Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam jeszcze jedno pytanie - aby zdobyć trofeum "Trial Master ", (czyli że Ethan przechodzi wszystkie próby) to należy grać od początku gry, czy wystarczy od zadania niedźwiedzia? Ponieważ pierwsze rozdziały są dość nużące i wolałbym je pominąć. Trofeum wpadnie, jeśli będę grał od Próby Niedźwiedzia do końca gierki?

z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanie - aby zdobyć trofeum "Trial Master ", (czyli że Ethan przechodzi wszystkie próby) to należy grać od początku gry, czy wystarczy od zadania niedźwiedzia? Ponieważ pierwsze rozdziały są dość nużące i wolałbym je pominąć. Trofeum wpadnie, jeśli będę grał od Próby Niedźwiedzia do końca gierki?

z góry dzięki za odp.

Grać musisz od pierwszej nie zaliczonej próby(jeśli zaliczyłeś niedźwiedzia, to cofasz się do motyla, jeśli motyl został zaliczony, to do jaszczurki itd.)) do pomyślnego zaliczenia ostatniej(szczura).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasochłonne jest trofeum dot. wszystkich zakończeń ale dałem radę i wbiłem platynę.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, weź opcję "wczytaj rozdział" i 2 ostatnie strony to powinny być odblokowane zakończenia.

Dzięki za odp. Masz plusa.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości przejrzałem poradnik i został napisany naprawdę nieźle, ale mam mam jedną ważną(według mnie) uwagę. Nie bądź jak prezydent i pisz poprawnie. W opisie trofeum "Tchórz" napisałeś szłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawione...

Ale weź pod uwagę, że taki poradnik pisze się prawie pół dnia i czy tego chcesz czy nie zawsze jakiś błąd się wkradnie.

Sprawdzałem pisownie kilka razy, ale jak widać zmęczenie robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź jak prezydent i pisz poprawnie.

Przecież jest dobrze, czego się czepiasz. xD

No chyba, że napisał ''Kiedy pytają mnie jak odblokować to trofeum, odpowiadam... '':laugh:

Dobra robota Patricko.

Edytowane przez Patricko
Dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz platyny muszę stwierdzić że to najlepszy poradnik dla HR - gratuluję samozaparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie dodałem poradnik własnej roboty.

http://www.ps3site.p...495-heavy-rain/

Może się przyda tym co platyna jeszcze przed nimi :)

Wszystko okej tylko mogłeś dodać do trudniejszych kamikadze też bo niektórzy mają z tym problem aczkolwiek nie wszyscy. Tam gdzie jest żeby nie uderzyć w policję najlepiej non stop machać w prawo padem(nawet przed wyświetleniem się tego QTE).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie jest żeby nie uderzyć w policję najlepiej non stop machać w prawo padem(nawet przed wyświetleniem się tego QTE).

Nie zgadzam się !

W tym momencie robimy tak jak napisał Patricko: wykonujemy DWA ruchy lewo/prawo albo prawo lewo - wykonanie tylko jednego kończy się uderzeniem w radiowóz; no i najważniejsze: machamy padem nawet gdy widok przeniesie się na zewnątrz samochodu i nie widać, że mamy wykonać jakiś ruch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się !

W tym momencie robimy tak jak napisał Patricko: wykonujemy DWA ruchy lewo/prawo albo prawo lewo - wykonanie tylko jednego kończy się uderzeniem w radiowóz; no i najważniejsze: machamy padem nawet gdy widok przeniesie się na zewnątrz samochodu i nie widać, że mamy wykonać jakiś ruch

Noo to jakiś niesamowitą masz wersję Heavy Rain bo tam jest żeby raz machnąć w lewo/prawo i wybierasz w prawo czyli nie po tej co jest auto w każdym razie i machasz non stop jeszcze przed wyświetleniem się tego QTE. Ja tak robiłem i mi się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam niesamowita wersję HR ale robiłem zgodnie z opisem na ps3trophies.org i tam pisali, że w scenie z radiowozami należy tak zrobić i udalo misie tym sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Paradoksalna sytuacja heh. Mam problem z trofeum Negocjator a Kamikaze za drugim podejściem zrobiłem :P Wspomagam się poradnikiem na pierwszej stronie ale w momencie kiedy powinna się wyświetlić opcja pomoc to jej nie ma. Próbowałem różnych kombinacji ale nici z tego. Gram na najniższym poziomie może dlatego powinna być inna kolejność. Może mi ktoś podać kilka innych sekwencji, które powinny zadziałać? Tak poza tym mam nadzieję, ze wpadnie mi niedługo platynka ;)

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień w takim razie na najtrudniejszy poziom sterowania. Cały poradnik jest robiony głównie z myślą o tym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem z Happy Birthday (jak i wiekszosc ludzi). Czytalem gdzies, ze trzeba przejsc kilka rozdzialow, az do Shelby´ego i wtedy trofea wpadaja. Odpowie ktos?, bo to kurde ostatnie trofeum do platyny, hehe

Czytalem tez gdzies, zeby zrobic takie cos, ze po zabawie z dziecmi, wyjsc do glownego menu i wczytac jakikolwiek rozdzial i trofeum wpadnie. Zaraz bede to sprawdzal i napisze jbc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie!!! Jest platyna! Jeeeee!

Zrobilem tak, jak napisalem (drugi sposob) i trofeum weszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - Czy wykonanie wszystkich prób ethana, mija sie z zakończeniem z żyjącymi 4 bohaterami czy może współgrać ?

Pytam bo chce przejść gre i układ sobie troche pod trofea (tak,tak już 3 razy dla funu ukończyłem w tantym roku)

Edytowane przez energy910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - Czy wykonanie wszystkich prób nathana, mija sie z zakończeniem z żyjącymi 4 bohaterami czy może współgrać ?

Nie mija się. Bez problemu możesz zrobić oba pucharki w jednym przejściu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Mam w planach się troche pobawić aczkolwiek przechodzenie paro krotnie gry od początku było by męczące ;)

Pytam bo myślałem że może one sie troche wykluczająca ;) Wielki thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Mam w planach się troche pobawić aczkolwiek przechodzenie paro krotnie gry od początku było by męczące ;)

Pytam bo myślałem że może one sie troche wykluczająca ;) Wielki thx.

Sory za post pod postem ale mam pytanie

-Robie zakończenie że każdy z bohaterów głównych przeżywa, czy Lauren musi żyć czy nie ? Ma to jakieś znaczenie?

- Jak odblokować Fish Tank ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×