Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

 

CLAUDIO - Ale ten problem teraz się pojawił?? Czy kiedyś tam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... czyli jest szansa, że to nie u mnie a ogólnie u Vectry na przykład :)

 

Bo już miałem się zacząć irytować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... czyli jest szansa, że to nie u mnie a ogólnie u Vectry na przykład :)

 

Bo już miałem się zacząć irytować ;)

 

Bo to jest błąd u Vectry. To samo było z Neostradą jakiś czas temu - nikt nie mógł się połączyć z PSN przez jakiś czas, przy czym wywalało dokładnie ten sam błąd. Poczekajcie i problem sam się naprawi.  ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam taki problem:

Otóż kiedyś kupiłem Burnout Paradise poprzez PSN i teraz nabrało mnie do gry, lecz już kiedyś go usunąłem. Teraz nie mogę go pobrać. Wszystkie inne gry z tego okresu mogę ponownie pobrać i w nie grać.

8bmsdd.jpg

kh5f1d.jpg

Ani na PS3 w PSS nie mogę pobrać ani na ich stronie PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam taki problem:

Otóż kiedyś kupiłem Burnout Paradise poprzez PSN i teraz nabrało mnie do gry, lecz już kiedyś go usunąłem. Teraz nie mogę go pobrać. Wszystkie inne gry z tego okresu mogę ponownie pobrać i w nie grać.

8bmsdd.jpg

kh5f1d.jpg

Ani na PS3 w PSS nie mogę pobrać ani na ich stronie PSS.

 

A przeszukales porzadnie liste pobierania? Moze gdzies tam zaginal w czelusciach?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz sprawdź , czasem trzeba przelecieć kilkaset pozycji.

Gra może zniknąć z PS store, ale na liście pobierania musi zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, jest. Szukałem zgodnie z datą kiedy go pobrałem, a tu jest u samej góry. Do prawdy teraz sobie przypomniałem, że pobrałem BP wtedy kiedy PSN siadło chyba w kwietniu 2 lata temu, wtedy kiedy dawali Welcome Back (2 gry + PS+ 30 dni), a dzisiaj mogę pobrać go ponownie ;)

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kur***, ręce mi opadły poniżej kostek. Nic nie mogę w tej chwili na PSstore kupić. Na konsoli error, na kompie to samo - try again later, no super ale jutro mam wyjazd. Naprawdę człowiek im chce pieniądze oddawać i co? I NIC. Ludzie odpowiedzialni za ten sklep powinni się w piekle smażyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kur***, ręce mi opadły poniżej kostek. Nic nie mogę w tej chwili na PSstore kupić. Na konsoli error, na kompie to samo - try again later, no super ale jutro mam wyjazd. Naprawdę człowiek im chce pieniądze oddawać i co? I NIC. Ludzie odpowiedzialni za ten sklep powinni się w piekle smażyć.

 

A płacisz kartą? Bo ja zdrapkami, przed chwilą właśnie kupiłem grę i żadnych problemów nie miałem  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kartą. Ale mam ją od wieków do PSN przypisaną i często coś kupuje. No cóż, nie chcą mojej kapusty - ich strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij o tym, że był też funkcjonalny.

Ostatnio spędziłem 20 minut szukając dodatku do Dragon's Dogma.

Zapomniałem nazwy, a wyszukiwarka nic nie znajdowała, znalazłem ręcznie po 20 minutach.

Ktoś kto projektował powinien poszukać pracy w innej branży..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale mi także poprzednia wersja sklepiku się bardziej podobała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Otóż mam pytanie i nie za bardzo wiem gdzie je zadać:)Mam nadzieję ,że dobrze trafiłem. Chodzi o to ,że chciałbym zakupić dlc do gry wspólnie z kolega w psstore. I moje pytanie brzmi czy wystarczy jeżeli ja zakupie grę i dam mu dane do swojego konta , on pobierze to dlc i będziemy je mieć na dwóch konsolach(czy w tym przypadku nie grozi ban konta??)??Czy muszę zakładać w tym celu jakieś specjalne konto.Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, tak jak napisałeś. Jeśli mu ufasz i nie boisz się poddać passów do swojego to kupuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zakupów na tzw. spółkę... Ale nie szukam chętnych ani nic takiego :P

 

TYLKO gdzieś obiło mi się o uszy, że na PS4 nie będzie takiej możliwości :( Dlatego pytam czy ktoś spotkał się z taką informacją i jeżeli tak to czy jest to oficjalne stanowisko Sony??

 

Dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję, że nie traktujecie tego jak off top bo śmiecić w wątku nie chciałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając,że jest dział i temat o PS4 odpowiedź brzmi,że nic jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Planuję kupić konsolę w przyszłym tygodniu i kilka gier w ps store. Na PS3 będę grać praktycznie tylko w exclusive'y, więc mam nadzieję, że konsola wytrzyma mi ładnych parę lat. I tutaj rodzi się wątpliwość związana z zakupami w ps store. Czy istnieje możliwość, że, powiedzmy za jakieś 5-6 lat, Sony wyłączy support dla gier na PS3 i w ten sposób stracę wszystkie gry zakupione drogą cyfrową? W przypadku steama na PC Valve oświadczyło kiedyś, że w razie likwidacji usługi da możliwość pobrania wszystkich zakupionych wcześniej gier i usuną drm. Jakie jest stanowisko Sony w tej kwestii?  

Edytowane przez micasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam, że Summer Festival to żart pod względem atrakcyjności oferty? coś tam na blogu obiecywali szałowego, a tu nie ma nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam, że Summer Festival to żart pod względem atrakcyjności oferty? coś tam na blogu obiecywali szałowego, a tu nie ma nic.

w US były naprawdę konkretne przeceny ;) Niestety Europa na razie zaniedbana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×