Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Wizualnie tragedia. Czcionka jak dla dziadkow a na liste przyjaciol az sie nie chce patrzec.

I mogli by w koncu do jasnej ciasnej dodac format .mov do odtwarzanych plikow. Chcialem w piatek u kumpla zobaczyc jak nowy nfs wyglada na full hd, ale nie idzie w necie znalezc zadnych trailerow w mp4 (w dobrej jakosci, nie 20megowe).

Do tego, kiedy bede mogl grac i rownolegle sciagac pliki? Kiedy bede mogl podczas gry sluchac wlasnej muzy?

Niech sie skupia na rzeczach istotnych a nie duperelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ludziska... całkiem nie qmam o co wam biega, jakieś loga przed grą są ważniejsze od samych gier, czy friendsy są w ramce czy nie, a może powinna być z darmowym windowsem na pokładzie a w sklepie PSStore dostęp do craków - wszystko to duperele a wy się jaracie jak małpy dynamitem. Sony ma głęboko w d.... wszystkie wasze mędzenia bo gdyby chcieli dogodzić to ich konsole by kosztowały 999EUR. Konsola PS3 i wszelkie znaki firmowe to ich wymysł i macie trzy wyjścia: obrazić się na Sony i sprzedać PS3; zacząć produkować własną konsolę; kupić XBoxa. Ja ze swojej strony proponuję części userów "dorosnąć".

Wpadłem na forum bo w ostatnich dniach kupiłem PS3 "DO ZABAWY" ale czytając posty normalnie płakać się chce. Faktycznie, problemy jakie poruszacie są najwyższej rangi typu zażarta dyskusja SLIM vs. FAT, albo dziarmolenie co przyniesie nowy (obecny) FW3.0.

Powodzenia w grach bo do tego konsola PS3 została powołana.

Edytowane przez kill
POEZJA! Mam nadzieje, że zostaniesz na Forum i będziesz walczył :) Pozdrawiam.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten FW 3.0 to jakiś żart. Włączam muzykę, naciskam PS Button a tu "Do you want to quit playback?" no o co kur*a chodzi??? Nie mogę chodzić po XMB podczas słuchania muzyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy w których jakiś użytkownik mówi ze po w graniu nowego firemare konsola mu sie zawiesza sa zamykane. Jedyna odpowiedzią jest że nowy i nie tylko nowy soft nie jest winny !

Czyli co ? Nagle kilku posiadaczą Ps3 z tego forum w tym samym momencie padły konsole ?

Ja w to nie wierze ale jeżeli ktos nie zna odpowiedzi to nie jest powód to zamykania tematu

Problem istnieje i wspólnie trzeba sie zastanowic co jest przyczyna.

Problem z 3.0 chyba rzeczywiście jest i dotyczy m.in. gry uncharted, na ps3news.com jest taki wpis:

Well, it's less than a day after Sony's PS3 Firmware 3.0 update has been released and already there appears to be numerous reports of some PS3 games freezing post-update.

According to Examiner.com (linked above), at least three PS3 titles thus far seem to be adversely affected.

To quote: "One of the biggest games being inflicted by this freezing bug is Uncharted. Numerous forum goers on GameFaqs are complaining about the freezing issue. There have also been a few reports of the UFC and Bioshock getting similar symptoms.

Whether this is just limited to Uncharted isn’t known, but it could very well cause some minor problems to other titles, too. Let's hope Sony finds a cure for this minor inconvenience soon."

A few others are reporting that NFS: Undercover now freezes when playing online and COD4 froze when in a lobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli dobry FW, to musieli 3.0 wypuścić...nic praktycznego nie wprowadzili, a tylko sporo rzeczy zmieniło się na gorsze... :(

To nowe logo marketingowe PS3 :> trochę nie estetycznie by wyglądało posiadanie obydwu, niedługo to logo zostanie tylko na fatach i starszych pudelkach grami. :>

oby zostawili znaczek PS3 na grzbietach opakowań gier jaki jest obecnie, bo cienko będzie wyglądać w jednej grze czcionka ze Spider Mana, a w drugiej jakiś zawijas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z 3.0 chyba rzeczywiście jest i dotyczy m.in. gry uncharted, na ps3news.com jest taki wpis:

Wychodzi na to ze niestety FW 3.0 to szajs totalny ;/

Bardzo żałuje ze zainstalowałem ten badziew ;/ w UNCHARTED ( moja ulubioną gre ) niemoge pograć , wiesza sie non stop ;/. Co mi z tego ze jakieś gwiazdeczki i inne nowe duperele wprowadzono , skoro konsola po aktualizacji niespełnia swojego PODSTAWOWEGO zadania !

