Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem cały projekt, aż się podpisał, zabawy z dziećmi nie przerywałem i wygrałem tą całą walke.Żonie też pomogłem.

Pamiętaj że trofeum wpada po tych napisach na początku, ja tak przynajmniej miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOILER z zakończeń!

Zostało mi tylko trophy Kamikaze, niech to. Wypowiem się na temat trofea "wszystkie zakończenia", bo to dzięki temu oglądnąłem zakończenie "Jak łzy w deszczu" i totalnie się wzruszyłem. Obok tego, gdzie Ethan się wiesza jest to "worst case scenario" i jakbym miał dziecko to bym chyba uronił łezkę.

Jednak warto robić trophies : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące zkończenia "jak łzy w deszczu".Robie wszystko według poradnika ale mi go nie zalicza.Może dlatego że nie wybaczyłem madison.Mają byc pogodzeni?czy nie bo sam juz nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wybaczyć Madison bo jak nie wybaczysz to pojawi sie inne zakończenie z nią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał sebo, musisz jej wybaczyć. Trzeba postępować ściśle według wytycznych poradnika. Nudna platyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Detoks. Podczas Blues Jaydena powinienem mieć tam możliwość nie wzięcia tripokaniny ale ja tam w ogóle nie mam czegoś takiego. Zagram na tym pianinie chwila gadki i koniec bodajże poziomu :/ Już kilkukrotnie odpalałem ten poziom i nic a nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Detoks. Podczas Blues Jaydena powinienem mieć tam możliwość nie wzięcia tripokaniny ale ja tam w ogóle nie mam czegoś takiego. Zagram na tym pianinie chwila gadki i koniec bodajże poziomu :/ Już kilkukrotnie odpalałem ten poziom i nic a nic :/

Aby to trofeum wpadło trzeba w pokoju hotelowym nie wziąć narkotyku. Tutaj pojawia się zapewne twój problem, ponieważ aby być w hotelu w scenie wcześniejszej (chyba) "Ucieczka" trzeba uciec przed policyjnym pościgiem, ponieważ jeśli Ethan zostanie złapany następuje scena na komisariacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Detoks. Podczas Blues Jaydena powinienem mieć tam możliwość nie wzięcia tripokaniny ale ja tam w ogóle nie mam czegoś takiego. Zagram na tym pianinie chwila gadki i koniec bodajże poziomu :/ Już kilkukrotnie odpalałem ten poziom i nic a nic :/

Kolega powyżej ma rację - Ethan MUSI uciec w roździale "Zbieg".

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się w tym hotelu jak już mówiłem. Odgrywam tą scene, gram na pianinku po czym mamy rozmowę i albo przechodziło mi do aresztowanego gdzie Jaydenem pomagałem uciec lub też miałem wyzwanie Rekina. I tak i tak nie pojawiło mi się żeby Jayden brał narkotyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już sobie poradziłem i tak dzięki temu mam pierwszą plantynę i zapewne jedną z nielicznych gdyż dla trofphy nie gram ale w Heavy Rain nie mogłem se odpuścić gdyż chciałem ujrzeć te wszystkie zakończenia no i bonusy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja z kolei mam problem z trophy "Śledczy FBI". W tym trofeum trzeba znaleźć wszystkie 7 poszlak na miejscu zbrodni (ciało chłopca, pyłki orchidei, krew na torach, krew na płocie, odciski butów na torach, odciski butów koło autostrady i wreszcie odciski opon również koło autostrady). Za pierwszym razem gdy robiłem ten rozdział dla trofeum, to to nie wpadło. Następnie oddałem ps3 do naprawy (uszkodzony sterownik), i znowu zacząłem grać w HR. I choć już drugi raz, przy skasowanych save'ach po naprawie ps3 przechodzę ten rozdział, to trofeum za Chiny nie wpada. Ktoś wie, jaki może być powód? Z góry dziękuję za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea w HR wpadają po załadowaniu się do kolejnego rozdziału... tak nawiasem, więc może w tym sęk? :)

Jeśli wiesz o tym to nie pozostaje nic innego jak obejrzeć filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja z kolei mam problem z trophy "Śledczy FBI". W tym trofeum trzeba znaleźć wszystkie 7 poszlak na miejscu zbrodni (ciało chłopca, pyłki orchidei, krew na torach, krew na płocie, odciski butów na torach, odciski butów koło autostrady i wreszcie odciski opon również koło autostrady). Za pierwszym razem gdy robiłem ten rozdział dla trofeum, to to nie wpadło. Następnie oddałem ps3 do naprawy (uszkodzony sterownik), i znowu zacząłem grać w HR. I choć już drugi raz, przy skasowanych save'ach po naprawie ps3 przechodzę ten rozdział, to trofeum za Chiny nie wpada. Ktoś wie, jaki może być powód? Z góry dziękuję za odp.

Musisz o czymś zapominać, ponieważ na 100% to trofeum nie jest walnięte i przy wykonaniu wszystkiego, tak jak należy na pewno wpada. Jako, że już nie pamiętam co trzeba zrobić posiłkuje się poradnikiem z kikoo.pl. Musisz znaleźć: krew na nodze, orchideę na piersi i zbadać dłoń ofiary. Przy namiocie znaleźć pyłki kwiatu. Na torach krew i ślady, na płocie krew a po wejściu na górę ślady opon i stóp przy autostradzie. Z towjego opisu wnioskuję, ze nie dokładnie badasz ciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

...(ciało chłopca, pyłki orchidei, krew na torach, krew na płocie, odciski butów na torach, odciski butów koło autostrady i wreszcie odciski opon również koło autostrady)...

Prawdopodobnie nie sprawdziłeś dłoni chłopca drugi raz, żeby ustalić jego tożsamość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Trofiki w HR nie są w żaden sposób zgliczowane. Musiałeś więc coś pominąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie trofeum Perfect Crime:

Czy muszę zaczynać od początku całą grę czy wystarczy, że zacznę od miejsca co Shelby jest w tym sklepie Manfreda? Wszystkie dowody na "Miejscu zbrodni" zebrałem bo wpadło trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że zaczniesz od sklepu Hassana i pozwolisz typowi go zabić thumbsup.gif

Edytowane przez sadurx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie sprawdziłeś dłoni chłopca drugi raz, żeby ustalić jego tożsamość.

Faktycznie! Dłoń sprawdzam tylko raz! Dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam HR i zaraz zaczne grać :D

małe pytanie proponujecie kontrolerem move czy raczej zwyklym padem ??

jak sie fajniej gra ?

bo mam mova ale raczej korzystam tylko do killzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź MOVE`a, a jeśli nie będzi Ci odpowiadał, to zmień na pada i po kłopocie. ;)

Przyjemnego grania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz przeszedłem grę na movie teraz idę na padzie. Warto podejść dwa razy move i pad. Bo gra warta przejścia drugiego aby odblokować niektóre trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valchall - do niektórych może dwa playtrough wystarczą, żeby wbić niebieski pucharek to trzeba przejść praktycznie 3 pełne razy + parę przejść od wybranych rozdziałów. Nudna platyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynowanie jest zazwyczaj nudne, a ta gra jest wciągająca i intrygująca, więc nie ma na co narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×