Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Flow miał plik aktywacyjny? Jeśli tak, to on jest na stałe w systemie, wystarczy ściągnąć demo i po instalacji magicznie zmieni się w pełną wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako że mam PS 3 tydzień z hakiem zastanawiam się nad jednym. Na PSS widziałem możliwość kupienia GTA LCS i innych gier na PSP. Czy jeśli wydam na tą grę 40zł to będę mógł się cieszyć GTA i jeśli ją pobiorę to czy będą na niej trofea czy nie ? Jeśli był taki temat poproszę o linka bo jakoś niezbyt widocznym miejscu jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałeś, że gra jest na PSP, a na PSP nie ma trofeów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ją kupisz i pobierzesz to dlaczego miał byś się ją nie cieszyć? No chyba że Ci się nie spodoba :P Trofeów niestety nie uświadczysz, bo te są tylko na PS3. Nie wiem tylko czy nie będziesz musiał się podłączyć PSP i za pomocą tego urządzenia pobrać tą grę, ale nie znam się na tym. Może ściąga się ją na dysk w PS3 a później stamtąd przenosi w jakiś sposób na PSP. Ale moje wątpliwości pewnie rozwieje ktoś z większym doświadczeniem w tej materii.

Edytowane przez demola84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użtkowników forum!

Jestem od nie dawna posiadaczem PS3 slim 250 GB i mam 2 małe problemy ( jak narazie tylko 2 :> ) .

1. kod błędu przy grze FIGHT ROUND 4 - 8002AE20 ( błąd przy łączeniu do neta )

2. w PlaystationStore brak obrazków z grami.

Szukalem na forum jednak nic nie znalazlem w tym temacie, jesli zle szukalem z góry przepraszam.

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w innych grach normalnie łączy z netem??

Może masz jakieś problemy z połączeniem internetowym na ps3.

--> Tutaj <-- masz kody błędów sprawdź czy jest tam ten który ci wyskakuje. 8002AE20

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w innych grach normalnie łączy z netem??

Może masz jakieś problemy z połączeniem internetowym na ps3.

--> Tutaj <-- masz kody błędów sprawdź czy jest tam ten który ci wyskakuje. 8002AE20

tak w innych grach nie ma problemu z łączeniem, natomiast kodu niestety nie ma w tym spise kodó :(. Jednak najbardziej dręczą mnie obrazki. Ma moze ktos jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem ff8 z ps store i chcialem pograc na ps3, wyskoczyl mi blad o nieobslugiwanej rodzielczosci. costam pogrzebalem w opcjach i dzialalo.

kumpel ze stanow sciagnal ff8 z mojego psn acc i ma ten sam problem, a ja po formacie dysku konsoli i nie a bardzo pamietam jak mi sie udalo gre uruchomic;)

jakies rady co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem a mianowicie nie moge sie zalogowac do sieci PS. Mam konto i gram juz od ponad roku lecz od paru dni nie moge sie zalogowac i standardowy komunikat wyskakuje tzn"Uplynol czas logowania sprobuj pozniej" czy cos takiego. A najlepsze jest to ze reklamowki z gier normalnie mi sie wyswietlaja i normalnie net chodzi. Nie mam pojecia co sie stalo. Na PS3Site zalogowalem sie w sumie dla tego problemu. Moze ten temat juz zaistnial jezeli tak to podajcie mi namiar. POzdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbyś podać kod występującego błędu? Zrozumiałem jedynie iż pokazuje się komunikat "Upłynął czas logowania, spróbuj później".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbyś podać kod występującego błędu? Zrozumiałem jedynie iż pokazuje się komunikat "Upłynął czas logowania, spróbuj później".

