Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

Zostało, ale to co się działo przed sklepem nie ma najmniejszego znaczenia na późniejszy rozwój zdarzeń.

Graj wg poradnika w pierwszym poście i zrobisz pucharek bez problemu.

Najważniejszy moment to chyba w tym antykwariacie jest, żeby wszystkie odciski wyczyścić.

Mi się wydaje że ma znaczenie tylko to aby znaleźć wszystkie ślady na miejscu zbrodni. Jeżeli tam się czegoś nie znajdzie to Jayden nie dowie się kim jest zabójca i nie zginie na taśmie. Nie wpadnie pucharek za zbrodnie ani sherlock, dlatego miejsce zbrodni jest takie ważne. Przynajmniej tak mi się wydaje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli dobrze rozumiem to all endings zdobywa się w ten sposób, że np. wybieramy chapter od którego trzeba zacząć i jak ukończymy 1 zakończenie to znowu zaczynamy od innego chapteru i tak cały czas, chodzi mi o to czy po prostu można wybierać dowolne a nie zaczynać grę od nowa dla każdego zakończenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wybierać dowolnych chapter i od niego zacząć ale musisz gre przejść od tego momentu do końca + włączyć żeby zapisywało Ci postęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile mniej więcej zajmuje jedno całe przejście gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak długo...z 9h max...w zależności od stylu gry itp itd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie za szybką odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanie.

W poradniku jest napisane, że do zdobycia pucharu Perfect Crime muszę przechodzić całą grę od sklepu Hassana. Czy jeśli za pierwszym podejściem zrobię wszystko co potrzeba do tego pucharu, a trofea, które przez to ominę zrobię przy rozgrywaniu pojedynczych rozdziałów to zajmie mi to mniej czy więcej czasu niż jakbym miał potem drugi raz iść od sklepu Hassana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej...ponieważ jak już masz perfect crime to potem grasz tylko od pewnych rozdziałów...a wtedy to idzie raz dwa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak grasz ze spoilerami w tą grę i ani razu nie grasz " po swojemu" to tracisz WSZYSTKO z tej gry i jest to jedynie nudne wciskanie guzików. :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Heavy Rainem, nie zalicza mi trofeów , wiecie co jest, czy może na końcu się wszystkie pojawia ??

Edytowane przez Rudzi0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie zalicza mi trofeów , wiecie co jest, czy może na końcu się wszystkie pojawia ?? Teraz jestem w 3 rozdziale , czyli powinienem dostać to trofeum po centrum handlowym ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na pewno nie pojawią się wszystkie na końcu. Jakie konkretnie trofea się nie odblokowują? Wszystkie, czy np. tylko te związane z odpowiednimi zakończeniami? Grę aktualizowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem Ci w dziale Trofea. Aktualizowałeś grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRa sie sama zaktualizowałą do wersji na Mova, gry jeszcz nie przeszedłem ale powinienem dostać trofeum za 1 i 2 rozdział czyli prolog i centrum handlowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Heavy Rainem, nie zalicza mi trofeów , wiecie co jest, czy może na końcu się wszystkie pojawia ??

Na 1000% źle przeszedłeś wymienione rozdziały - poczytaj poradnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś trofeum Happy Birthday czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nawet znalazłem film na yt jak przejść i robiłem jak na tym filmiku. może to przez ta aktualizacje do wersji z movem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nawet znalazłem film na yt jak przejść i robiłem jak na tym filmiku. może to przez ta aktualizacje do wersji z movem

Jesteś na początku gry - wywal aktualizację i zacznij jeszcze raz. Tym razem wygraj z synem w walce na miecze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na necie i rzeczywiście wielu graczy skarżyło się, że po patch'u przestawały działać trofea. Chyba rada alien'a jest tu najsensowniejszym wyjściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu dla pewności całą grę bym usunął i nie aktualizował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usnełem gre, nie aktualizowałem i włączyłem jeszcze raz kampanie i nic dalej brak trofeów moze jak przejde całą to wpadną zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadną, to Ci do razu mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×