Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

pisałem do Cenegi i napisali mi że czy będzie wersja pl będą wiedzieli 16 maja haha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień po premierze? Gratulacje Cenego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że Cenega w jeden, góra dwa dni zamierza spolonizować grę w całości, bo nie wierzę, że trwają prace nad polonizacją, skoro może się okazać, że wydano pieniądze na projekt, który i tak trafi do kosza ? Robią sobie z graczy po prostu jaja. Ciekawe jak tam Kenshi-Cenega(czy jak mu tam było) czy już się dowiedział, czy dalej się dowiaduje o polonizację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat premiera jest 18 :)

W Stanach 15. Większość sklepów pewnie zacznie właśnie wtedy wysyłać grę a może i wcześniej.

Już nie łudźcie się, że będzie PL. Cenędza teraz taki sajgon odwala, że głowa mała. Niech Kenshin-KozakZCenegi wróci, chętnie bym z nim podyskutował bo nie miałem wted okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

Ten filmik od kilku godzin jest nieaktywny wiec sprawdz nastepnym razem zanim cos wrzucisz.

Jest juz pierwsza mini-"recenzja", a przynajmniej dla tych gdzie slowo gracza jest warte wiecej niz recenzenta:

http://www.gamespot....-free-29162511/

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko o ten Season Pass.Daje on darmowy dostęp do wszystkich dlc jakie wyjdą czy do dlc wychodzących np do 3 miesięcy po premierze?Dostęp dotyczy wszystkich dodatków wiekszych jak i mniejszych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanko o ten Season Pass.Daje on darmowy dostęp do wszystkich dlc jakie wyjdą czy do dlc wychodzących np do 3 miesięcy po premierze?Dostęp dotyczy wszystkich dodatków wiekszych jak i mniejszych?

Do wszystkich dodatków, które wyjdą nawet i za dwa lata, to jest taka sama sprawa jak z R* passem do L.A Noire.

Edit:

Jak ktoś chce zobaczyć jak gra wygląda, pierwsze 5 rozdziałów. Jest poziom z NYC.

http://www.gameanyone.com/video/461410

Zayebiście to wygląda. Animacje postaci to po prostu bajka, jak Max sie rzuci na ściane to się fajnie odbija i jeszcze stęka. Bomba.

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że Cenega w jeden, góra dwa dni zamierza spolonizować grę w całości, bo nie wierzę, że trwają prace nad polonizacją, skoro może się okazać, że wydano pieniądze na projekt, który i tak trafi do kosza ? Robią sobie z graczy po prostu jaja. Ciekawe jak tam Kenshi-Cenega(czy jak mu tam było) czy już się dowiedział, czy dalej się dowiaduje o polonizację?

Źle rozumiesz, Cenega nic nie może powiedzieć do puki R* im nie da zielonego światła. Tak ciężko to pojąć, że Cenega w tym temacie nie ma nic do gadania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Źle rozumiesz, Cenega nic nie może powiedzieć do puki R* im nie da zielonego światła. Tak ciężko to pojąć, że Cenega w tym temacie nie ma nic do gadania?

Jasne, tylko w takim razie zadam po raz kolejny pytanie, bo do tej pory nie uzyskałem na nie odpowiedzi od obrońców tego "wydawcy". Dlaczego tylko Cenega ma takie problemy z polonizacjami gier? Bo inni polscy wydawcy takich cyrków nie mają. Do niedawna jako tako broniłem Cenegi uważając, że to co spartolili wcześniej, to były wypadki przy pracy i dzięki temu w końcu wezmą się za robotę porządnie, ale ich podejście do sprawy będzie/nie będzie polonizacji na PS3 to po prostu skandal.

Poza tym de facto potwierdzasz to o czym napisałem. Skoro kwestia polonizacji ma rozwiązać się 16, to zakładając hipotetyczną sytuację, że właśnie wówczas R* wyrazi zgodę na lokalizację Max'a Cenega ma dwa dni na jej zrobienie, tylko ciekawe w takim razie, kiedy chcą tytuł oddać do tłoczenia?

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz. Jeżeli gra doczeka się polskich napisów, to prace przez Cenege już dawno zostały zakończone i wszystko jest zapięte na ostatni guzik, gra już jedzie do sklepów z polskimi napisami. A czemu o tym oficjalnie nie informują, to juz pytanie do R*, to oni zdecydują kiedy Cenega będzie mogła ogłosić, że MP3 będzie posiadał polskie napisy. Taka polityka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich dodatków, które wyjdą nawet i za dwa lata, to jest taka sama sprawa jak z R* passem do L.A Noire.

Edit:

Jak ktoś chce zobaczyć jak gra wygląda, pierwsze 5 rozdziałów. Jest poziom z NYC.

http://www.gameanyone.com/video/461410

Zayebiście to wygląda. Animacje postaci to po prostu bajka, jak Max sie rzuci na ściane to się fajnie odbija i jeszcze stęka. Bomba.

Gdzie tam masz poziom z NYC? Gre juz przeszedlem, jest swietna :) Ale po jakims czasie wkrada sie monotonia:( Gra jest bardziej filmowa niż Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wiedzieć jak "zdobyłeś" grę...eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam masz poziom z NYC? Gre juz przeszedlem, jest swietna :) Ale po jakims czasie wkrada sie monotonia:( Gra jest bardziej filmowa niż Uncharted.

