Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli na tym koncie chcesz częściej robić zakupy to gdy kolega grę będzie miał już na dysku zmień hasło i po problemie

Aha, ok dzięki już wszystko rozumiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio nie można prawie nigdzie dostac kart PSN 100 zł. Wiadomo coś czy to jakaś tymczasowa przerwa czy też na dłużej?

Z braku ww kart postanowiłem zasilić konto kartą (debetowa Multibanku). Wywala mi komunikat, że karta utraciła ważność (ważna do 2014). Ponad rok temu zasilałem konto w ten sposób bez problemu. Cały czas robię tą kartą zakupy w różnych sklepach internetowych. Ktoś miał podobny przypadek? To jakiś problem PSN?

leszko.png

Edytowane przez leszkoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane poprzedniej karty usunąłem po zasileniu konta. Teraz mam kolejną kartę z tego samego banku z nowym terminem ważności i wpisałem ją jako nową kartę.

Nie wiem czy to ma znaczenie ale teraz robiłem to przez stronę internetową sklepu SEN, bo przez 3 dni nie mam dostępu do konsoli.

leszko.png

Edytowane przez leszkoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co jest z tymi zdrapkami ? już od kilku miesięcy nie ma możliwości dostania zdrapki w normalniej cenie. Z tego co pamiętam kiedyś można było kartę o nominale 100 zł kupić za 90zł na allegro a teraz chodzą po 120 zł!!!!!. Przydało by się aby ktoś się tym zainteresował i wyciągnoł jakieś info od Sony. Mam nadzieje że sony szybko upora się z problemem dostępności kart na polskim rynku i już w tym roku wprowadzi opcję płatności przez paypal (marzenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie w Arkadii a dokładniej kiosku In Medio są zdrapki. Sam ostatnio kupowałem.

Edytowane przez luksik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się aby ktoś się tym zainteresował i wyciągnoł jakieś info od Sony.

Ja się interesowałem

Oczywiście problem mają w d_pie, oto odpowiedź:

"możesz być pewien, że dokładamy wszelkich starań, by zdrapki znajdywały się tam, gdzie powinny w odpowiednich ilościach"

Poza nielicznymi wyjątkami zdrapki w nominalnych cenach są tylko w Media Markt i Saturnach ale nie zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje w PSS ale też w inmedio w Galerii Mokotów w Warszawie za 100 i 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepach sony są też zdrapki mimo że niema ich na wystawach,wystarczy zapytac przy kasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem, a wlasciwie to juz mnie krew zalewa z tym zasranym ps3.

Do rzeczy, kupilem fife 13, ktora probuje sciagnac.

Za pierwszym razem staje na 81%, i nic nie idzie. Konsultant radzi pobrac drugi raz i staje na 90%, dodatkowo przycina mi menu.

Q

No kuzwa mam lacze 2 mega, pobranie calej gry to okolo 12, no co ja mam robic?

Przepraszam za slowa, ale jestem na maksa wkurwion...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobieraj zawsze "w xmb" (po starcie pobierania klikasz pobierz w tle) to nawet jak ci stanie możesz sobie potem wznowić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobieraj zawsze "w xmb" (po starcie pobierania klikasz pobierz w tle) to nawet jak ci stanie możesz sobie potem wznowić

Pewnie ze tak robie, tylko ze to nic nie daje, przycina i nie chce pobierac dalej, dodatkowo cale menu mi przycina.

Sciagalem 3 raz i znowu na 90% staje. F1 2012 to do tego gowna to jest super gra, bo chociaz pobrac sie da.

Ci fachowcy z infolinii mowia ze to wina internetu. Ja sie pytam, oni chyba cos z mozgiem maja.

Sciagalem gry z plusa np.Infamous 2 , ktora zajmuje wiecej niz fifa i jakos szlo.

Mysle moze jakies bledy dysku?

No ale wszystko inne sie sciaga.

Mam dosc, stracone 2 dni na sciaganie, pradu na to tez przeciez poszlo.

Po co sie mam denerwowac?

Najlepiej to sprzedac to gowna, bo jestem czlowiekiem ktory nie przeklina, jednak niestety nie da sie. Przez tych kretynow musze sie spowiadac z godzine.

Sprzedac to dziadostwo, czy cos wymyslac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może zrobić rebuild database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zdrapek 100zł. To dziś byłem w Media Markt na Bielanach Wrocławskich i było ich bardzo dużo. Oprócz tego były zdrapki na PS+ na 3 i 12 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrapki już chyba są wszędzie nawet w empik.com co prawda po 100,49 ale mam cashback 5% więc jak będzie potrzeba będę zamawiał z empiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś jak jest z kupowaniem gier na PSN i dzielenie się potem z nimi? Wpłacam na konto poprzez bank np. 100zł i kupuję grę, ale co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej podajesz log i pass do konta na którym kupiłeś grę osobie z którą chcesz się podzielić...ta osoba się loguje na to konto u siebie i ściąga grę i tyle...automatycznie masz też już zablokowane konto na obu konsolach i nikomu więcej niż tej osobie z którą się podzieliłeś nie możesz dać gry z tego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czyli ona się loguje i wchodzi w PSN > Purchased i tam będzie tabelka z daną grą i pobiera? 1 gra = 2 osoby?

Zablokowane konto,czyli nie mogę już wbić na niego czy jak?

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

cCzyli nikomu nie możesz już nic przekazać z PSS.

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 gra = 2 osoby.

Zablokowane czyli nie możesz już dać nikomu innemu tego konta ponieważ automatycznie przypisane zostało ono też do konsoli Twojej znajomej/dziewczyny/siostry. Nawet jak podasz komus passy do konta to on i tak nic nie weźmie z niego.

1 konto może być max na dwóch konsolach dużych i małych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak pobierze, wyloguje się z niego, zaloguje na swoje to bd mógł grać, np. ze mną online we FIFE Street?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne...ponieważ nie gracie na tym samym...ogólnie ona może pobrać od Ciebie co jej się zechce i grać w to na swoim SENaCC.

Co nie zmieni faktu że i tak Twoje konto zostało przypisane już do jej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najlepszym wyjściem będzie zrobienie nowego konta, tam wpłacić kwotę i tam się podzielić grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można też zrobić...i np: wspólnie razem na tamtym koncie możecie kupować sobie gry...no chyba że ufasz tej osobie i nie boisz się dać jej swojego głównego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×