W dodatku wielki pan Admin zamknął temat gdzie o tym napisałem ;/ A jak widac problem jest i to nietylko z Uncharted...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze niestety FW 3.0 to szajs totalny ;/

Bardzo żałuje ze zainstalowałem ten badziew ;/ w UNCHARTED ( moja ulubioną gre ) niemoge pograć , wiesza sie non stop ;/. Co mi z tego ze jakieś gwiazdeczki i inne nowe duperele wprowadzono , skoro konsola po aktualizacji niespełnia swojego PODSTAWOWEGO zadania !

W dodatku wielki pan Admin zamknął temat gdzie o tym napisałem ;/ A jak widac problem jest i to nietylko z Uncharted...

No widzisz jednak znalazłeś odpowiedni temat gdzie powinieneś był zacząć pisać i wyładowywać swoją frustrację ;)

Po każdym nowym uaktualnieniu systemu pojawiają się odosobnione przypadki wielkich męczenników, którym konsola się popsuła, gra się zawiesza i nagle przestaje działać lodówka. Miesiące mijają a problemów jakoś nie przybywa. W między czasie zapominamy o tym, a gry nadal się wieszają i konsole psują. Potem nadchodzi nowy firmware i sytuacja się powtarza. Czy ktoś pamięta jeszcze o problemach z poprzedniego FW?

Tydzień temu zawiesił mi się Sacred2. W tym czasie lało straszliwie. Doszedłem do wniosku, że nie powinienem grać kiedy pada deszcz, bo to ewidentnie jego wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze niestety FW 3.0 to szajs totalny ;/

Bardzo żałuje ze zainstalowałem ten badziew ;/ w UNCHARTED ( moja ulubioną gre ) niemoge pograć , wiesza sie non stop ;/. Co mi z tego ze jakieś gwiazdeczki i inne nowe duperele wprowadzono , skoro konsola po aktualizacji niespełnia swojego PODSTAWOWEGO zadania !

W dodatku wielki pan Admin zamknął temat gdzie o tym napisałem ;/ A jak widac problem jest i to nietylko z Uncharted...

A co jeśli sony za kilka dni wypuści poprawkę do Uncharted-a i normalnie będzie można grać w twoją ulubioną grę...? Albo jeszcze gorzej jak wypuści FW 3.01 i wszystkie gry będą działać normalnie... MASAKRA

PROPONUJĘ ZAMKNĄĆ TEMAT A OTWORZYĆ NOWY "ŚCIANA PŁACZU"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli sony za kilka dni wypuści poprawkę do Uncharted-a i normalnie będzie można grać w twoją ulubioną grę...? Albo jeszcze gorzej jak wypuści FW 3.01 i wszystkie gry będą działać normalnie... MASAKRA

PROPONUJĘ ZAMKNĄĆ TEMAT A OTWORZYĆ NOWY "ŚCIANA PŁACZU"

Wtedy powiem , że tak powinno być od początku ;] Mimo wszystko czekam & zamętu wiecej nie sieje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli sony za kilka dni wypuści poprawkę do Uncharted-a i normalnie będzie można grać w twoją ulubioną grę...? Albo jeszcze gorzej jak wypuści FW 3.01 i wszystkie gry będą działać normalnie... MASAKRA

