Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli stworzę więc angielski PSN to czy będę mógł ściągać gry w polskiej wersji językowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to większość nie ma PL tylko eng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić bo nie pamiętam a nie mogę teraz sprawdzić, czy odpalenie samej gry od razu aktywuję ją w sen jako kolejny system czy trzeba to zrobić przez opcję aktywuj system w menu konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja jest przy rozpoczeciu sciagania gry.

Albo przy odpaleniu, ale z konta, z ktorego sie kupilo pod warunkiem, ze nie jest juz aktywowane na 2 innych ps3.

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Mam pytanie. Mieszkam w Anglii, mam więc angielską kartę debetową Visy. Założyłem sobie konto PSN jednak polskie, po to żebym online był widoczny, jako polak, a nie anglik. Jest jednak problem.

Nie mogę kupić gry angielską kartą, bo dane się nie zgadzają, ale czy mogę kupić angielską zdrapkę i doładować polski portfel na PSNie ?

Wiadomo, na polskim PSN piszę w złotówkach, a zdrapka musi być też w złotówkach, czy może być angielska, a portfel sam to przeliczy. ?

Edytowane przez Arkail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ze nie dziala ci angielska karta z polskim kontem, a myslisz ze angielska zdrapka zadziala?

Kup na popularnym portalu aukcyjnym polska zdrapka i po problemie

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ze nie dziala ci angielska karta z polskim kontem, a myslisz ze angielska zdrapka zadziala?

Kup na popularnym portalu aukcyjnym polska zdrapka i po problemie.

A co ma karta do zdrapki ? W przypadku karty problem polega na tym, że w danych konta musi pisać Anglia, a nie Polska. I to wszystko, więc karta to osobny temat.

Co do zdrapki, to właśnie tu nie wiem, jak to jest, czy polski PSN przyjmuje tylko polskie zdrapki, czy przyjmuje każdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo myślałem, że może zamienia na zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dziś pobrać tą "osławioną" , rozreklamowaną aplikację do oglądania filmów w YouTube,( przez jakiś czas była ona w "Co nowego?" ale już jej tam nie wyświetla.

Wlazłem do PS STORE i przeglądam aplikacje, gry potem ... znow aplikacje i nic , nigdzie nie ma tej aplikacji!

Wreszcie dałem search i znalazlem aplikację 'YouTube' -ściągam- próbuję zainstalować a tu wyskakuje mi komunikat żebym podłączył PSVita... wtf?!? to jak to jest z tą aplikacją?

Bo ja zrozumiałem że jest dla ps3 na nie Vity, i gdzie ona do ^$#$% jest ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YouTube u nas nie ma. Jest tylko wersja chyba właśnie na Vite.

Jak chcesz YouTube na PS3 to zerknij sobie na amerykański sklepik.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wejdź w zakładke TV w menu konsoli i zainstaluj tak jak iple czy tvn ;)

Edytowane przez Bochen™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy ściągnęła się łata do PSS i dopiero tera sklep popyla jak szalony. Różnicę widać gołym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżka na dwie części Darksiders do kiedy trwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca świata i jeden dzień dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byćmoże to nieodpowiednie miejsce ale mam dziwny problem a mianowicie chodzi o internet w moim PS3.. Po 2 miesiącach przerwy znów podłączyłem sobie neta do konsoli, IP,połączenie internetowe i z PSN wszystko działa tylko do pewnego momentu. Mianowicie nie mogę wejść do ps Store. Sklep się wczytuje do momentu gdy powinny pojawić się oferty gier,dema itd a pojawia się tylko samo tło z dolnym paskiem i nic się nie da zrobić,nawet wyjść "kółkiem". Gdy biorę zakończ konsola się restartuje. Myślałem,że chodzi tylko o PSstore ale nie. Wchodzę normalnie w google, potem w jakąś stronkę i to samo. wczytuje się,wczytuję i zawiesza i znów reset. A przecież połączenie internetowe jest i aktualizacja też pobrana więc o co chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem kupić Metal Gear Rising, jednak w PSS odziwo nie ma tej gry. Myślicie, że jest szansa na pojawienie się jej w internetowym sklepie, czy jeśli nie była razem z premierą wrzucona do PSS to już raczej jej nie będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy żeby kupić z kimś grę na pół to trzeba dawać tej osobie passy do tego konta na którym się kupiło czy się tam jakoś udostępnia slota do czegoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy żeby kupić z kimś grę na pół to trzeba dawać tej osobie passy do tego konta na którym się kupiło czy się tam jakoś udostępnia slota do czegoś??

Dokladnie właśnie tak tylko na tym koncie co zrobiłes zakupy możesz aktywować 2 konsole ty sciagąsz grę 1 slot kolega sciaga grę 2 slot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie właśnie tak tylko na tym koncie co zrobiłes zakupy możesz aktywować 2 konsole ty sciagąsz grę 1 slot kolega sciaga grę 2 slot

Nie rozumiem :D Ja mam kupić na swoim koncie i dać do tego konta passy koledze i kolega ściąga na swoją konsolę czy jakoś przez konto udostępnić tą slot na nick kolegi. Bo raczej nie chcę udostępniać swoich passów więc chyba bym musiał założyć 3 konto i na nim kupić i obaj z niego ściągamy. Proszę wytłumaczcie mi to. :) z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajesz koledze e-mail i hasło do konta na którym kupiłeś gre, innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli na tym koncie chcesz częściej robić zakupy to gdy kolega grę będzie miał już na dysku zmień hasło i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×