Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

podobno w niektorych grach mozna robic tylko screeny :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie każda gra jak narazie będzie obsługiwać robienie screenshot'ów ale z czasem będą dodawać tą opcje ciekawe jakim przyciskiem będzie to robione choć mi się wydaje że to producent gry to będzie ustawiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dzieci.

Sa tez dzieci, ale nie rozumiem co masz przeciwko temu aby wymienic sie swoimi wrazeniami z nowego Firmware ?

Ps.

Nie jestem juz dzieckiem niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dzieci, boże już jest, już mam . normalnie spać nie można jak się już 00:01 nie zainstaluję nowego update . o to mi chodziło. wymiana spostrzeżeń jest jak na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wstałem, można ssać upa, czy jakies jaja są po aktualizacji? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po aktualizacji dostaniesz meskie nie golone ... . A tak na serio to mi wszystko działa bez problemu. Tylko te nieszczesne screeny, ale sciagam jakiegos upka do PAINa co ma ok. 350mb wiec to moze screeny sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak po aktualizacji dostaniesz meskie nie golone ... . A tak na serio to mi wszystko działa bez problemu. Tylko te nieszczesne screeny, ale sciagam jakiegos upka do PAINa co ma ok. 350mb wiec to moze screeny sa

hmm a ja zauważyłem że straciły mi się kolory w trailerze NFS-a (o dziwo trailer Farcry-a 2 działa normalnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile waży ten firmware bo włączylem sciąganie i coś powoli mi to idzie a mam neta 10Mb/s i jakos to tak sie ciagnie powoli. poprzednie szly szybciej.

siedze juz z 15min i dopiero 15% lipa jakas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ile waży ten firmware bo włączylem sciąganie i coś powoli mi to idzie a mam neta 10Mb/s i jakos to tak sie ciagnie powoli. poprzednie szly szybciej.

siedze juz z 15min i dopiero 15% lipa jakas.

A mi się właśnie wyjątkowo szybko ściągnęło. Spodziewałem się, że skoro taki wielki update to z godzine będę czekał, a czekałem może z 20min...

a czy jakies gry obsluguja juz robienie screenshotow ?

Nie wiadomo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale sprawdzcie PAIN mi się sciagal dzisiaj patch ponad 300mb. Moze cos tam jest. Sprawdzalem wszystko. Ale podlacze klawe i sprawdze prnt scrn i dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wam to szło bo u mnie to taka kaszanka ze nie wiem. normalnie cholera mnie bierze. czlowiek przychodzi z pracy chce jak normalny czlowiek zrobic update i pograc online a tu LIPA jak cholera. Jak wam panowie sie to zciagalo w polsce oczywiscie, bo ja to nie wiem chyba anuluje to i mam w dup.e ten update zrobie go kiedys indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ściąga sie przez neta tylko na pendrive i do konsoli. Cała operacja trwa ok 15-20 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ile waży ten firmware bo włączylem sciąganie i coś powoli mi to idzie a mam neta 10Mb/s i jakos to tak sie ciagnie powoli. poprzednie szly szybciej.

siedze juz z 15min i dopiero 15% lipa jakas.

też mam 10mbps i ściągnął i zainstalował mi się w kilka, może 5. Nie patrzyłem z zegarkiem, ale bardzo szybko. Może wyłącz ściąganie na kompie jak masz ustawione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mnie naprowadzić na FW 2.50 dla konsoli NTSC na necie? Bo nie widzę

Wielkie dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna i tak, ja zawsze jechalem bezposrednio przez ps3 i bylo ok, ale to co sie dzis dzieje poprostu rozpier...a mi konstrukcje. chyba sprobuje zrobic to po twojemu, moze bedzie szybciej.dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś o co chodzi z tym sekwencyjnym odtwarzaniem? Bo taka nowa opcja się w konsoli pojawiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może mi ktoś o co chodzi z tym sekwencyjnym odtwarzaniem? Bo taka nowa opcja się w konsoli pojawiła

No puszcze wszystkie filmy jeden za drugim taka playlista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Bardzo ładny FW. Pozytywnie SONY.

Teraz czekam na jutrzejszy update PSS... Arab coś wie, a nie chce powiedzieć - to Ci dopiero bestia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No proszę. Bardzo ładny FW. Pozytywnie SONY.

tak, tylko sprobuj w czasie gry napisac padem jakas wiadomosc. o ile wczesniej to bylo strasznie upierdliwe to teraz w czasie wybierania literek sa takie opoznienia, ze napisanie wiadomosci zajmuje mi dwa razy dluzej. bardzo pozytywnie SONY :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawił się problem z grą Wipeout HD, jak wcześniej nie rwała to teraz ma 'zacięcia' i się choroba ciacha co kilka minut innych gier nie sprawdziłem, zrobię to w weekend...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie pojawił się problem z grą Wipeout HD, jak wcześniej nie rwała to teraz ma 'zacięcia' i się choroba ciacha co kilka minut innych gier nie sprawdziłem, zrobię to w weekend...

Ta gra ma juz jakas latke...klik

Czy jak chce zaistalowac nowy FW z Pendriv'a to musze go wrzucic w jakis specjalny katalog czy moze byc w glownym?

Edit: Dobra juz wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy jakies gry obsluguja juz robienie screenshotow ?

Fifa 09 ma taka opcje, podczas powtorki jest opcja zrzutu ekranu, jak wroce z roboty to sprobuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×