Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej byłoby rozwiązac to tak jak na PSS w USA wszystko jasne czytelne i masa podziałów według których można wszystko znalesc. Pocieszenie, że jak kupisz PSP to masz już jedna grę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ale nie mogę znaleźć tej opcji. Może ktoś pamięta gdzie to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar - było napisane - tylko, że po naciśnięciu "BUY" dokładnie 2 sek później zobaczyłem - pomimo że jesteś dość doświadczonym forumowiczem nie wypowiadasz się w temacie

Jeżeli coś to przeboleje - ale właśnie powinna być bardziej uwidocznione platforma - poza tym - gra jest na obie platformy

I rzeczywiście w US PSN jest bardziej rozdzielone 

W poniedziałek dam znać jak się sprawa rozwiąże

Edit 1)

Polski support odpowiedział podobnie jak kolega wcześniej - "Nic z tego. Możesz kupić PSP masz już 1 gierkę"

napisałem do angielskiego ale obawiam się o podobną odpowiedź ;) 

Edit 2)

Odpowiedź od PSS - Nie mamy możliwości zwrotu - i oczywiście dokładnie zapoznać się z warunkami obowiązującymi na PS Store  

Regrettably, as stated in the terms and conditions, we are unable to refund purchases made from the PlayStation Store if they are in working order. You will find a link for the full terms of service pasted below:

http://uk.playstatio...USER-AGREEMENT/

Czyli jednak mam już początek do PSP

Pozdrawiam

Pozdrawiam wszystkim

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek pojawia się zależnie od regionu np na amerykańskim koncie i na UK jest pasek a na Polskim już nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Ściągnąłem demo Yakuzy 3 z PSS i próbowałem ją zainstalować. Gdy zainstalowało już 14% dema wystąpił błąd. Brzmiał on tak: "Podczas instalowania wystąpił błąd.(80029564)". Nie wiem czy to jakiś błąd w pliku, bo podczas ściągania wszystko było ok. Nie mogę się domyśleć o co chodzi. Może ktoś mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy się tak dzieje ja na przykład nie miałem żadnego problemu z tym demkiem spróbuj usunąć in stalkę i ściągnąć jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bedziesz musial od nowa sciagac. zawsze mozesz konsole na noc zostawic zeby demo sie sciagnelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Otóż pewnego dnia postanowiłem ściągnąć trial battlefielda 1943. Gra mi się spodobała, jednakże problemem był brak kary kredytowej. Utworzyłem 2 konto (amerykańskie) i kupiłem na allegro karte doładywującą. Ściągnałem z ps store nakładkę która ma zwolnić z triala tak by gra miała pełną weresję. I tu pojawił się problem  :confused:

Ta wersja trial mimo pobranej nakładki dalej jest wersją trial i nie mogę grać ! Co mogę zrobić by to się w końcu scaliło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam all, czy ktos moze mi powiedziec czy jak zakupie tekken 6 przez konsole z neta w playstationstore to bedzie dzialac na ps3, pytam poniewaz napisane jest przy grze ze " this product is copatibile with psp only" szkoda wiec wywalac 140pln w bloto, za wszelkie info bede wdzieczny i z gory dziekuje, zostawiam tez e-mail zap.md@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz co to znaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec historia wyglad tak ;D

Jakis czas temu mozna bylo pobrac gre fl0w z us store za darmo. No wiec zrobilem nowe acc (zarejestrowane na us), zagralem chwile w gre (dzialala) i odlozylem 'na pozniej'. Nie odpalalem jej przez spory czas, usunalem acc z ktorego to sciagnalem. Dzis naszlo mnie, zeby zebrac sobie trofea z fl0wa... ;d No wiec przywrocilem te acc z ktorego gre sciagalem (swoja droga neizle sie nameczylem bo zapomnialem hasla i date of birth, ale jakos sie udalo) i co? Dalej to samo! Nie da rady odpalic gry z zadnego acc, ani z 'maina', ani z tego us zrobionego pod gre fl0w. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij jeszcze raz gre. Mozliwe, ze mimo tego, ze profil podpiety do tego samego konta PSN, to wygenerowal sie z jakims innym odentyfikatorem, za pomoca ktorego sprawdzane sa prawa do uruchamiania gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ściągniesz grę na dane konto a potem je usuniesz to już tej gry nie zassasz nawet jeśli przywrócisz to konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassasz zassasz i nie piernicz takihc glupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie w czym rzecz. Gre mam na dysku zainstalowana, a nawet jesli musialbym ja sciagnac to nie ma szans, bo ona byla za darmo tylko przez jeden dzien (chyba 13.02.10) a teraz nadal kosztuje 20zl czy iles tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi, ze nic nie mam w tej zakladce, a np w Transactions History jest wyraznie flOw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi gdzieś być, twoim zakichanym przywilejem jest możliwość pobrania kolejny raz gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w Transactions history tylko i wylacznie, w View Downloads jest pusciutko, niczego (doslownie) nie wyszukuje.

No dalej, nikt nie jest w stanie mi pomoc?

Edytowane przez AGArtha
Naucz się edytować posty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty nie umiesz sobie poklikac w PSS? To nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty potrafisz wysilic sie uzyc swoich komorek mozgowych?

- zakladka View Downloads nic nie wyswietla, ani w pss ani w zarzadzaniu kontami

- w zakladce "Transactions History" jest pokazane "flOw - 0{:content:}quot; ale nic sie z tym nie da zrobic, mozna tylko poczytac (jest data, godzina itp - nic poza tym)

- gdy wyszukuje gry flOw w psn nie moge jej sciagnac ponownie, ale za to moge ja kupic... ale co to za sens, skoro juz ja, powiedzmy, kupilem?

Mam nadzieje, ze teraz jest wszystko jasne.

http://www.gamespot.com/pages/forums/show_msgs.php?topic_id=26592004

Znalazlem to jakis czas temu (link wyzej) i zrobilem wszystko, co koles napisal, poza ostatnia rzecza, bo jak niby mam to zrobic skoro w view downloads nic nie mam (o tym juz pisalem) a w transactions history nic sie nie da zrobic (chyba, ze sie da a ja nie wiem jak)?

Edytowane przez diz4ster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie ma w View Downloads to probowalbym sie skontaktowac z polska infolinia playstation (numeru nie pamietam ale do znalezienia na forum). W mojej zakladce View Downloads sa wszystkie pozycje, darmowe dema, platne gry i pewnie pozycje sciagniete dzieki redeem codes.

Skoro mowisz ze w Transaction history fl0w jest, a we View Downloads nie ma, to zakladam, ze z wlasciwego konta probujesz ponownie zassac gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie bedzie zadnego problemu, skoro to jest acc typu 'imie: bvcx nazwisko: xysda' + wymyslony, nieprawdziwy adres i wiek? No nic, wieczorem sprobuje sie tam do nich dodzwonic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×