Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw musisz wprowadzić dane z karty, którą będziesz robić zakupy w PSS. Najlepiej zrobić to już przy samym zakupie gry/dodatku, wtedy wybierz opcje Kredit Card i uzupełnij wszystkie pola. Jak wszystko będzie ok to zostaniesz poproszony o doładowanie brakującej kwoty. Można też doładować kartą zdrapką ale wtedy jest 100 lub 200zł. Po wszystkim dajesz opcję download i czekasz aż gra/dodatek się ściągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Chciałbym kupić sobie UFC 2010 ale pierwsze chciałem sopbie je przetestować czyli sciągnąć demko

Czy jest może demo tej gry ?? a jeśli tak to gdzie je znajde ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest demo, znajdziesz je na pss

No właśnie ja nie mam :/ szukałem w wyszukiwarce i jedyne co do wpisania UFC to wyskakują dwa dodatki do UFC i nic więcej

Może jakoś musze zaktualizować te PSS ??

W tych sprawach jestem nowicjuszem

Pozdrawiam i czekam na rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest demo, znajdziesz je na pss

Zależy też czasami na jakim kontynencie demo się ukazuje np. w Ameryce może być a w Europie lipa.

Więc najlepiej mieć 3 konta na Amerykę, Europę i Japonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam znalazłem UFC demo ale nie wiem czy to gra :/

Chciałem sprawdziś ale jak daje download to mi takie okno wyskakuje i są dwie opcje do wyboru.. I jak klikne albo tą albo tą to nic sie nie pobiera :/

Co może być nie tak (dodam że pobieram aktualnie aż 4 dema)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam znalazłem UFC demo ale nie wiem czy to gra :/

Chciałem sprawdziś ale jak daje download to mi takie okno wyskakuje i są dwie opcje do wyboru.. I jak klikne albo tą albo tą to nic sie nie pobiera :/

Co może być nie tak (dodam że pobieram aktualnie aż 4 dema)

hmm a dokładnie napisz jaki komunikat w tym oknie się pojawia??? Może nie masz wystarczającej wolnej pamięci na dysku twardym aby pobrać te demko.

ps. jakie masz katą Europejskie???

Edytowane przez TomXsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam wyskakuje join PlayStation Plus i druga opcja coś w podobie.. I jak w to wchodzę to wyskakuje mi coś do kupienia na 90dni (chyba PlayStation Plus) za chyba 59zł

A co do kont to zakładałem wszytsko na Polske (jeśli o to ci chodzi)

Dodam że np. FIFE 11 moge normalnie pobrać

Edytowane przez donki10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem użytkownikiem PlayStation 3 od 2lat. Często pobieram z sieci dema PSS i wszystko było wporzadku do dziś. Odpalam konsole, chciałem pobrac sobie demko WRC, ustawiam, ściągam i zaczynam instalować... Niecałe 700mb, poszedłem robić sobie obiad, wracam po 15min, a tutaj 63%. Myśle co jest? Zawiesiło się coś? Ale patrze a postęp w instalacji jest, ale wszystko idzie bardzo mozolnie, prawie 30min trwała instalacja dema WRC. Myślałem że może to demko jest jakieś lipne, ściągnąłem więc próbke MMA i instalacja trwa jeszcze dłużej.. Co to może być? Czym spowodowane? Zawsze gra instalowała mi się średnio w 4-5min, z kąd więc nagle tak długi czas oczekiwania, aż pozycja zagnieździ się na dysku mojej czarnulki?

Jakieś porady? Dodam tylko że dysku nie mam zasyfionego i jest jeszcze ponad 20GB wolnego, ( ogólna pamięć konsoli to model 40GB )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam wyskakuje join PlayStation Plus i druga opcja coś w podobie.. I jak w to wchodzę to wyskakuje mi coś do kupienia na 90dni (chyba PlayStation Plus) za chyba 59zł

A co do kont to zakładałem wszytsko na Polske (jeśli o to ci chodzi)

Dodam że np. FIFE 11 moge normalnie pobrać

Zastanawiałeś się nad tym iż owe demo może być jedynie dostępne dla posiadających abonament PlayStation Plus, a dla zwykłych użytkowników będzie dopiero po jakimś czasie do pobrania.

