Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taki problem... łatka do maxa się pobrała a polskich napisów dalej nie widać. Niewiem może w opcjach coś trzeba zmienić? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach musisz ustawić...nigdy w MP3 nie grałem ale sprawdź czy nie masz opcji subtitles do włączenia i ogólnie wyboru języka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest PL?

fajnie

to teraz można przejść jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem... łatka do maxa się pobrała a polskich napisów dalej nie widać. Niewiem może w opcjach coś trzeba zmienić? Proszę o pomoc.

Upewnij się, że język XMB masz ustawiony na Polski.

Dziwnie jakoś zamiast "Dead" zobaczyć "Zgon". ;)

Edytowane przez Kilgore_Trout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowała wam się drugi raz gra ?

Nie, ściągnęło łatkę i wszystko gra

Jestem po 3 rozdziałach i świetna gra ... aj tak długo czekałem żeby w nią zagrać, świetne lokacje, a ten stadion to spełnienie moich marzeń, zawsze chciałem powalczyć na arenie sportowej :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a żeby mieć napisy PL to trzeba mieć jakąś wersje specjalną czy zwykły MP3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego się drugi raz instalowało , konsola się zawiesiła przy instalowaniu patcha .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Chłopaki mam pytanie. Czy jak zakupię MP3 w niemieckim MM będę miał jakąś możliwość spolonizowania jej? Dzięki za odpowiedź, bo będę miał możliwość zdobycia takiej sztuki.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Kasperr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji do MP3 powinien być wybór języka Polskiego w ''Opcje''. Chodź po dzisiejszej aktualizacji mi się od razu wybrał z Angielskiego język polski,ale nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Chłopaki mam pytanie. Czy jak zakupię MP3 w niemieckim MM będę miał jakąś możliwość spolonizowania jej? Dzięki za odpowiedź, bo będę miał możliwość zdobycia takiej sztuki.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Tak będzie po polsku tylko że to może nie moja sprawa ale ta gra w Hanowerze i Lubece w MM kosztuje zdaje się około 50 lub 60 € przed 5 godzinami wjechałem do kraju po 2 tygodniowym pobycie w Rzeszy stad takie newsy hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie są ceny w Niemczech ;) Ja musze w końcu uskrobać na MP3... skoro są napisy to tym bardziej chce zagrać... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ... ostatnio coś się dzieje z MP3... gram sobie i doszedłem do misji na dachu,tam sporo dedałem i dedałem (ok 10 razy) i nagle konsola mi się zwiesiła... przestraszyłem się bo nigdy mi się takiego nic nie zdarzyło. Singiel mi się znudził więc poszedłem na multi i tam zagrałem parę poziomów. I tutaj jeden problem. Po wyjściu z gry wieloosobowej i oczekiwaniu na wejście do menu głównego gry nie wczytuje mi komiksów. Widać tylko biały ekran który jest w ramce (ramka ma kolor czarny). Jak wczytuje singiel to mi się pojawiają komiksy... co zrobić ? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja z tym samym problemem... polskie napisy w MP3 dalej nie działaja XMB w konsoli mam PL w opcjach w grze też nic tylko angielskie napisy działają. Dziśiaj nawet usunołem maksa z dysku i skasowałem dane z nim związane aby zainstalować ponownie no i instaluje go ściąga się łatka o numerze 1.05 i dalej to samo maks tylko po angielsku nie wiem w czym jest problem ,może w tym ze grę kupiłem w niemczech? sam niewiem ale konto na playstation network mam polskie i wiele gier które kupiłem w niemczech są po polsku np. GT5,Infamous 2 , Driver SF , NFS Shift 2 , Fallout 3 i NV ,killzone 3 itp itd... więc dlaczego nie MP3 niewiem jesli ktoś ma pomysł, jakąś dobrą radę to proszę o pomoc w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupić Max'a i teraz moje pytanie jak wygląda sprawa w multi? Są jakieś problemu typu:lagi? Czy są problemy z wyszukiwaniem meczy? I czy ogólnie gra dużo ludzi że nie będzie problemu zagrać ? I czy fajnie się gra czy bardzo odstaje od Uncharted ? A może jest lepsze?

Z góry dziękuje za odp.

Edytowane przez patrol411

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Maxa gra mase ludzi a jesli chodzi o lagi albo coś takiego to jakieś tam "NIBY" są ale ja gram w Maxa od premiery i poza problemem z awansowaniem z 49lv na 50lv nic mi w multi nieprzeszkadzało a bład z lewelowaniem naprawiono więc wszystko jest ok... acha Nie można porównać MP3 do U3 bo Max jest pod każdym względem o niebo lepszy... Więc szczerze polecam ci ta gre o ile odpowiednio dojrzałeś do tak ambitnego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że chociaż na konsolach MP3 ma działające multi...na pc podobno już to wymarło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli to prawda że nie ma problemów żeby znaleźć mecz i sobie fajnie pograć to git z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że chociaż na konsolach MP3 ma działające multi...na pc podobno już to wymarło...

Dziwisz się ze wymarło? bo ja wcale, za dużo Cheterów na pc w maxa gra. Sam widziałem jak grałem u kumpla na pc to to jest smiechu warte. wyobraż sobie wale do gosćia z M4 w łeb a on nic podbiega do mnie i co i DEAD! ja osobiście gram na ps3 od premiery i jestem zadowolony ,na ps3 zero oszustów co psóją zabawe uczćiwym graczą i niema problemów z dołaczeniem do jakieś gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×