Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

nie prościej wejść w ustawienia konta i samemu zobaczyć? Wszystko pięknie opisane,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. jest promocja na mapy, to chce je pobrać. ale przy kupowaniu w PSS pisze że to dla wersji BLES687 podajże a ja mam 690. Grę mam polską, pss też. coś się nie zgadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania. Napisałeś że nie zgadza się numer, po czym pytasz czy coś się nie zgadza. :blink:

Kupujesz dlc o taki numerze jaki ma twoja gra na grzbiecie pudełka. Nie ma takiego dlc? To nie kupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie same wątpliwości wczoraj, ale od razu je rozwieje :) Śmiało pobieraj. Jak już dokonasz zakupu to masz bodajże z 7 wersji BLES do wyboru. Wybierasz 690 i będzie ok. Wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeżeli DLC kosztuje 0.99 $, a ja mam na koncie 100 zł, to czy będę mógł kupić to angielskie DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za zł możesz kupować tylko w polskim pss. a skoro cena podana jest w $ to za zł tego nie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem podobnego pytania tak więc pytam :)

Jakiś czas temu skasowałem konta z których kupiłem kilka gier. Oczywiście po próbie odpalenia gry nic nie ruszyło. Gry kupowałem na amerykańskim PSS.

Czy jeśli stworze sobie na powrót te konta (miałem zapisane adresy skrzynek na które rejestrowałem konta i hasła) to czy będę miał możliwość ściągnięcia sobie jeszcze raz gier za które zapłaciłem?? Czy skasowanie konta z ps3 równa się od razu kasacji na serwerach playstation network??

Od jakiegoś czasu zabrano nam możliwość kupowania i ściagania gier z amerykańskiego pss. Czy to dotyczy również gier które zostały zakupione przed ową zmianą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, na początek chciałbym przeprosić, jeżeli takowy temat już powstał, ale ja nie dałem rady znaleźć( i jeżeli zły dział). Przejdę do sedna.

Problem występuje na razie przy pobieraniu 2 dem : Castlevania:Lord of Shadow i Star Wars FU2.

Wygląda to tak klikam download i zaczyna się pobieranie, dochodzi do pewnego punktu i stoi. Castlevania przy 33 % a FU2 na 71 % lub właśnie na 33 %. Dla sprawdzenia ściągnąłem inne gry i nie zauważyłem problemu. Dodatkowo jak dojdzie do " Martwego" punktu konsola dostaje 2 sekundowe zwiechy i zmula( strasznie się gra na "lagach", bo nie wiem jak to nazwać), a jak wstrzymam pobieranie, to już wszystko jest normalnie. Na dysku jest jeszcze 140 GB wolnego miejsca, sprawdzałem na 3 różnych dostawcach internetu. Posiadam PS3 Slim 250 GB, a problem zaczął się jakieś 3 tygodnie temu. Proszę o ODP bo wygląda na to, że jestem jedynym graczem w Polsce, który nie może wypróbować Castlevanii i FU2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie,czy dema na PlayStation store są darmowe?Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, sa darmowe.

jak cos bedzie platne to bedziesz mial cene podana w zl (jezeli z polskiego pss korzystasz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu ja , na początku olałem ps store bo nie wiedziałem o co biega z doładowaniem kasy he he teraz też nie wiem proszę kogoś o POMOC?! a problem jest natomiast taki jak próbuję doładować kase, naciskam opcję z kartą kredytową dajmy na to daję visa niżej jest numer karty , potem nazwa użytkownika (czy nazwa karty nieważne) potem jakaś data-jaką datę mam wpisać???? i na końcu pisze security code - co mam tu wpisać ?? Proszę o objaśnienie najlepiej po kolei z góry dziękuję !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

data - do kiedy karta jest wazna (miesiac i rok)

kod - 3 cyfry (ewentualnie 4) ktore znajduja sie po drugiej stronie karty (tam gdzie jest pasek magnetyczny) po miejscu na podpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

BARDZO chcę kupić Resident Evil 2 i 3 na PS3. Niestety w polskim ps store ich nie ma - figurują tylko na US. Z założeniem konta nie będę miał raczej problemów, ale w jaki sposób je doładować nie mając karty płatniczej? Obiło mi się o uszy, że są u nas w kraju (allegro czy inne źródła) miejsca gdzie można się zaopatrzyć w zdrapkę z $$. Czy to prawda? Jeśli tak to b. proszę o jakieś namiary. Jeśli z tymi zdrapkami to jednak bujda, to czy jest jakiś inny sposób na kupno czegoś z US store bez karty płatniczej? Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy dema na PlayStation store są darmowe.Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, mianowicie nie wiem czemu ale nie mam zadnych dzwięków w demach(fifa 11, nhl 11, nfs hot pursuit i innych). Mam też pełną wersje uncharted 2 i jest tam normalnie dźwięk.

Może ktoś miał podobny problem, bądź wie jak temu zaradzić

Bardzo proszę o pomoc. Sam konsole mam od kilku dni.

P.S Filmy i pliki mp3 również normalnie działają, problem ten występuje tylko w demach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy dema na PlayStation store są darmowe.Z góry dzięki za odpowiedź.

Tak ,są darmowe "free" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam od niedawna konsole i mam taki maly problem. Do tej pory bez problemu logowalem sie do ps store, a dzisiaj pisze ze ta usługa nie jest dostępna w moim kraju. (this is not avalaible in your country/region).

Wiecie o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach konsoli zaznacz wszystkie standardy audio i zapisz ustawienia. Odpal dema i sprawdz czy jest dzwiek, jesli nadal go nie ma podlacz konsole kablem optycznym do tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

data - do kiedy karta jest wazna (miesiac i rok)

kod - 3 cyfry (ewentualnie 4) ktore znajduja sie po drugiej stronie karty (tam gdzie jest pasek magnetyczny) po miejscu na podpis

Thx stary o to mi chodziło !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego konkretnie nie rozumiesz w zdaniu, jak sam je przetłumaczyłeś :

usługa nie jest dostępna w moim kraju

Hmm?

Mi również od dziś nie działa. Wczoraj jeszcze pobierałem demko. Nie wiem czemu tak się stało. Wpisywać do serwisu mnie wpisuje itd. Ale nie mogę wejść na PS Store..;/ Jest jakiś problem z polskim PS Store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego konkretnie nie rozumiesz w zdaniu, jak sam je przetłumaczyłeś :

usługa nie jest dostępna w moim kraju

Hmm?

Chodzilo mi oczywiscie o to dlaczego tak sie stało skoro wczesniej normlanie dzialało wszystko bez problemu, a nie co znaczy ten komunikat...

podejrzewam ze oni coś tam majstrują ale wolalem sie zapytac zeby sie upewnic ze nie tylko ja mam taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również od dziś nie działa. Wczoraj jeszcze pobierałem demko. Nie wiem czemu tak się stało. Wpisywać do serwisu mnie wpisuje itd. Ale nie mogę wejść na PS Store..;/ Jest jakiś problem z polskim PS Store?

czy wy w ogole czytacie jakies informacje zwiazane z psn?

http://www.ps3site.pl/dzis-przerwa-w-dzialaniu-playstation-network/55910/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kakaroto-songo1 i mam jeszcze jedno pytanie czy muszę się zarejestrować żeby grać online.

Edytowane przez wert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×