Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Fifa 09 ma taka opcje, podczas powtorki jest opcja zrzutu ekranu, jak wroce z roboty to sprobuje.

Ciekawi mnie czy będzie jakieś oznaczenie na zrzucie, że to z PS3, jak np ma się to do MGS4 gdzie nadpisywany na obrazku jest tytuł gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to najlepszy firmware do tej pory:

- sekwencyjne odtwarzanie video - rewelka!!!

- flash 9!!!! jej!!!!!!!! w koncu kazda strona sie normlanie wyswietla i moge sie wreszcie pozbyc kompa!! szkoda tylko, ze tak dlugo im to zajelo i ze predkosc odtwarzania jest wciaz niezoptymalizowana (video w rozdzialce HD w formacie flash mocno klatkuje niestety)

- automatyczne wylaczanie padow po 10 min!!! braBo!!

- deringing filter - czyli cos co nazwali mosquito noise albo efekt mrowek w polskim tlumaczeniu [beka] ale do divxow nieodzowne

o to mi chodzilo!! tak 3mac!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tu o to pytam ale nie ma sensu stawiać nowego tematu a w sumie nowy FW ma coś wspólnego z tym...

Czy wiecie może kiedy ma wyjść HS od SONY ten oficjalny? I klawiatura zakładana na pad?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie może kiedy ma wyjść HS od SONY ten oficjalny? I klawiatura zakładana na pad?...

A czasem z SOCOMEM nie będzie ten oficjalny HS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czasem z SOCOMEM nie będzie ten oficjalny HS?

wlasnie tez cos takiego slyszalem.

The official Bluetooth Headset for PS3 will be available along with the SOCOM: Confrontation bundle, which will cost $59.99 (approx. Rs. 2650). It will also be available as a standalone peripheral but that has been priced at $49.99 (approx. Rs. 2210). The PS3 Bluetooth Headset comes with a supplied charging cradle and works as a desktop microphone while charging. Also, it is pairs automatically with the PS3 by connecting with a USB cable.

zrodlo: http://www.gameguru.in/sony-playstation-3/...veiled-by-sony/

a klawiaturka zapowiadana jest jeszcze przed swietami, ma kosztowac ok. $50, cholera wie ile zaspiewaja u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy opcja Divix VOD oznacza że będzie można odtważać pliki divix?

wypozyczac, kupowac nowe (oby) filmy w formacie divx, a co za tym idzie, takze odtwarzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- automatyczne wylaczanie padow po 10 min!!! braBo!!

a gdzie to sie ustawia, bo ja nie moge znalezc? tylko nie mowcie, ze to automatyczne, bo moj pad wlasnie lezal cala noc wlaczony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może chodzi o to

Firma DivX poinformowała dziś o zawarciu umowy z Warner Bros. Entertainment. Umowa ta pozwala sklepom internetowym na sprzedaż filmów i programów telewizyjnych Warner Bros. w formacie DivX.

Porozumienie obejmuje wszystkie tytuły, które są dostępne dla dystrybucji cyfrowej w katalogu Warner Bros., zarówno bieżącym jak i historycznym. Obejmuje programy telewizyjne oraz filmy. Materiały te będą mogły być odtwarzane na urządzeniach DivX Certified, w tym DVD, Blu-ray, konsolach do gier i innych.

[beata Ratuszniak]

jeżeli będą w hd to ok ale teraz pytanie, ile to będzie ważyć, ile kosztować. N-ka też ma taką opcję i chyba aż taką popularnością się nie cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie może kiedy ma wyjść HS od SONY ten oficjalny? I klawiatura zakładana na pad?...

Klawiaturka w grudniu w Japonii (czy coś koło tego). U nas pewnie sporo później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko sprobuj w czasie gry napisac padem jakas wiadomosc. o ile wczesniej to bylo strasznie upierdliwe to teraz w czasie wybierania literek sa takie opoznienia, ze napisanie wiadomosci zajmuje mi dwa razy dluzej. bardzo pozytywnie SONY :/

uf, widze ze sam nie jestem :/ jest jakas strona sony co ludzie gdy wyszlo xmb podczas grania (2.40 chyba) sie skarzyli ze soft psuje im konsole i zareagowali, moze ktos im to zglosic?

