Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Musi być w napędzie. Gdy odpali się GTA 4, wybierasz New Game i The Ballad of Gay Tony. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem gre i dopiero po sciagnieciu zauwazylem ze jest ona na PSP... czy moge jakos to odkrecic i dostac spowrotem pieniadze?? Zdazylo wam sie cos takiego?? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej niemożliwe żebyś odzyskał pieniądze. Trzeba czytać co się kupuję :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nastepnym razem napewno bede czytal dokladnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na PSN Battlefield 1943 i dopóki miałem TRIALa wszystko było w porządku lecz kiedy zrobiłem mu upgrade do pełnej wersji i zacząłem grać z chłopakami, moja konsola co chwilę traci połączenie z serwerem EA (z PSN mnie nie wyrzuca) gram w inne gry np w Fife World Cup i problem nie występuję. Czego to może być wina ?? Mam Neostradę 6 mbit/s i Router Pentagram Cerberus. Sytuacja ta mnie irytuję i może ktoś z was miał podobny problem. Dodam, że kolega ma Neo 1mbit/s i Liveboxa i u niego problem nie występuje. Wtf ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Otóż chciałem ściągnąć mapy do MW2 od kumpla, i pisze, że najpierw muszę zdezaktywować na innym systemie. I tu moje pytanie to on rozdał wszystkie sloty czy SONY wprowadziło zabezpieczenia. Sorry za błędy pisze z konsolki. 

Edytowane przez kuba_bb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da radę wyrejstrować grę zakupioną przez PSS, abym mógł ją pobrać po formacie HDD. Zostął mi 1 slot z dodatków do GTA i chcę je pobrać na nowy HDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zmieniasz dysk a nie konsole, wiec po co w to sloty mieszasz?

gre pobierzesz normalnie

ps. nie ladnie sie tak slotami dzielic...

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko ile jeszce raz moge pobrac to samo dlc.

Pierwszy raz pobralem musialem zrobic restore systemu.

Kolejny raz pobralem musialem zrobic format dysku.

Kolejny raz nowy dysk 250g znowu format znowu download.

Mozna powiedziec ze juz 3 razy pobieralem to samo dlc wiem ze mozna do 5 razy na rozne systemy.

I tutaj sie gubie, nikomu nie udostepnialem, pobieralem zawsze na swoim koncie i tak dalej.

Wiec ile mi jeszce pobran zostalo???.:)

post-7505-12748083823371_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednej konsoli mozesz ile razy chcesz pobrac, nie ma limitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Falibor

Witam,

mam pytanie odnośnie procesu pobierania dem. W przypadku Xklocka kumpel zachwalał możliwość pobierania przy niskim poborze prądu (stan czuwania). Czy PS3 też ma taką możliwość?

Z góry dziekuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co najwyzej mozesz sobie ustawic zeby konsola sama sie wylaczyla po pobraniu dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój problem polega na tym ,że pobieram z PPS nowe elementy do customize postaci w Lost Planet 2.Pokazuje ikonke dodatkową przy grze,która instaluje.Odpalam gre wchodze w moją postać,i ich nie mam,co robie źle? Jak by co to dopiera od paru dni mam konsole pod netem ,i jeszcze nie ogarniam wszystkiego.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd gra i z jakiego PSS ściągasz? Gry PAL obsługują tylko dodatki z europejskich PSS, a NTSC z US. Najprościej rozpoznać jaką masz wersję gry po oznaczeniu wiekowym - PAL ma PEGI, a NTSC ma ESRB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Cos mnie podkusilo zeby kupic dodatek do gta i mam problem bo nie moge go pobrac.... Sytuacja wyglada tak, ze pobiera go do 34% (711MB) poczym pobieranie sie zatrzymuje a konsola sie muli, wejscie do jakiegos podmenu zajmuje 10 sekund od wybrania tego menu.

Nie wiem co jest.... na dysku za malo miejsca nie jest bo jest swiezo po formacie, jakies ustawienia sa zmienione ze pobiera pliki nie wieksze niz 700 :P?! - pobieralem wieksze demowki i nie bylo problemu... co jest nie tak co z nia zrobic!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość nietypowe pytanie. Dzisiaj mamy sobotę, jak zapłacę kartą( nie tą z kodem) to czy gra będzie dostępna do pobrania, dopiero w poniedziałek? Czy od razu, gdy dam Buy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak w temacie. Jakby nie było to czytałem FAQ.

9. Czy jeśli kupie coś z PS Store to jeśli kiedyś stracę tą rzecz np. przez format to będę mógł ją ściągnąć znowu za darmo czy znowu będę musiał płacić?

Lista kupionych i ściąganych rzeczy jest pamiętana na Twoim koncie w PS Network, więc wraz z formatowaniem nie tracisz tej informacji. Materiały kupione można ściągać bez ograniczeń na 5 różnych aktywnych konsol.

Chciałbym wyczyścić tą listę zakupionych i ściągniętych rzeczy z mojego konta (lista z View Downloads). Czy jest taka możliwość ? Proszę jeszcze o wytłumaczenie drugiego zdania. Czy to jest tak, że mogę ściągnąć raz zakupioną grę nieskończenie wiele razy na jednej konsoli ?

Edytowane przez Tomo
Po lekturze FAQ korzystaj również z wyszukiwarki. Temat połączono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak w temacie. Jakby nie było to czytałem FAQ.

Chciałbym wyczyścić tą listę zakupionych i ściągniętych rzeczy z mojego konta (lista z View Downloads). Czy jest taka możliwość ?

Nie ma.

Proszę jeszcze o wytłumaczenie drugiego zdania. Czy to jest tak, że mogę ściągnąć raz zakupioną grę nieskończenie wiele razy na jednej konsoli ?

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nadchodzących dodatków rdr. Wiec jak kupie ja dodatek na swojej konsoli , to mogę również go ściągnąć go u kumpla i mu też będzie działać . Jest ogólnie taka możliwość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×