Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jak zainstalować ten youTube? Dawno mnie nie było na czarnulce, a kolega z listy znajomych posiada taką aplikację na konsoli :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zainstalować ten youTube? Dawno mnie nie było na czarnulce, a kolega z listy znajomych posiada taką aplikację na konsoli :).

Póki co można ją pobrać tylko z PS US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc tak, strona się załadowała, ale w jakiejś dziwnej rozdzielczości, tzn, trochę z prawa i lewa jest ucięte i to nie wina zooma, włączyłem pierwszy lepszy serial, lecę na sam dół, jest Jakość standard, i klikam na oglądaj ale nic się nie dzieje, strona nawet nic nie ładuje.. no a ipla nie śmiga, a na niej mi najbardziej zależało, ktoś wie może jak temu podołać?

dodam tylko, że pół roku temu ipla śmigała aż miło było!

No faktycznie nic nie idzie odpalić. Dziwne, że nie masz tego na konsoli. A jak jesteś na koncie PL i wchodzisz w Moje Kanały to nie ma ipli ani tvn? Kiedyś jak ipla się pojawiła to było tak, że nie u wszystkich od razu, był jakiś błąd i u niektórych nie było ikonki. Pomagało przeskakiwanie z jednego profilu na drugi, za którymś razem po przejściu na profil z kontem PL ikonka się pojawiała, spróbuj tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem jak mówiłeś, przelogowałem się, nic, za 2 razem też, mówię lipa jak zawsze, ale za 3 pykło i w moich Kanałach na PL koncie pojawiły się axn, ipla i tvn! :D

i wiem czemu sama strona nie działa, bo trzeba zassać jakiś program co ma 100-300kb i wtedy śmiga, teraz na koncie UK mam Netflixa, LOVEFiLM, IPLA, AXN i TVN, wszystko śmiga aż miło, wielki plus dla Ciebie drk2 ! dzięki :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś przy updacie fw złapałem YLODa :P dlatego szlag mnie trafia jak Sony robi przymusowe updaty, które nic nie wnoszą. Niestety Japonia to zapaść technologiczna w temacie sprzętu ostatnimi laty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Firmware zmienia chyba tylko pojemność chmury na 1GB Dla użytkowników plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Firmware zmienia chyba tylko pojemność chmury na 1GB Dla użytkowników plusa

tak zgadza się :) szkoda że ino tyle ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i szkoda, ze zmuszają wszystkich do tego , nawet tych bez plusa :/

No właśnie, w czasie ściągania i instalowani tej nic nie wnoszącej aktualizacji wolałbym sobie w coś zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktos z was wie jak sobie poradzic z instalacja aktualizacji która zatrzymuja sie przy 99%, nie pomaga reset , nie mozna wejsc do recovery menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktos z was wie jak sobie poradzic z instalacja aktualizacji która zatrzymuja sie przy 99%, nie pomaga reset , nie mozna wejsc do recovery menu

właśnie o to chodzi..aktualizacja pobiera sie szybciutko ale takie kwiatki się zdarzają więc nic nie wnoszące fw niech sobie Sony wsadzi w ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jedynie, dlaczego trzeba AŻ aktualizacji softu, żeby podnieść chmurę do 1 GB, przecież serwery są u nich i to oni u siebie ustawiają limit, nie klient.

Poza tym nie ma change loga w opisie, zastanawia mnie ostatnimi czasy co oni w ogóle ładują do konsoli bez naszej wiedzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jedynie, dlaczego trzeba AŻ aktualizacji softu, żeby podnieść chmurę do 1 GB, przecież serwery są u nich i to oni u siebie ustawiają limit, nie klient.

Poza tym nie ma change loga w opisie, zastanawia mnie ostatnimi czasy co oni w ogóle ładują do konsoli bez naszej wiedzy...

Zgadza się limity można zmienić i nie potrzebna do tego aktualizacja... Pewnie jak zwykle łatki na zabezieczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi..aktualizacja pobiera sie szybciutko ale takie kwiatki się zdarzają więc nic nie wnoszące fw niech sobie Sony wsadzi w ....

Czy ktoś może zna rozwiązanie tego problemu ? Chciałem wsadzić nowy dysk i przy instalacji 4.25 dochodzi do 99% i lipa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wkońcu naprawią błąd, który po wypisaniu z usługi PSN, do ponownego zalogowania się zmusza nas do włączenia i wyłączenia konsoli. To jest jakiś bezsens. Wywali człowieka z PSN, to zamiast normalnie się zalogować trzeba włączyć a potem ponownie włączyć konsolę. Cała taka operacja trwa 2-3 minuty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może wkońcu naprawią błąd, który po wypisaniu z usługi PSN, do ponownego zalogowania się zmusza nas do włączenia i wyłączenia konsoli. To jest jakiś bezsens. Wywali człowieka z PSN, to zamiast normalnie się zalogować trzeba włączyć a potem ponownie włączyć konsolę. Cała taka operacja trwa 2-3 minuty ...

Zmień język PSN na angielski i nie będzie problemu

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować idiocie, który wrzucił ikonkę Singstara do chyba najważniejszego miejsca w menu...

Trofea też przeniesione...jakby to komuś przeszkadzało...

Widać, że już im pomysłów brak to się pierdołami zajmują.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea to akurat nie problem, ale faktycznie wrzucenie ikony Sing'a na tak eksponowane miejsce, to delikatnie mówiąc pomyłka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeów szukałem dzisiaj jak potępiony. Znalazłem kompletnie przypadkiem. Singstara jeszcze nie zauważyłem ale już się boję.

Dlaczego zawsze muszą być jakieś problemy? Jak nie dziwne zmiany w sofcie to wychodzi porąbany i niedorobiony PSS. Szlag mnie trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie zamordować Sony ponieważ udostępniło singstara za darmo xD i można w niego grać z mikropłatnościami xD aaaaa i u mnie też zniknęły trofiki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×