btw. mam neta multimedia 512kb, a ty? wydaje mi sie ze to przez wolnego neta tak zamula a dokladnie opcja kto kiedy byl zalogowany :/

Ogolem to nie podoba mi sie:

opoznienia podczas pisania

to ze ogladajac film wciskajac ps button on sie nie zatrzymuje a wczesniej lecial, np sprawdzam ile sie dema sciagnelo albo odpisywalem komus

to ze gdy chce strone w dol przesunac (prawy analog) musze ruszyc kursorem myszki (lewy analog) bo bez tego ani ruszyc

moze ktos to sony zglosic?

pisac co mi sie podoba nie ma sensu bo duzo tego, tak jak z zegarkiem tak i z tymi malymi filmikami gdy wciskamy kwadrat sony sie pospieszylo bo psp mialo to od poczatku.

Moze mi ktos opisac do czego te funkcje w filmach AV settings sluza? bo wszystko mam na 2 a w tym upie wlasnie jakas trzecia opcja doszla ta na dole.

pisalem z pada wiec jak sa jakies bledy to sie nie czepiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to sie ustawia, bo ja nie moge znalezc? tylko nie mowcie, ze to automatyczne, bo moj pad wlasnie lezal cala noc wlaczony...

a wiec, doszla taka nowa ikonka w XMB->SETTINGS, ktora znowu zepsula mi moj custom-built theme i sie wyroznia. i tam w POWER SAVE SETTINGS ustawiasz wylaczanie padow po 10 min (ON/OFF) oraz wylaczanie konsoli po czasie bezczynnosci (1/2/3/4/5 h)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wiec, doszla taka nowa ikonka w XMB->SETTINGS, ktora znowu zepsula mi moj custom-built theme i sie wyroznia. i tam w POWER SAVE SETTINGS ustawiasz wylaczanie padow po 10 min (ON/OFF) oraz wylaczanie konsoli po czasie bezczynnosci (1/2/3/4/5 h)

dzieki, jakos nie zauwazylam tego wczesniej.

uf, widze ze sam nie jestem :/ jest jakas strona sony co ludzie gdy wyszlo xmb podczas grania (2.40 chyba) sie skarzyli ze soft psuje im konsole i zareagowali, moze ktos im to zglosic?

btw. mam neta multimedia 512kb, a ty? wydaje mi sie ze to przez wolnego neta tak zamula a dokladnie opcja kto kiedy byl zalogowany :/

nie sadze, zeby predkosc lacza miala jakis wplyw na opoznienia w samym pisaniu wiadomosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wypozyczac, kupowac nowe (oby) filmy w formacie divx, a co za tym idzie, takze odtwarzac.

A czy zwykłe płyty z nagranymi divixami będzie można odtwarzać lub z pendriva?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy zwykłe płyty z nagranymi divixami będzie można odtwarzać lub z pendriva?

Nawet zgrasz na dysk konsoli -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wiec, doszla taka nowa ikonka w XMB->SETTINGS, ktora znowu zepsula mi moj custom-built theme i sie wyroznia. i tam w POWER SAVE SETTINGS ustawiasz wylaczanie padow po 10 min (ON/OFF) oraz wylaczanie konsoli po czasie bezczynnosci (1/2/3/4/5 h)

A czy mozna jakos wyegzekwowac to wylaczanie po godzinie? Pytam bo u siebie wylaczylem screensaver w xmb i dalej wlaczalo mi life. Wiec w life tez wylaczylem opcje sreensavera i mimo to ciagle mi wlacza life, a jak wlaczy life to sie nie wylaczy. Z drugiej strony nie chce wymuszac opcji wylaczania, bo jak bede ogladal film i nie tkne pada przez godzine to sie wylaczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahem... screensaver w XMB nie ma tu nic do rzeczy a wlaczajac/wylaczajac screensaver w Life w| PS tez nic nie wskorasz musisz wcisnac trojkat na ikonce LwP i tam w AUTO-START wybrac OFF wowczas LwP sie na zalaczy automatycznie... nigdy.

swoja droga jestem ciekaw czy ogladanie filmow lub sluchanie muzy jest uznawane za 'bezczynnosc' i spowoduje wylaczenie konsoli - nie wiem. nie probowalem. jak ktos to zrobi -> byloby milo poznac szczegoly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sceptycznie podszedłem do 2.50, dlaczego? ano bo nic nowego w zasadzie nie wnosi, nawet te screeny to jakieś nieporozumienie (jak i muzyka podczas gry). Jednak po tym co rzekomo miało być rewolucją znalazłem jeszcze małe "dobra" które z pewnością są godne uwagi.