Podobny myk był z demkiem PES2011 kiedy to Użytkownicy z wykupioną opcją PS plus dostali je tydzień wcześniej co jest zrozumiałym posunięciem ze strony Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale wszyscy piszą że UFC jest już dostepne...

Wczorja zalożyłem z cciekawości konto na UK i tam też nie było dema :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem pierwszy raz dokonałem zakupu na pss, to jest dodatku do uncharted 2 ,konsola ściągneła zainstalowała, ale w grze tego nie widać .Kod na grze jest na europe.Dodatek to heores skin pack,,i dlc pack.Prosił bym fachowców o wskazówki co żle robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przed zakupem PS3 chcę się upewnić czy:

1) na chwilę obecną w Polsce działa oficjalnie PlayStation Network czy też PlayStation Store?

2) czy wszystkie gry, tytuły, dema, funkcje są dostępne w polskim PSS (o ile istnieje u nas)?

3) czy można płacić przez system PayPal

4) co daje mi rejestracja kilku kont (tj. PL, UK i USA)? o ile coś daje?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przed zakupem PS3 chcę się upewnić czy:

1) na chwilę obecną w Polsce działa oficjalnie PlayStation Network czy też PlayStation Store?

2) czy wszystkie gry, tytuły, dema, funkcje są dostępne w polskim PSS (o ile istnieje u nas)?

3) czy można płacić przez system PayPal

4) co daje mi rejestracja kilku kont (tj. PL, UK i USA)? o ile coś daje?

Z góry dzięki.

Ad1. Działa wszystko PSN, PSS ( polskie ale w języku angielskim), PS+

Ad2. Na różnych PSS mogą występować gry których gdzie indziej nie znajdziesz. Polskie PSS jest w miarę aktualne i posiada duży wybór gier ,dem itp

Ad3. Nie jestem pewien ale chyba nie. Najlepiej jest kupować karty Playstation Network - dostępne nominały to 100 i 200 zł

Ad4. Dostęp do wszystkich materiałów oferowanych przez Sony. W niektórych krajach dema gry itp pojawiają się wcześniej lub np nie pojawiają się wszędzie.

Edytowane przez SethAngel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy od godz. nie moge przeprowadzić tranzakcji karta kredytowa,ciagle jest napis ze dane karty sa nieprawidlowe - dzwonilem do banku karta jest wszystko ok,dane sprawdzalem 3razy tez sa ok????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Działa wszystko PSN, PSS ( polskie ale w języku angielskim), PS+

Ad2. Na różnych PSS mogą występować gry których gdzie indziej nie znajdziesz. Polskie PSS jest w miarę aktualne i posiada duży wybór gier ,dem itp

Ad3. Nie jestem pewien ale chyba nie. Najlepiej jest kupować karty Playstation Network - dostępne nominały to 100 i 200 zł

Ad4. Dostęp do wszystkich materiałów oferowanych przez Sony. W niektórych krajach dema gry itp pojawiają się wcześniej lub np nie pojawiają się wszędzie.

No to jak już się tak orientujesz to jeszcze kilka pytań:

1) Czy grając na koncie polskim mogę grać z ludźmi z USA czy UK? Mam tam kilku znajomych, którzy mają PS3 (wiem, że pewnie ping będzie 100-120ms do wschodniego wybrzeża USA, UK to raczej nie problem)?

2) Czy ceny w sklepie PSS są wszędzie na takim samym poziomie czy przeliczane 1:1 czyli np. $9 to 9€ (co jest złem..generalnie chodzi o to czy kupując z konta USA jest taniej)?

3) Czy mając konto polskie wpływa to na chociażby język gry tzn. gry kupionej w sklepie (box) czy nawet na PSS?

No i to chyba na tyle z tego nad czym się zastanawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy od godz. nie moge przeprowadzić tranzakcji karta kredytowa,ciagle jest napis ze dane karty sa nieprawidlowe - dzwonilem do banku karta jest wszystko ok,dane sprawdzalem 3razy tez sa ok????