PROPONUJĘ ZAMKNĄĆ TEMAT A OTWORZYĆ NOWY "ŚCIANA PŁACZU"

popieram w 100%

Wracajac do tematu. Chcecie grać online? musicie sie zaktualizować, i pogodzic z tym co oferuje nowy firmware, jak wam nie pasuje to pozostancie przy starym sofcie, a jesli juz jestescie po aktualizacji to macie pecha bo downgrade'u na ps3 zrobic sie nie da. Skonczie wiec wreszcie k***a marudzic, bo co temat to K***A marudzicie, ze to źle i tamto nie dobrze

www.żal.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprawicie sobie jeszcze koszulki "Jestem fajny bo nie narzekam" ;P ? Jak się ludziom coś nie podoba to niech sobie narzekają. Ja na przykład dostałem bana z powietrza na głównym koncie na PSN, PSP mi padło i chciałem sobie pograć w Uncharted a tu dupa bo się zacina przez nowy firmware, a na maila od sony o co chodzi z tym banem czekam już tydzień i poczekam pewnie kolejny. Gdybym nie miał dobrego kompa to bym chyba poszedł kaczki karmić ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o sama zakladke to ja ja mam na przyklad :P LOL tylko ze jest pusta.

Na brytyjskim profilu iPlayer sie wyswietla pod zakladka TV, tylko ze jeszcze nie udalo mi sie go poprawnie uruchomic poprzez proxy na ps3....troche dziwne bo na pececie normalnie dziala. Ta wersja iPlayera (BigScreen) jest chyba tak samo zabezpieczona jak F1 na zywo z bbc.co.uk i nie da rady sie przez proxy polaczyc.....jeszcze nie wyczailem jak to blokuja.....mozliwe ze maja jakies listy proxy ktore sa filtrowane ale nie sadze bo iplayer normalnie dziala na pececie...dziwna sprawa. Ale napewno w jakis sposob blokuja bo jeszcze 6 wyscigow temu mozna bylo ogladac je na bbc.co.uk poprzez proxy

Cofam co powiedzialem o iPlayerze na ps3...jednak dziala przez proxy...wcale nie blokuja...widocznie mieli wtedy jakies problemy zwiazane z tym nowym firmware'm ...

Edytowane przez jaqb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze faktycznie za duzo narzekania. Ide z kumplem grać w "Motorstorma"

Jutro mam wolne to pewnie całą nockę będziemy walić.

Otrzemy sie o killzone 2 i pewnie o COD4

Do zobaczenia

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobny problem z softem 3.0

Moja simka odmawia posłuszeństwa w LBP a czasami nawet w XMB

Od wczoraj zawiesiła się 5 czy 6 razy. Wygląda to tak jak by dysk się wyłączał bo po zawieszeniu konsoli w ogóle go nie słychać :/

Czy Restory System files coś pomoże? Czy save'y sie nie skasują przy tej operacji?

I przy okazji jeszcze jedno pytanie :D

Jak się już zawiesi to tylko powerem da się ją wyłączyć? Czy może jest jakiś inny sposób

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Restory System files coś pomoże? Czy save'y sie nie skasują przy tej operacji?

I przy okazji jeszcze jedno pytanie :D

Jak się już zawiesi to tylko powerem da się ją wyłączyć? Czy może jest jakiś inny sposób

Chyba się skasują ale nie dam sobie głowy uciąć. A możesz ją wyłączyć przytrzymując przycisk power na przedniej obudowie.

A tak w temacie to nie wiem czy to przez to że się naczytałem tutaj i idę za tłumem ale coś mi wczoraj muliło przy np. pisaniu wiadomości, porównywaniu trofeów i nawet przeglądaniu listy znajomych. Konsola się nie zwieszała całkowicie ale zamierała na kilkanaście sekund. Co prawda na wcześniejszych softach też to się czasem zdarzało (odpalona gra i pisanie wiadomości) ale teraz odczułem to trochę w inny sposób. Ale tak jak mówię, może to być siła sugestii :).

Ogólnie to mimo kilku rzeczy wszystko wygląda teraz całkiem fajnie. Trochę udogodnień, widać naładowanie baterii, widzę kiedy mam jakąś nieprzeczytaną wiadomość, małe rzeczy a cieszą :) A do listy znajomych trzeba się będzie przyzwyczaić :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten FW 3.0 to jakiś żart. Włączam muzykę, naciskam PS Button a tu "Do you want to quit playback?" no o co kur*a chodzi??? Nie mogę chodzić po XMB podczas słuchania muzyki?

