Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o poradę bo w sieci Tesco pojawiły się konsole PS3 z 320GB HDD i trzema grami za 1400PLN,

dodatkowo za zakup dają bon 100PLN na wydanie u nich więc wartość całego zestawu można powiedzieć, że wynosi 1300PLN.

Szukałem w zestawie z singstar ale przy konsoli ze 160GB HDD wynosi właśnie około 1400PLN.

a tu na dodatek jeszcze 3 gry które ewentualnie można sprzedać i kupić mikrofony

Czy wg Was zestaw z Tesco warty uwagi?

gry to:

infamous

ratchet and gank

uncharted2

dzięki

Edytowane przez bandzior-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to jedna z najlepszych gier na ps3:)

Infamous tez dobra gra a ratchet i clank qest for booty pewnie to może za 15zł sprzedasz;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, a raczej dylemat. Mam 52 bądź 54 zł na koncie PSS. Oczywiście na polskim. I nie wiem co sobie kupić. Dlatego poszukuję rad. Jakie gry z PSS są najlepsze ? Mam castle crashers oraz blade kitten, i wszystkie Level kity do little big planet (bo też je mam). Poszukuję jakiejś gry, w której można grać przez internet oraz samemu. Grafika jest miła dla oka, i gra szybko się nie znudzi. Jeżeli chcecie, to możecie pisać pakiety np. kup tą grę i ten oraz ten dodatek do niej, albo; kup tą grę, ten minis, oraz ten motyw. Bo głównie zależy mi na grze, ale jeżeli chcecie polecić motyw to najpierw powiedzcie dobrą grę. Następny pre-paid będę mógł kupić po świętach, bądź po sylwestrze. Wiem że teraz powiem coś offtopowego, ale mimo że nie mam na imię Sylwester, urodziny mam w sylwestra :). Ok, to czekam na dobre odpowiedzi. Z góry dziękuje. PS: zastanawiam się nad fat princess, możecie ją polecić ale nie musicie. PS3: Lubię tworzyć ale nie musicie tego uwzględniać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem nowym posiadaczem ps3 i mam problem kupiłem coda mw2 i assasina 2 mam w nich jakieś kody i niewiem jak je wykorzystać mogłby ktoś pomóc?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie bijcie... :D Mam konto PSN w UK i juz którys raz przeszukuje wszystkie zakładki żeby ściągnąć EyeCreate do kamerki i nigdzie tego nie ma... czy zamiast niego pojawił sie jakiś inny soft (jesli tak to jak sie nazywa?). Troche to dziwne, bo ostatnio pytalem czy mozna ten program sciagnac ze strony jakiejs i zainstalować, a ktos mi odpowiedzial zebym z PSN za darmo pobrał, a tu d*pa blada, nie ma :D

Ja ściągnołem z Playstation Store z USA zainstalowałem i mogę używać ten program na każdym innym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flower (kiedys widzialem ze za 11 zl jest)

@ down

kiedys moze promocja na niego byla dlatego taki tani byl

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym sie dowiedzieć czy PS Store jest w PL czy nie .

Jedni mówią tak a 2 nie a jeszcze inni piszą coś takiego - http://www.valhalla.pl/news6506-PLAYSTATION-Store-w-Polsce-od-8-listopada---nowe-perspektywy-dla-osob-planujacych-zakup-PLAYSTATION-3-40GB.html

Jak dla mnie obłęd

PS. Jeżeli jest to czy za PLN można kupować gry dodatki itd.? Ja obecnie mam zarejestrowane na UK :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie kupowania produktów w PSS, a mianowicie jeżeli kupiłbym np. jakaś grę i ściągnąłbym ją na dysk i z jakiś niewyjaśnionych przyczyn konsola potrzebowałaby naprawy co równało by się z wyczyszczeniem dysku to ponowie mogę ściągnąć to grę z PSS za darmo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wystarczy ze zalogujesz sie na swoje konto psn i z historii pobierania sciagniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pss jest w polsce, ale w jezyku angielskim :)

w UK kupujesz za funty, a w Polskim PSS kupujesz za zl

ps. przytoczyles ponad 3 letni artykul, wiec nie dziw sie ze informacje zawarte w nim moga byc bledne