4 Chapter...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyciekla do sieci co oznacza ze niektorzy xboxowcy juz graja. Pokrecilem sie na Warezie jednym i jest kilka ciekawych informacji.

- Singiel to ok. 8h gry na normalu

- Gra nie posiada jezyka polskiego (region free wersja wiec to chyba ostateczne info na ten temat)

- Zdania co do tej odslony sa podzielone, jedni hejtuja drudzy kochaja, oboje twierdza ze sa fanami starych maxow ;)

8 godzin na grę robiona tak długo to strasznie mało.

wiem że są takie czasy że gry są krótkie ale liczyłem na 12h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz. Jeżeli gra doczeka się polskich napisów, to prace przez Cenege już dawno zostały zakończone i wszystko jest zapięte na ostatni guzik, gra już jedzie do sklepów z polskimi napisami. A czemu o tym oficjalnie nie informują, to juz pytanie do R*, to oni zdecydują kiedy Cenega będzie mogła ogłosić, że MP3 będzie posiadał polskie napisy. Taka polityka.

Tylko dalej nie wiadomo dlaczego "taka polityka" dotyka tylko Cenegę. Dla mnie jest to tłumaczenie wymyślone w Cenedze, kiedy ludzie tam pracujący zorientowali się, że nie są w stanie zrobić polonizacji bez spieprzenia jej, bo albo będzie na żenująco niskim poziomie, a jak będzie trzymała dobry poziom, to nie będzie kompatybilna nawet z oficjalnymi dodatkami (w tym z patchami). Wobec czego puszczono w świat bajkę o złych twórcach, co nie pozwalają nam lokalizować gier(ciekawe jak się ma to do unijnego prawa, które nakazuje lokalizacji towarów sprzedawanych na lokalnych rynkach)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

Dlaczego tylko cenege to dotyka ?

Pewnie dlatego ze wiekszosc wydawcow wielkich ma swoje polskie siedziby (Ubisoft, EA) stad o spolszczenie jest nietrudno. Cenega zas wydaje tytuly firm ktore na naszym rynku nie widza zbyt duzego zbytu aby sie jakos bardziej angazowac.

Cenega udowodnila juz ze jak chce to moze zrobic mistrzowsko spolszczenie (Deus Ex lub Skyrim) <- w obu przypadkach gralem na PC i w obu moglem sie cieszyc wersja po polsku lub angielsku, cos czego brakuje mi w wielu spolonizowanych grach. W obu tez nie mialem problemu ani z patchami, oraz w przypadku Deusa z DLC.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z 8 godzinami, ja jak włączam Maxa na moją czarnule to prosto zmostu stawiam na najtrudniejszy poziom trudności. Eh, jeszcze 6 dni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z 8 godzinami, ja jak włączam Maxa na moją czarnule to prosto zmostu stawiam na najtrudniejszy poziom trudności. Eh, jeszcze 6 dni:)

Powodzenia, skoro będzie zablokowany. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

Dlaczego tylko cenege to dotyka ?

Pewnie dlatego ze wiekszosc wydawcow wielkich ma swoje polskie siedziby (Ubisoft, EA) stad o spolszczenie jest nietrudno. Cenega zas wydaje tytuly firm ktore na naszym rynku nie widza zbyt duzego zbytu aby sie jakos bardziej angazowac.

Cenega udowodnila juz ze jak chce to moze zrobic mistrzowsko spolszczenie (Deus Ex lub Skyrim) <- w obu przypadkach gralem na PC i w obu moglem sie cieszyc wersja po polsku lub angielsku, cos czego brakuje mi w wielu spolonizowanych grach. W obu tez nie mialem problemu ani z patchami, oraz w przypadku Deusa z DLC.

W Fallout 3 w wersji na PS3 miałeś do wyboru albo grę po polsku, tyle tylko, że bez dodatków, patchy i trofeów, albo połataną wersję z dodatkami i trofeami, tyle tylo, że po angielsku.

Pozostaje kwestia, dlaczego np. CD-Projekt nie odwala takich cyrków, że na tydzień przed premierą nie wiadomo w jakim języku będzie wydana gra.

Powodzenia, skoro będzie zablokowany. :biggrin:

Zapewne będzie, skoro w poprzednich tak było a i obecnie jest to bardzo często stosowana praktyka.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będzie, skoro w poprzednich tak było a i obecnie jest to bardzo często stosowana praktyka.

Nie zapewne, tylko na pewno. Widziałem filmik z głównego menu (które swoją drogą jest jeszcze fajniej zrobione niż w L.A Noire) i na początek będziemy mieli do wyboru Easy, Normal i Hard, a do odblokowania Hardcore i Old School po przejściu na Hardzie. Pięć poziomów trudności. Ninja Gaiden też tyle miało i gra była cholernie trudna. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kumpla rozegrałem sobie bodaj 7 chapter naprawdę gra się fajnie i czuć fun ze strzelania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej mam dylemat czy Max czy Diablo nowe....nie lubię takich momentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×