2.50 to wg. mnie firmware który powinien być od początku premiery konsoli, dlaczego? bo prezentuje się po prostu zajebiście, logo pss podczas uruchamiania sklepiku, niby nic, a cieszy. Zauważyłem ze o wile szybciej mi sie sklepik wczytuje, ustawienia konta są jak najbardziej po ręką, nic nie zamula jak wcześniej, i przy wybieraniu avataru obrazki wczytują się znacznie szybciej, odniosłem jeszcze wrażenie ze pasek dźwięku przy oglądaniu filmu się powiększył o dobre kilka buttonów, www działa również szybciej co cieszy. Krótkie opisy PSS czy LwPS naprawdę ładnie wyglądają, ale nie można było tak wcześniej?

W ogole jakoś odczułem ze szybciej moja konsola na necie śmiga(download zaqier7ala aż miło).

Co jeszcze bym chciał w fw ps3? zdecydowanie Skype.

Szkoda tylko ze nasz system osiągnięć jest jakby to bezboleśnie ując "biedny", nie chodzi o gry z supportem trophies, bo gier pojawia się coraz więcej z ową opcja, tylko o to ze jest to do niczego nie potrzebne, można by było pójść drogą achivmentów, odpowiednia ilość = kupa GS = darmowe zakupy ;]

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ahem... screensaver w XMB nie ma tu nic do rzeczy a wlaczajac/wylaczajac screensaver w Life w| PS tez nic nie wskorasz musisz wcisnac trojkat na ikonce LwP i tam w AUTO-START wybrac OFF wowczas LwP sie na zalaczy automatycznie... nigdy.

swoja droga jestem ciekaw czy ogladanie filmow lub sluchanie muzy jest uznawane za 'bezczynnosc' i spowoduje wylaczenie konsoli - nie wiem. nie probowalem. jak ktos to zrobi -> byloby milo poznac szczegoly.

Tez nie mieli gdzie tego schowac...

A odnosnie bezczynnosci to masz tam wyjasnione: normalnie granie (a nawet wlaczona jakas gra w ktora w tej chwili nie grasz) i ogladanie filmow nie pozwoli na wylaczenie konsoli, ale mozesz ustawic ignorowanie tego i poprostu po ustawionym czasie w ktorym nie dotkniesz do pada konsola sie wylaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie sie ustawia wyłaczenie konso pod zakonczeniu sciagania ? jakos nie moge tego namierzyc ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko ze nasz system osiągnięć jest jakby to bezboleśnie ując "biedny", nie chodzi o gry z supportem trophies, bo gier pojawia się coraz więcej z ową opcja, tylko o to ze jest to do niczego nie potrzebne, można by było pójść drogą achivmentów, odpowiednia ilość = kupa GS = darmowe zakupy ;]

Pozdrawiam.

yyyy że co? achivmenty z Xboxa to nic innego jak nasze trophies. Ani za jedne ani za drugie nic nie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
gdzie sie ustawia wyłaczenie konso pod zakonczeniu sciagania ? jakos nie moge tego namierzyc ; ]

Jak zaczniesz sciagac to zostaniesz zapytany czy tez opcja pojawi sie tam na koncu kolo userow i wylacznika cos czytalem ale nie pamietam dokladnie , a co do rzeczy ktore sie nie podobaja to ja nie widze zeby zamulalo pisanie no moze nie chodzi tak plynnie podczas grania ale i tak zanim najade na kolejna literke to ta juz zdazy wskoczyc nie wiem czy tak bylo ale gdyby nie wy to bym nie zwrocil uwagi wogole a zauwazam raczej takie pierdolki za to gorzej dziala mi media server niektore filmy przycinaja albo bardzo dlugo sie przewijaja jak wybieram opcje "go to" tyle ze robilem format i na nowo tversity ustawialem i tera nie wiem czy to program czy plej.Sory za brak przecinkow i kropek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie ustawia wyłaczenie konso pod zakonczeniu sciagania ? jakos nie moge tego namierzyc ; ]

[users] > [Turn Off System]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×