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękiszkoda ze dopiero teraz się o tym dowiedziałem bo mam konto na UK czy mogę je przeniesc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktoś mi doradzi?na minis widziałem dużo gier do 12zł ale nie wiem co wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie: bardzo mi zależy żeby ściągnąć klasyczne odsłony z PS Sore a mieszkam w Polsce i mam konto na polski adres i z tego co się dowiadywałem to nie można ściągnąć tych gier na tym adresie (tzn. wogle ich nie ma na polskim store) i tu pojawia się moje pytanie: czy w jakikolwiek sposób można ściągnąć te gry z PS Store na swojego PS3? (np. zakładając konto na inny kraj czy jakoś tak???)

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o gry które sprawdziłeś że nie figurują na polskim PSS a wiesz na pewno że są dostępne np w PSS-USA to nie pozostaje nic innego jak założyć sobie drugie konto w konsoli i zarejestrować je na kraj z którego chcesz zaciągać gry. Musisz jednak przy rejestracji użyć innego maila niż przy swoim koncie, podać adres zamieszkania w kraju w którym rejestrujesz konto (prawdziwy lub fikcyjny), a do tego jeszcze musisz przebrnąć ograniczenia związane z płatnościami. Czytałem bowiem doniesienia (nie sprawdzałem) o braku możliwości doładowania konta USA polską kartą kredytową (kiedyś się dało normalnie), dodatkowo musisz liczyć się z tym że płacić będziesz w walucie która obowiązuje w danym kraju. Powodzenia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o gry które sprawdziłeś że nie figurują na polskim PSS a wiesz na pewno że są dostępne np w PSS-USA to nie pozostaje nic innego jak założyć sobie drugie konto w konsoli i zarejestrować je na kraj z którego chcesz zaciągać gry. Musisz jednak przy rejestracji użyć innego maila niż przy swoim koncie, podać adres zamieszkania w kraju w którym rejestrujesz konto (prawdziwy lub fikcyjny), a do tego jeszcze musisz przebrnąć ograniczenia związane z płatnościami. Czytałem bowiem doniesienia (nie sprawdzałem) o braku możliwości doładowania konta USA polską kartą kredytową (kiedyś się dało normalnie), dodatkowo musisz liczyć się z tym że płacić będziesz w walucie która obowiązuje w danym kraju. Powodzenia :thumbsup:

No właśnie dzięki, tak zrobiłem i właśnie mam konto na USA a mieszkam w Polsce i znalazłem zdrapki doładowujące w dolarach i teraz właśnie pytanie czy jak doładuje to konto co mam założone na USA zdrapką za 20 $ to czy bez problemu kupie gry Resident Evil czy może są jakieś blokady???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy moglby mi ktos uczciowy doladowac konta PSN za 60 zl?

Za przysluge zapalce 70 :)

Niestety nie posiadam karty kredytowej

Jak cos to PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy moglby mi ktos uczciowy doladowac konta PSN za 60 zl?

Za przysluge zapalce 70 :)

Niestety nie posiadam karty kredytowej

Jak cos to PW

To nie lepiej dołożyć 30zł i kupić kartę zdrapkę za 100zł? Fakt, że zostanie trochę ale prędzej czy później się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne zapytanie. Czy PSS różni się zawartością w USA i w Europie? Chodzi mi o gry na PSX'a a zwłaszcza o Resident Evil 2. Na YT znalazłam filmik jak ktoś gra w RE2 na PS3 (

) i tak się zastanawiam jak i czy w ogóle da się kupić tę gre na PS3 z PSS? Chciałabym też kupić sobie RE3 ale szukałam na PSS i nie ma tak samo jak RE2, jednakże na YT są filmiki z PS3 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×