Zna ktoś odpowiedz na mój problem?

Edytowane przez arab
WARN: Odpowiedź na twój problem już była w tym wątku - nikt ci 2gi raz nie będzie pisał, bo ci się nie chce poszukać wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko ja mam problem z unchartetem na sofcie 3.0 trabi juz o tym ign wiec cos musi byc nie tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na litość Boską przestańcie w końcu wałkować ten sam temat. Nie macie nic innego do roboty? Chcecie zabłysnąć, zwrócić na siebie uwagę? Macie problem to napiszcie do "Przyjaciółki" bądź innego "Naj". Macie szczęście, że nie dają tu warnów za głupotę. Pewnie liczba użytkowników by zmalała o połowę, a poziom forum ewidentnie podniósłby się. Reprezentujecie naszą narodową cechę. Polak zawsze narzeka, nawet bez powodu, choćby dla zasady. Wracając do tematu nowego firmware'u, cieszcie się tym co jest, pomyślcie, że zawsze mogło być gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na litość Boską przestańcie w końcu wałkować ten sam temat. Nie macie nic innego do roboty? Chcecie zabłysnąć, zwrócić na siebie uwagę? Macie problem to napiszcie do "Przyjaciółki" bądź innego "Naj". Macie szczęście, że nie dają tu warnów za głupotę. Pewnie liczba użytkowników by zmalała o połowę, a poziom forum ewidentnie podniósłby się. Reprezentujecie naszą narodową cechę. Polak zawsze narzeka, nawet bez powodu, choćby dla zasady. Wracając do tematu nowego firmware'u, cieszcie się tym co jest, pomyślcie, że zawsze mogło być gorzej.

Chicken... Za głupotę to ty warna z miejsca powinieneś dostać ;/

Jeśli ciecie sie gier & systemu jest dla ciebie narzekaniem ,, dla zasady '' to brak mi słów ;/

Dziś po wyjsciu z youtube na ps3 zamroziło mi system na Amen........ Ale co tam Kurczak każe sie cieszyć... cyt. zawsze mogło być gorzej.

Dla zainteresowanych - Dzwoniłem dzis na infolinie Playstation , miła Pani sama przyznała ze odebrali sporo telefonów zgłaszających zacinanie sie konsoli po apdejcie do 3.0.

Zgłosili już ten problem do Playstation w UK & Ponoć jutro mają dostać odpowiedz w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wcześniej wspomniał... Dzieci narobiły plot jaki to to ten apdejt będziedzie świetny, niektórzy w to uwierzyli i teraz są rozczarowania...

Gdyby Update nic nie wnosił to napewno by go nie wypuszczali... Proste.

Co do tych ruchomych "giwazdek" w XMB reagujących na ruch six'a, to jakoś tak dziwnie to to reaguje... o ile można coś wogóle powiedzieć o jakiejś reakcji...

Kolejna sprawa... Grając wczoraj w GTA IV, wszedłem do XMB i z ciekawości chciałem załączyć jakąś muzykę... Wywaliło mikomunikat że "Music can not be payed with THIS game" albo jakoś podobnie... Więc wyglądało by na to, że z niektórymi grami powinno to przejść... W sensie odtwarzanie muzyki podczas gry. Wyczaił może ktoś już z jakimi grami to chodzi??

BTW. Co do zacinania się gier po updacie, tylko dziś rano przez chwilę właśnie GTA mi klatkowało tak, że nie dało się swobodnie grać... Pozatym wszystko (odpukać) ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wkrecalem sie w ten nowy system bo nie ma za bardzo w co, ale jedna rzecz sprawia, ze zbiera mi sie na wymioty... ta kobylasta czcionka. Caly czas mam wrazenie jak by mial TV ustawiony na powiekszeniu ekranu. Najmlodszy z uzytkownikow PS 3 nie jestesm, ale widze jeszcze dobrze. Wiec zastanawiam sie dla kogo to zrobili? Dla emerytow i rencistow?!

a no i ten lupierz... hehe

Moim skromnym zadniem to przerost formy nad trescia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×