Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Uwierz mi ze sie da zmieniac utwory tylko troche pokombinuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie FW działa bezbłędnie. Jedynie na początku, chwilę po aktualizacji, na PSS przy elementach do ściągania nie wczytywały się obrazki, ale już jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to 2.4 ma niepoprawne tylko boot data.

Czyli jeżeli uruchomisz to powinno być ok

Tak myśle nie jestem specem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 Firmware Update 2.41 is Now Available!

No i doczekalismy sie poprawki slynnego 2.40, wiec zasysac

...wiecej na : ps3news.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zainstalowało się poprawnie, jakoś szybciej się ściągało niż zwykle. Zmienili też sam proces instalacji - po ściągnięciu automatycznie przystępuje do instalowania i można zaznaczyć opcję, aby wyłączyło konsolę po ukończeniu procesu. Bardzo fajna opcja dla osób z wolnymi łączami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie te typki z sony ogłupieli z tymi coraz nowszymi firmwarami, przychodze po robocie chce sobie zagrać w cod4 online a tu zonk, znowu nowe firm..., i dotego jak wolno ściaga przez ps3 (czasem wywala mi jakiś bład że serwer zakończył sesje czy coś takiego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem nieciekawą sytuację (firmware 2.41). Od przedwczoraj wszystko było w porządku, ale w pewnym momencie w XMB ikonki, które doszły wraz z 2.40 znikły - pozostały po nich znaki zapytania (ikonka Trophies, ikonka Turn Off The System). Identyczna sytuacja była kiedy czekaliśmy na 2.41 z zainstalowanym 2.40. Czyżby 2.41 nie skorygowało wszystkich problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zauważyłem nieciekawą sytuację (firmware 2.41). Od przedwczoraj wszystko było w porządku, ale w pewnym momencie w XMB ikonki, które doszły wraz z 2.40 znikły - pozostały po nich znaki zapytania (ikonka Trophies, ikonka Turn Off The System). Identyczna sytuacja była kiedy czekaliśmy na 2.41 z zainstalowanym 2.40. Czyżby 2.41 nie skorygowało wszystkich problemów?

Wgrałeś nowy Them? Ja tak miałem jak grałem ikonki z themu, który mam przed wyjściem FW 2,40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany, że zrobi się jakiś update brakujących ikonek automatycznie (background download) . Jak tak to to będę musiał themy od nowa pościągać. Wczoraj się skapnąłem właśnie, że na orginal theme wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem Nowy a ps3 mam od wczoraj i mam pytanie jak sprawdzic firmware na swojej konsloli?

Settings > System settings > system info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie pobieram nowy firmware oznaczony 2.42......az dziwne ze na forum nie bylo o tym nic napisane:) (o nowym firmware a nie o tym ze je wlasnie pobieram )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pobrałem, ale nie wiem co w nim nowego :/ jeśli ktoś coś konkretnego znalazł, dajcie znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście że na Official PlayStation website najnowszy FW jaki jest do ściągnięcia to 2.41? Cholera średnio uśmiecha mi się update bezpośrednio z poziomu konsoli bo idzie to jak krew z nosa ... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Be-ze-du-ra! Nie ma czegoś takiego jak wersja eu i us

Jak zapewne zauważysz na poniższym, plik jest ten sam, tylko serwery inne:

http://deu01.(...)/2008_0730_60a6c36e2dd2000b3fda3205428665dc/PS3UPDAT.PUP
http://dus01.(...)/2008_0730_60a6c36e2dd2000b3fda3205428665dc/PS3UPDAT.PUP

Rozmiary i sumy MD5 się zgadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A new PlayStation 3 Firmware has hit Network Update, namely version 2.42.

According to PlayStation Network director Eric Lempel via the PS Blog, PS3 Firmware 2.42 improves the playback quality of some PLAYSTATION 3 and PlayStation format software.

As usual, a direct link to the PS3 Firmware download is provided below in case you wish to install the update manually.

Download: PS3 Firmware 2.42 (US) / PS3 Firmware 2.42 (EU)

oj pisało to dałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Sciagnalem to i zgralem na pendrive podlaczam do ps3 i co teraz zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pendrivie robisz folder PS3, w nim robisz folder UPDATE i do tego folderu wrzucasz plik z FW, podłączasz pena do ps3, wchodzisz w: settings--> System Update--> Update via Storge Media.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problema - po aktualizacji softu na 2.42 wcięło mi napęd BD. Mogę uruchamiać wszystko co było na dysku, z kart pamięci, z penów ale żadna płytka nie idzie czyli praktycznie w nic nie można pograć.

Czy ktoś miał poddobne probely z tą lub wcześniejszą wersją FW? Czy można to jakoś samemy podnieść czy będę musiał oddać konsolę do serwisu?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie z wcześniejsza wersja FW. Niestety pozostał ci tylko serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem podobnie z wcześniejsza wersja FW. Niestety pozostał ci tylko serwis.

Możesz powiedzieć jak sony to załatwiło??? Czy robić jakiś backup systemu żeby mi nie wyczyścili całego dysku? Nie chciał bym stracić save-ów z innych gier.

Wymieniają napęd BD czy tylko instalują nowy system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonić do SONY i powiedzieć, że zgodnie z tym co jest w instrukcji wysyłasz konsole do naprawy, ale bez dysku twardego. To tylko padnięty napęd, więc niech oni się martwią, jak zrobić, by wszystko działało (na "Wyspach" jest to nagminne, więc kłuć się do oporu, bo będą twierdzić, że musisz odesłać konsolę z dyskiem twardym - g. prawda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×