Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie nadchodzących dodatków rdr. Wiec jak kupie ja dodatek na swojej konsoli , to mogę również go ściągnąć go u kumpla i mu też będzie działać . Jest ogólnie taka możliwość ?

poszukaj info o slotach w skrócie - tak

Tylko nie szlej z ilością tych kumpli bo później już było kilku co płakali bo porozdawali sloty i dupa zbita :rofl:

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy ten kumpel ma identyczną wersje gry. (tzw. BLES kod ) :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość zakupu jednej rzeczy z PSN na spółę z kimś? np. jedna gra lub dodatek na 3 osoby? I te 3 osoby będą miały tą grę? Czy jest to dozwolone?

Jeżeli tak to gdzie na forum mogę się zwrócić do userów i zbiórkę kasy na jaką gre?

Edytowane przez SouL
Regulamin § III pkt. 5. Handlowanie pirackim oprogramowaniem, filmami, sprzętem oraz zamieszczanie linków do stron o tej tematyce. Handlowanie kontami PSN (sloty) jest również zakazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzięki za odp ;) Już zbieram kasę . Mówiąc szczerze dodatki do rdr . Chodzi mi głownie o ten z zombi , to 30 zł kosztuje . Moim zdaniem troszkę drogo. Dodatki max powinny kosztować po 15 zł a nie 30 :( . W usa 10 dolarów co to ku**a jest . :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli pobiorę z kumpla konta dodatek do little big planet na moją konsole to będą mogli z nich korzystać na wszystkich profilach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można co roku ściągnąć demo Pro Evolution Soccer np 2011 co teraz bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z pobieraniem plików , a właściwie z prędkością tego pobierania.

Dawniej wszystko było dobrze, na pobranie średniej wielkości demka potrzebowałem kilkudziesięciu minut.

Od kilku dni mam wrażenie, ze nie pobiera się wcale. Czas oczekiwania na pobranie patcha do UFC 2010 (35 mb!)

wyświetla się ok 1000 minut. Na pewno problem nie leży po stronie dostawcy internetu. Gdy w ustawieniach sprawdzam siłę sygnału, wyświetla jakies

65-70%. Macie jakieś pomysły? Mnie ta sytuacja coraz bardziej denerwuje. 

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko, może banalne ale jako nowy użytkownik PSS, chciałbym wiedzieć czy jest jakaś blokada regionalna(NTSC/PAL) na zakupione gry Psone z PSS z USA?. Wedle logiki - jako, ze psone działa na zasadzie emulacji sadze ze nie, ale wole się upewnić. (chodzi głownie o gry psone bo te z ps3 to wiem ze nie ma żadnej blokady regionalnej) Z góry dzięki z a odpowiedz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: wczoraj od kolegi konta pobrałem oczywiscie na swojej czarnulce 2 map packi do MW2. Oczywiscie BLES taki jak na pudełku. Wszystko wczoraj grało i huczało aż do dzisiaj ... Włączam sobie grę, gram, gram i cholera ani razu żadnej mapy z map packów. Patrze na prywatny mecz a tam mapy z tych map packów są zablokowane ... Wie ktoś o co chodzi i jak ten problem rozwiązać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie skasowałeś profil na ps3 kolegi od którego pobrałeś te mapy. Grać możesz na swoim ale jego profil musi istnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli jak teraz zrobie znowu jego profil to wszystko będzie działać czy będę musiał wszystko od nowa sciągać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na playstation store mozna kupic fife 2010 na ps3, jak tak to ktora to opcja, dziekuje i pozdawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na playstation store mozna kupic fife 2010 na ps3, jak tak to ktora to opcja, dziekuje i pozdawiam

Nie nie można mozna kupic wersję pudełkową w sklepie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tu ale się muszę spytać

Związku z tą wiadomość o nałożeniu blokady na PSS

1.To jak kupiłem Red Death Redemtetnion w UK to se nie ściągnę żadnego DLC (a jak ciągnę to nie będą chodzić) tak się mam to rozumieć czy tylko z USA jak biorę

2. Czy też chodzi o to że kupione DLC w PSS z USA nie będą chodzić bo ja kupuje tylko w PSS z Polski i one bedą chodzić na RDR kupionym w UK czy też dupa i nie pójdą

Edytowane przez TerrorPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowym posiadaczem ps3 i mam pytanie dot. zakupów PSS - mam z synem 3 profile na konsoli - czy po zakupieniu dodatków do gier (np. dodatkowe stroje do Little Big Planet) będą one dostępne dla wszystkich graczy (profili) konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowym posiadaczem ps3 i mam pytanie dot. zakupów PSS - mam z synem 3 profile na konsoli - czy po zakupieniu dodatków do gier (np. dodatkowe stroje do Little Big Planet) będą one dostępne dla wszystkich graczy (profili) konsoli ?

Tak będą dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam takie pytanie, czy po anulowaniu sciagania wersji demo jakiejs gry dane ktore zdazyly sie sciaganac dalej sa na dysku czy moze zostaja z niego calkowicie usuniete?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam takie pytanie, czy po anulowaniu sciagania wersji demo jakiejs gry dane ktore zdazyly sie sciaganac dalej sa na dysku czy moze zostaja z niego calkowicie usuniete?

 zostaja niestety usunięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Chciałbym zakupić voucher na 6 gier z PSN, który był swego czasu dołączany do jednej z wersji PS3.

http://allegro.pl/zestaw-6gier-ps3-psn-nowa-folia-mpkonsole-ss-i1204463007.html

I tu moje pytania:

1. Czy nie bedzie problemu z aktywacja tego pakietu na innej konsoli niż tej, do której był oryginalnie dołączany ?

2. Czy tak jaki inne gry/DLC z PSN również tytuły wchodzące w skład pakietu będzie można używać na 5 różnych konsolach ?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie o co chodzi?

Wyskakuje tylko komunikat:"This service is not available in your country/region".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem flower (29zł) ale z konta sjadło 30 zł, a portfelu pss widnieje 0 zł. Co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy raz zamierzam zakupić jakiś dodadek do gry... Jes to Dodatek do bornouta, Big Surf Island... Ale nie wiem co i jak... moglibyście mi wytłumaczyć co najpierw muszę zrobić itd.?

Z góry THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×