jako, że jest to wiedza tajemna to porwali go Iluminaci :confused:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem chyba na jakiejś ulotce (Empiku zdaje się) zapowiedź trzeciego Maxa i widniała tam okładka z napisem nad logo MP3 "Rockstar Games prezentuje".

Oczywiście może to być photoshopowy fake... Albo dowód na to, że gra i instrukcja oraz tekst na pudełku będą po polsku. :)

Na L.A. Noir też są takowe napisy, więc...

Jakiś czas temu w temacie udzielał się ludek od Cenegi i obiecał, że dowie się czy będzie polska wersja. Od tamtej pory już się nie pojawił, widocznie dalej się dowiaduje i pewnie dowie się 15 maja, albo już się dowiedział, lecz jako, że jest to wiedza tajemna to porwali go Iluminaci :confused:.

Pewnie się dowiedział i z wrażenia aż go ścięło...

Trochę to nie poważne delikatnie mówiąc ze strony Cenegi - nawet gdyby już miało nie być PL wersji, to niech chociaż dadzą jednoznaczne info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy się tak tą wersją przejmujecie:P Ja jestem w GB od 5 lat i mi jakoś brak napisów nie przeszkadza. A co sądzicie o tym komiksie i czy dobrze wybrna z fabuły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy się tak tą wersją przejmujecie:P Ja jestem w GB od 5 lat i mi jakoś brak napisów nie przeszkadza. A co sądzicie o tym komiksie i czy dobrze wybrna z fabuły?

Tobie nie przeszkadza, mi też nie przeszkadza ale jak już pisałem znam sporo osób które angielskiego nie znają i jak nie będzie pl napisów to tej gry nie kupią, bo co to za gra jak się nic nie rozumie z fabuły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy się tak tą wersją przejmujecie:P Ja jestem w GB od 5 lat i mi jakoś brak napisów nie przeszkadza.

a ja jadłem wczoraj płatki kukurydziane. Jeszcze ktoś chce coś napisać bez sensu?

Co do gry. NIE BĘDZIE polskiej wersji, musimy się z tym pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, Cenega to jeszcze może ogłosić, przecież ostatnio Rockstar szukał ludzi do tłumaczenia (chociaż to może być GTA V). Dobra, czekamy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy się tak tą wersją przejmujecie:P Ja jestem w GB od 5 lat i mi jakoś brak napisów nie przeszkadza. A co sądzicie o tym komiksie i czy dobrze wybrna z fabuły?

Ty, ja i pewnie większości osób na forum język angielski ma opanowany w stopniu pozwalającym zagrać w Max'a i bez większych problemów zrozumieć jego fabułę, ale póki co w Polsce obowiązującym językiem państwowym jest język polski a skoro tak, to nikt nie ma obowiązku(co innego potrzeba, ale to akurat inna sprawa) znać innych języków. Ponadto jesteśmy w Unii Europejskiej co oznacza, że mieszkając w Polsce mamy prawo oczekiwać, że produkt dostarczany na nasz rynek będzie zlokalizowany.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy się tak tą wersją przejmujecie:P Ja jestem w GB od 5 lat i mi jakoś brak napisów nie przeszkadza. A co sądzicie o tym komiksie i czy dobrze wybrna z fabuły?

Ale masie innych osób może przeszkadzać, a nawet utrudniać zrozumienie fabuły...

Ty, ja i pewnie większości osób na forum język angielski ma opanowany w stopniu pozwalającym zagrać w Max'a i bez większych problemów zrozumieć jego fabułę, ale póki co w Polsce obowiązującym językiem państwowym jest język polski a skoro tak, to nikt nie ma obowiązku(co innego potrzeba, ale to akurat inna sprawa) znać innych języków. Ponadto jesteśmy w Unii Europejskiej co oznacza, że mieszkając w Polsce mamy prawo oczekiwać, że produkt dostarczany na nasz rynek będzie zlokalizowany.

Dokładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy się tak tą wersją przejmujecie:P Ja jestem w GB od 5 lat i mi jakoś brak napisów nie przeszkadza. A co sądzicie o tym komiksie i czy dobrze wybrna z fabuły?

Jak widac nalezysz do tych Polakow co po kilkudniowym pobycie za granica zapominaja ojczystego jezyka , wyobraz sobie ze sa ludzie ktorzy znaja japonski i mandarynski a nie angielski. Poza tym my jako gracze powinnismy wymagac od wydawcow aby polonizowali to co wydaja . Aby dolozyc napisy do gry naprawde nie trzeba wiele pracy ale Cenega niestety dala popis wczesniej gdy wypuszczala polonizacyjne gnioty vide Falout 3. Jesli R* moze dac w grze do wyboru jezyk niemiecki , rosyjski , wloski oraz napisy w tychze jezykach ale jezyk polski juz ich "gryzie" tlumaczenie ze rynek polski jest zbyt maly jest mydleniem oczu , Ubisoft tlumaczy swoje gry i wychodzi na tym zdecydowanie lepiej niz R*.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×