To jest karta kredytowa, czy karta płatnicza? Jaki rodzaj karty i jaki bank?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak już się tak orientujesz to jeszcze kilka pytań:

1) Czy grając na koncie polskim mogę grać z ludźmi z USA czy UK? Mam tam kilku znajomych, którzy mają PS3 (wiem, że pewnie ping będzie 100-120ms do wschodniego wybrzeża USA, UK to raczej nie problem)?

2) Czy ceny w sklepie PSS są wszędzie na takim samym poziomie czy przeliczane 1:1 czyli np. $9 to 9€ (co jest złem..generalnie chodzi o to czy kupując z konta USA jest taniej)?

3) Czy mając konto polskie wpływa to na chociażby język gry tzn. gry kupionej w sklepie (box) czy nawet na PSS?No i to chyba na tyle z tego nad czym się zastanawiam

Ad1. Jeszcze nie grałem on line ale raczej można grać . To jak z grami na pc. A co do pinów to wszystko zależy od twojego łącza.

Ad2. Wyda mi się że większość gier z zagranicznych kont jest tańsza. Np. gra Tumble 36 zł (POLSKA), $9.99(28,57 zł) (USA)

Ad3. Większość gier a może i wszystkie są przeznaczone na dany rynek. Gry przeznaczone na rynek amerykański raczej nie będą miały języka polskiego (zakupione na PSS USA). Należy również pamiętać iż sporo gier na polskim rynku również nie ma języka polskiego ( tak było od zawsze nie tylko na PS ale również PC) chociaż zdecydowanie więcej pojawia się gier 3XPL ( polska instrukcja (pudełko, książeczka), polskie napisy, polski lektor) np. GoW 3

P.S. Jeśli naprawdę chcesz kupić PS3 to nie ma co gdybać. Na pewno nie pożałujesz.

Edytowane przez SethAngel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Mam nastepujacy, zapewne błahy problem, mianowicie:

Zakupiłem w PS Stor grę Nowy Tomb Rider zapłaciłem 49 zł. Ściągnął mi sie plik ok. 6 Kb zainstalował i co dalej ?? Jak zagrac w tą gre? CZekam na odp.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze musisz trial ściągnąć (ten co ma 2 GB).

Dzieki za info :) Juz sie sciaga. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Jeszcze nie grałem on line ale raczej można grać . To jak z grami na pc. A co do pinów to wszystko zależy od twojego łącza.

Ad2. Wyda mi się że większość gier z zagranicznych kont jest tańsza. Np. gra Tumble 36 zł (POLSKA), $9.99(28,57 zł) (USA)

Ad3. Większość gier a może i wszystkie są przeznaczone na dany rynek. Gry przeznaczone na rynek amerykański raczej nie będą miały języka polskiego (zakupione na PSS USA). Należy również pamiętać iż sporo gier na polskim rynku również nie ma języka polskiego ( tak było od zawsze nie tylko na PS ale również PC) chociaż zdecydowanie więcej pojawia się gier 3XPL ( polska instrukcja (pudełko, książeczka), polskie napisy, polski lektor) np. GoW 3

P.S. Jeśli naprawdę chcesz kupić PS3 to nie ma co gdybać. Na pewno nie pożałujesz.

Tak, naprawdę chcę kupić PS3 to tylko kwestia kiedy ;-)

co do punktu 3, czy język polski jest odgórnie narzucony czy mam wybór (napisy i angielskie dialogi lub polski dubbing)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak mam sciaga z pss? ja mialem 1mb teraz mam 6mb i sciaga mi plik 130mb w 40 min;/

mam cos ustawic czy jak bo juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic się nie ustawia, tak jest i tyle. Prędkość ściągania nie zależy tylko od twojego DL, ale też od UP serwera, które zależy od liczby użytkowników, a tych jest pewnie dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie tego typu jak będę chciał kupić coś w ps store (mam już konto) to jak jest z tymi płatnościami żeby przelać kase na konto podajesz dane swojej karty i tam bodaj pisze postal code czy cóś mógłby mi ktoś opisać to bo nie wiem co to dokładnie jest trzeba czasem podać pin proszę o odpowiedź z góry THX !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×