Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wręcz przeciwnie inne zdanie na temat Maxa jeśli chodzi o multi...grając w niego nie miałem pełnego składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie czy są problemy z połączeniem do meczy i czy dużo osób gra i czy są pełne mecze bo widzę że jedna osoba pisze że nie ma pełnego składu a inna że wszystko jest git. Prosze o więcej opini .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do pytania powyżej. I jeszcze pytam się jak zbugowane jest multu Maxia? Czytałem że jest poprawione, ale tak się z ciekawości pytam o co tam chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wygląda to tak :

- 1 na 4 rozgrywki kończy się przedwczesnym zakończeniem

- od czasu aktualizacji z polską łatką występują lagi - jeden na mecz ( tylko u mnie ? )

- zdarza się ,że od początku rozgrywka jest "jednym wielkim lagiem" i jedyne co nam zostaje to opuścić mecz . ( 1 na 10 )

- multi dostarcza mnóstwo radości jeżeli nie przeszkadzają wam powyższe punkty .

- ludzi gra sporo ( w deatchmatch'u drużynowym najczęściej 4vs4 )

- czasami pojawia się błąd ,że przeciwnik odradza się kawałek za nami

oczywiście zalet jest więcej niż wad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Nie wiem w jakie wy MaxPayny gracie ze wam 1 na 10 meczy działa! Nieprzecze zdaża sie ze wywali z gry albo coś podobnego ale ja gram bez problemów z 9na10 meczy. A co do tego czy nie ma pełnego składu to bym sie kłucił np large team dethmatch jest prawie zawsze pełen a nawet jak nie to w następnej rundzie zawsze ktoś dołaczy... a w normalnym team dethmatch maksymalnie gra 12 graczy a przeważnie od 8 do 10 gra no zdarza sie też komplet ale to czasami, ale jak ktoś woli jak jest dużo ludu większy chaos to polecam large dethmatch albo Team dethmatch tam maksymalnie gra 18 graczy i często jes komplet a czasami mniej... zależy jak kto trafi (nie wiem może tylko ja nie mam problemów z Multi w Max Payne 3) za to mam problem z polskimi napisami poprostu nie działaja mi... i to na tyle o mojej opini Eh się zdenerwowałem idę pograć w Maxa na czarnólce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Nie wiem w jakie wy MaxPayny gracie ze wam 1 na 10 meczy działa!

Chyba mnie nie zrozumiałeś :)

w 1 rozgrywce na 10 zdarzają się duże lagi ( możliwe ,że to moja wina)

chyba ,że chodzi Ci o jakiś inny post .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na wakacjach nie miałem dostępu do neta i mam pytanie jest juz polonizacja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na wakacjach nie miałem dostępu do neta i mam pytanie jest juz polonizacja ?

Taa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem z poziomu menu gry nie ma możliwości zmiany z polskich napisów na angielskie? Wolałem chyba angielskie, a teraz w sumie na siłę wpakowali polskie nawet bez możliwości wyboru. Chyba że to wina tego że XMB mam polskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem z poziomu menu gry nie ma możliwości zmiany z polskich napisów na angielskie? Wolałem chyba angielskie, a teraz w sumie na siłę wpakowali polskie nawet bez możliwości wyboru. Chyba że to wina tego że XMB mam polskie.

zmien XMB na angielskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, grałem wczoraj i dzisiaj w multika i dwa razy zostałem teleportowany, zabiłem przeciwnika i w tym momencie przeniosło mnie w inny punkt mapy (to wczoraj), a dzisiaj w ogóle poza mapę i nie mogłem na nią wrócić... Spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał jeszcze poruszyć sprawę Multiplayer w Max Payne 3. Bardzo często wywala z sesji w MP3,kiedy ma się po prostu obciążony internet. Mnie po restarcie routera zawsze śmiga Max Payne 3 i nie widać żadnych lagów,problemów z dołączaniem do pokojów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy też macie problem z Grenade Launcher w singlu że nie da się zabić wroga chodzi o 8 chapter (cmentarz) jeżeli tak a udało wam się zabić kogoś w innym chapterze to proszę o cyfrę tego chapteru i checkpointu :). No chyba że macie jakiś sposób na ten "glitch" w 8 chapterze to prosze o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy też macie problem z Grenade Launcher w singlu że nie da się zabić wroga chodzi o 8 chapter (cmentarz) jeżeli tak a udało wam się zabić kogoś w innym chapterze to proszę o cyfrę tego chapteru i checkpointu :). No chyba że macie jakiś sposób na ten "glitch" w 8 chapterze to prosze o pomoc .

spokojnie w 8 chapterze zabijesz nim, ja tam zabijałem bez problemu. A tak to w samej końcówce jedziesz samochodem i masz wyrzutnie (14 rozdział, ostatni checkpoint)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak a wiecie dlaczego mi nie wpisuje killów na Social club (za grę w singlu) jak zabiłem np. z LAW.

Edytowane przez patrol411

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jakie trzeba mieć ustawienia (żeby zaliczyło trophy) w trybie "W mgnieniu oka" i "W mgnieniu oka Hardcore" swobodne czy z pomocą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z napisami pl łatka 1.5 zainstalowana xmb ustawiony na polski a polskich napisow brak moze ktos mial taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy piszą tu że max to słaba gra. A w CDA ComarC napisał że to najgorsza gra wszech czasów. Warto brać maxa? I wykorzystać zniżkę na muve?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×