Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że ta promocja z moneyback jest dla wybrańców, których bank wybiera według własnych kryteriów. Zanim rozpoczęła się ta promocja w mbanku ja już dokonałem zakupów na PSS przy pomocy karty i nie dostałem zaproszenia do promocji. Jaśli Ty masz to trzeba się cieszyć ja niestety nie mam. Zawsze używałem często karty, więc bank nie miał interesu by mnie dodatkowo namawiać bym jej używał częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z pobraniem pliku z Playstation Store.Na dysku mam 21 GB wolnego miejsca, plik waży 13 GB.Gdy chcę pobrać ten plik pokazuje komunika,że nie ma miejsca w pamięci masowej.Proszę o szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z pobraniem pliku z Playstation Store.Na dysku mam 21 GB wolnego miejsca, plik waży 13 GB.Gdy chcę pobrać ten plik pokazuje komunika,że nie ma miejsca w pamięci masowej.Proszę o szybką pomoc.

 

 

Musisz mieć co najmniej 2x tyle wolnego miejsca co waży plik. czyli 26GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę płacić w US PSS kartą tak samo jak w europejskim sklepie?

Nie wiem czy zależy to od karty, a może nie ma takiej możliwości.

Jeszcze prosiłbym jak ktoś ma dobrą stronę ze zdrapkami do sklepu US o podesłanie linka.

Na allegro nic nie widzę, znalazłem zdrapkę na tej stronie: http://www.xboxonline77.pl/19-playstation-network-50-prepaid-sony-karta-zdrapka-psn-50-mailem-3059868985.html

Niestety sklep mi nic nie mówi, a nie chcę ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem , bo mi aż tak nie zależało , ale amerykańskie sklepy online z grami mają te zdrapki i jak zapłacisz im z paypal to powinnieneś móc kupić bez zbędnej marży.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem sposób jak kupić zdrapkę z amazon.com, może komuś się przyda:

Kupujemy tutaj zdrapkę: http://www.amazon.com/Sony-Playstation-Network-Card-Online/dp/B004RMK4P8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1375883233&sr=8-1&keywords=PSN+%2450+CODE

Jeśli mamy już konto w amazon musimy zmienić dane adresowe na jakiekolwiek miejsce w USA.

Jeśli nie mamy konta to podajemy te dane przy jego zakładaniu.

Najlepiej w google znaleźć jakiś hotel, fabrykę etc. i podać te dane.

Klikamy kup i tyle, jedynie co potrzeba oprócz tego to karta kredytowa/debetowa lub konto pay pal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mamy już konto w amazon musimy zmienić dane adresowe na jakiekolwiek miejsce w USA.

Jeśli nie mamy konta to podajemy te dane przy jego zakładaniu.

Najlepiej w google znaleźć jakiś hotel, fabrykę etc. i podać te dane.

 

No dobra ale zdrapkę wysyłają do tej fabryki w USA czy na maila bo nie rozumiem?

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem sposób jak kupić zdrapkę z amazon.com, może komuś się przyda:

Kupujemy tutaj zdrapkę: http://www.amazon.com/Sony-Playstation-Network-Card-Online/dp/B004RMK4P8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1375883233&sr=8-1&keywords=PSN+%2450+CODE

Jeśli mamy już konto w amazon musimy zmienić dane adresowe na jakiekolwiek miejsce w USA.

Jeśli nie mamy konta to podajemy te dane przy jego zakładaniu.

Najlepiej w google znaleźć jakiś hotel, fabrykę etc. i podać te dane.

Klikamy kup i tyle, jedynie co potrzeba oprócz tego to karta kredytowa/debetowa lub konto pay pal.

Ale po co, skoro mozna doladowac konto US normalnie Pay Palem? Albo kupic zdrapke w dobrej cenie na allegro :)? Moje 50$ kupowalem za 156 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupić 2 awatary z GTA V i nie chce mi przejśc zakup. Mam kartę internetową z WBK i zawsze z niej korzystalem jak kupowalem gry na PS3 a teraz nagle coś nie trybi. Mam środki na koncie a wyskakuje mi taki komunikat:

 

4615856400_1375889390.jpg

 

Zostały wprowadzone jakieś zmiany i karty internetowe już nie działają czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co, skoro mozna doladowac konto US normalnie Pay Palem? Albo kupic zdrapke w dobrej cenie na allegro :)? Moje 50$ kupowalem za 156 zł :)

Tak jak pisałem na allegro nic nie znalazłem, PayPal nie posiadam bo wolę korzystać z karty kredytowej.

Zdrapkę $50 kupiłem z amazon za 159zł więc wielkiej różnicy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o pomoc. Od dwoch tygodni nie moge polaczyc sie z play station store. Ciagle wyskakuje komunikat "obecnie trwa konserwacja tej uslugi"!? Play station network dziala bez problemu. Konsola jest uaktualniona. Dzieki z gory za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odłącz modem/router od prądu na ok 30 sekund. mi z 2 ata temu to pomogło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spartacus Legends za darmo czy mi się wydaje ?

od premiery tego crapu nie moglem sie polaczyc z serwerami - wywalilem i mam problem z glowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o pomoc. Od dwoch tygodni nie moge polaczyc sie z play station store. Ciagle wyskakuje komunikat "obecnie trwa konserwacja tej uslugi"!? Play station network dziala bez problemu. Konsola jest uaktualniona. Dzieki z gory za pomoc.

Skasuj skep :biggrin: . Najedź na Store, :triangle:  i delete. Potem odpal i się pobierze jeszcze raz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może jakie zmiany wprowadził patch 1.07 do PS Store, bo na necie (reddicie) znalazłem informacje ze poprawki wydajności stabilności i to tyle. Cóż możliwe że to wszystko, ale możliwe tez że ktoś jednak wie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może jakie zmiany wprowadził patch 1.07 do PS Store, bo na necie (reddicie) znalazłem informacje ze poprawki wydajności stabilności i to tyle. Cóż możliwe że to wszystko, ale możliwe tez że ktoś jednak wie więcej.

Cudów żadnych nie oczekuj. Wypuścili totalnego KLOCA i teraz tylko jakoś polerują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wydają te patche a i tak sklepik chodzi kulawo, jeszcze się dziwie że ludzie nie weszli na pomysł żeby napisać petycje do Sony i zebrać podpisy żeby wprowadzić wcześniejszą wersje Ps store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Mam pytanie czy jak kupie fife 14 na pss "na spółkę" to obydwie osoby będą mogły grać po sieci??Chodzi mi konkretnie o to jak jest wtedy z tą przepustką sieciową(paszportem)? Czy gier takich jak fifa nie opłaca się kupować na pss "na spółkę" bo będzie w niej problem z grą po sieci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziecie mogli grać bez problemu. Nawet ze sobą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat, ale mam jedną sprawę... Otóż, czy przy aktywowaniu karty doładowującej 100 zł na Playstation Store potrzebna jest karta kredytowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×