Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Kupiłem na pss Infamous 1. W sklepie jest napisane, że gra zajmuje 6.9GB (w rzeczywistości 7054MB). Posiadam konsolę PS3 Super Slim 12 GB. Mam na dysku wolne 8864 MB i gra nie chce się pobrać. Co zrobić? Dlaczego tak jest ? Macie jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ do pobrania gier z pss i instalacji potrzebujesz dwa razy więcej miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Kupiłem na pss Infamous 1. W sklepie jest napisane, że gra zajmuje 6.9GB (w rzeczywistości 7054MB). Posiadam konsolę PS3 Super Slim 12 GB. Mam na dysku wolne 8864 MB i gra nie chce się pobrać. Co zrobić? Dlaczego tak jest ? Macie jakieś sugestie?

 

Pozostaje Ci jedynie dokupić dysk. Tak jak kovacs słusznie napisał, każda gra potrzebuje dwa razy więcej wolnego miejsca, żeby móc w ogóle ją ściągnąć. Po ściągnięciu pliku instalacyjnego (7GB) gra potrzebuje drugie 7GB na zainstalowanie. Po instalacji automatycznie usuwany jest plik instalacyjny i wtedy gra faktycznie zajmuje tylko te 7GB, które zostały zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem preordera karta prepaid bz wbk, a kartę mam pusta, to w chwili premiery produktu obciąża mi kartę ktora będę później musial splacic, czy odrzuca transakcje ze względu na brak środków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prepaid, czyli najpierw musisz załadować kasę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem raymana na telefon to zaakceptowali transakcje choc konto bylo puste, kasa doladowani@ nie została jeszcze przelana, i weszli mi na minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem raymana na telefon to zaakceptowali transakcje choc konto bylo puste, kasa doladowani@ nie została jeszcze przelana, i weszli mi na minus.

Przy prepaidzie bzwbk? Jakoś mi się nie chce wierzyć, że przy tej karcie można robić minus.

 

Tak czy siak, przy PSS nie zadziała. Ja kiedyś przelałem równą kwotę na grę, przy wklepywaniu danych karty pobrali 50 groszy i w rezultacie brakło mi miedziaków na koncie żeby kupić grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens karty prepaid , jeżeli na - można wejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luka w systemie?

Kiedyś w Simplusie na karcie było 5 zł na start a dało się nabić -20 SMS premium w serwisach typu Jamba zanim system się połapał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakieś prace konserwacyjne na PSstore znów są? Zdrapkę 100 zł próbowałem wpisać wczoraj i dziś i wyskakuje mi: "This code has value 100zł, czy dodać do portfela?" i potem "The funds couldn't be added to your wallet". Echhh... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą dodawałem Plusa na rok koledze z poziomu PS3 i szło bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiek tos kiedy sie pojawi ace combat infinity do zassania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć TVN Player ma być znów dostępny od dzisiejszej aktualizacji. Gdzie go szukać? W XMB nie ma, w PSS w zakładce aplikacje również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie mogę sobie z jedną rzeczą poradzić: "Wystąpił błąd z aplikacją PlayStation Store. Zamknij aplikację i uruchom ją ponownie." Nie pomogło. Usunięcie i ponowna instalacja również. Podobnie jak restart. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a instalujesz update ? bez tego ps store nie ruszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam dokładnie mam taki sam problem jak sosik1. Ogólnie po wejściu w ps Store, zażądał aktualizacji (wczoraj) - więc zainstalowałem i od tamtego czasu nie można wejść, wywala błąd. Odinstalowałem PS Store, restart konsoli i ponowna instalacja ale nie pomogło. 

Konsola Slim (nie Super Slim), wersja 4.55. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a spróbuj jeszcze zaktualizować system: ustawienia - aktualizacja systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a spróbuj jeszcze zaktualizować system: ustawienia - aktualizacja systemu

Sęk w tym, że wpadłem na ten sam pomysł. Jednak nie pomogło, aktualizacja zainstalowana z 2-3 tygodnie temu, na obecną chwilę nie ma nowszej. Na PC mogę wejść w PS Store i funkcjonuje prawidłowo. 

Edytowane przez flangernator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co koledzy wyżej :(

 

Nie mogę wejść do PSStore,dzwoniłem do pomocy PlayStation i powiedzieli że wina leży po ich stronie....( wczoraj mówili że dziś już będzie działało...-,- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, u mnie z poziomu PS3 również sklepik nie działa, za to na Vicie śmiga idealnie. Pewnie zdupili coś z dostępem przez PS3 i trzeba po prostu poczekać na naprawę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie gdy PS Store zacznie działać, nie będę miał bezpośredniego dostępu do konsoli by móc sprawdzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wchodziłem i wszystko śmigało

Łatka zaciągnęła się automatycznie dzięki PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wchodziłem i wszystko śmigało

Łatka zaciągnęła się automatycznie dzięki PS+

u mnie tak samo, wszystko działa. Choć coś sie ściągnęli automatycznie a pozniej po próbie wejścia do do sklepu ściągało sie jeszcze 65 mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie także bez problemów po aktualizacji... no może za wyjątkiem nowego tła niebieskiego, które jest paskudne :D

natomiast zauważyłem, że store działa znacznie lepiej niż kiedyś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×