Sory źle napisalem. Po prostu nie moge sie zalogowac.... to jest dla mnie jakims błędem. Net mi dobrze dziala, stronki działają, reklamy gier rowniez, konto mam zalozone od ponad roku i po prostu nie moze mnie zalogowac od paru dni. Formatowalem dysk i nic - dalej to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobrze wpisujesz login, hasło? Dzieliłeś się z kimś kontem tak aby on mógł pobrać zakupioną przez Ciebie zawartość w PS Store? Sprawdź połączenie internetowe. W zakładce narzędzia/settings -> Ustawienia Internetowe?/Internet Settings(chyba ostatnia w zakładce ustawienia internetu) -> Test.

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobrze wpisujesz login, hasło? Dzieliłeś się z kimś kontem tak aby on mógł pobrać zakupioną przez Ciebie zawartość w PS Store? Sprawdź połączenie internetowe. W zakładce narzędzia/settings -> Ustawienia Internetowe?/Internet Settings(chyba ostatnia w zakładce ustawienia internetu) -> Test.

sprawdzałem i testowałem i z netem sie łączy ale z PS nie.... i nie wiem o co chodzi. Net działa, hasła nikt nie zna i nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam zamiar kupić ps3 na dniach i z pewnością kupić jaklieś tytuły z playstation store z ps1 i jak jest z saveowaniem normalnie save idzie na dysk czy trzeba mieć memorki od ps1 jak to z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam takie nietypowe pytanie.

Powiedzmy że kupiłem grę na swoim koncie na swojej konsoli.

Pozniej ide do znajomego,loguje się na swoje konto i sciagam/instaluje gre.

Pozostawiam swoj profil na jego konsoli BEZ HASŁA,poprostu tylko po to by gra działał.

I teraz pytanie,jesli gra została sciągnieta na jego konsoli przy pomocy MOJEGO konta pss to czy on wchodząc ze swojego własciwego profilu/konta pss na rynek moze tą gra jeszcze raz pobrać? Czy widzi ją w historii pobrań,ew moze wyszukać i pobrać? Ze swojego właściwego konta,do mojego konta pss nie ma hasła.Uff.Troche pokręciłem ,ale może ktoś rozszyfruje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry można ściągać ponownie tylko z konta, na którym zostały zakupione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnoście DLC. Kupiłem DLC do Heavy Rain na PSN USA i nie mogę w niego grać na mojej wersji Heavy Rain z europy. Rozumiem, że DLC mają przypisaną regionalną wersje i tylko na niej działają (wtopiłem 5$). Chciałbym nie powtórzyć błędu, dlatego pytam: Czy z wieloma DLC/grami jest tak? Zawsze kupować w polskim PSN DLC? Czasami na USA jest taniej i nie wiem czy takiego Super Stardust kupować na polskim + dlc kupować osobno czy wejść na USA i kupić Stardust + wszystkie dodatki za 15$. Cena za Stardusta na PL będzie ok ~15zł droższa. Czy Super Stardust+dodatki kupione w bundle'u na PSN USA będą mi działać? A jak ma się to do innych gier (np. Mappacki do Killzone 2)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rozumiem, że DLC mają przypisaną regionalną wersje i tylko na niej działają

juz sobie odpowiedziales. zeby wszystko dzialalo musi byc z jednego regionu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dużo DLC jest zregionalizowanych czy Heavy Rain DLC to wyjątek w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, mój problem polega na tym że kiedy chce ściągnąć jakieś demo na ps to ono niby pobierze sie w 100% ale kiedy dam instaluj to zawsze w okolicach 14% instalacji wyskakuje że wystąpił błąd. poza tym z internetem w konsoli wszystko ok. moze ktoś wie jak to naprawić, co zrobić? z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem przez PSN grę z PS1 (PSX) - Crash Team Racing. Chciałem zagrać multiplayer i nie działa II pad. Wszystko w grze działa oprócz możłiwości gry w więcej niż 1 osoba. Jak zaradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV: The Ballad of Gay Tony wersja z pss !

Czy jest potrzebna płyta z główna fabułą GTA IV ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×