Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym statusem Veterana jest tak że nalicza się range w ten sposób że ilość gier jakie masz zarejestrowane na swoim koncie - 1, czyli mając w swoim profilu 2 gry bedziesz miał rangę veterana 1 (2-1=1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam konsole z USA i gram na AV. Chce zamowic bc2 na necie, ale mialem juz kiedys problem z odpaleniem pierwszej czesci army of two. Nie chce znowu wyrzucic pieniedzy w bloto. Moze wiecie czy mi ruszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konsole z USA. Grę kupiłem w Polsce i wszystko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy , mam problem z bronią GOL a więc mam jakieś dziwny czarny pas gdy tylko podniosę tą broń , jest to dosyć uciążliwe a sam nie wiem co z tym zrobic.Nigdy wczesniej czegoś takiego nie mialem.

Liczę na szybką odpowiedź . Z góry dziękuje.

Poniżej zdjęcia :

http://img263.images.../pict0893y.jpg/

http://img408.images...i/pict0894.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restart konsoli pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij i włóż spowrotem płytke. Mi to pomogło. Nie w BBC2 ale w Gta miałem podobny problem. Że jak celowałem z kałacha to mi taki czarny pasek się pojawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak mówisz i dalej to samo . Może za długo już katuję tą grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zrobiłem tak jak mówisz i dalej to samo . Może za długo już katuję tą grę :D

To sorry ale pojęcia nie mam co byś miał zrobić żeby pomogło :pardon:

Edytowane przez premko_pl5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)


Znalazłem jakiś filmik :biggrin:

Ale nie wiem czy działa :pardon: ten sposób

A teraz mam dla zielonych opis jak odblokować M1 oczywiście bez zakupu dodadkowych gier http://onehitgamer.c...rand-guide.html :teehee:
Niestety jest on po angielsku Edytowane przez artrix135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo fajna ta bron M1 dry.gif

jest darmowa gra na necie Battlefield Heroes i powinno ci zaliczać jako druga grę. Jest nawet ujęta w pozycjach veterana, ale mi coś z tą pozycją nie wychodzi. Nadal pokazuje tylko BBC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest darmowa gra na necie Battlefield Heroes i powinno ci zaliczać jako druga grę. Jest nawet ujęta w pozycjach veterana, ale mi coś z tą pozycją nie wychodzi. Nadal pokazuje tylko BBC2

ja wogóle nie moge na stronce bfbc2 zmienić na platforme ps3 jest tylko ea id <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy nawet zassać demo Battlefield 1943 z PSN, zagrać dosłownie jedną rundę (w tym momencie jesteś zarejestrowany) i problem z głowy. Drugą grą będzie BC2, czyli 2-1=1, strzelba odblokowana. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wystarczy nawet zassać demo Battlefield 1943 z PSN, zagrać dosłownie jedną rundę (w tym momencie jesteś zarejestrowany) i problem z głowy. Drugą grą będzie BC2, czyli 2-1=1, strzelba odblokowana. ;)

wielkie dzieki juz pobieram battlefield 1943 :biggrin:

Edytowane przez artrix135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy nawet zassać demo Battlefield 1943 z PSN, zagrać dosłownie jedną rundę (w tym momencie jesteś zarejestrowany) i problem z głowy. Drugą grą będzie BC2, czyli 2-1=1, strzelba odblokowana. ;)

szukam i szukam i nie mogę tego DEMO znaleźć ... chyba go nie ma, chyba, ze to "trial" ale raczej wątpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam i szukam i nie mogę tego DEMO znaleźć ... chyba go nie ma, chyba, ze to "trial" ale raczej wątpie

A to jest właśnie to :turned:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od wczoraj BC2, ale coś nie mogę na dłużej przysiąść przy gierce, bo multi tak mnie denerwuje, że po 10 minutach gaszę konsolę. Wchodzę sobie do gry i co widzę? po jednej osobie w drużynie. Mając nadzieję, że zaraz ktoś dołączy,bo przecież w lewym dolnym rogu cały czas się świeci, że niby szuka graczy, czekam i czekam na marne. Włączam później znowu gierkę i jest lepiej! 3 na 4, mapa wielka, nikogo nigdzie nie widać i znowu czekam aż ktoś dojdzie do gry. Zerkam co chwilę ile jest graczy, a zaraz gramy 2 na 2. Po kolejnej próbie znowu musiałem zgasić konsolę bo po graniu w MW2, gdzie praktycznie chwile po wyjsciu kogoś z gry za chwilę dawało innego na jego miejsce to sytuacja z BC2 jest dla mnie jakimś nieporozumieniem.

Czy dołączając do losowej gry można normalnie zagrać i miałem po prostu pecha, czy szansa na równy i w pełnych składach mecz to tylko ze znajomymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie grasz w tryb Squad Rush - tam jest max 4v4 i czesto sa takie jaja, ze prawie graczy nie ma. Zmien sobie tryb np na Conquest albo Rush.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demko jest nawet dzisiaj sprawdzałem na psstore. Najlepiej jak wejdziesz na psstore i tam wejdź sobie w gry na ps3.Tam masz opcje sortowania alfabetycznego.Wejdziesz tam i będziesz miał, ta wersja jest chyba pełną wersją z ograniczeniem czasowym jeśli chodzi o grę (jakieś 21 min. z tego co pamiętam).I tak jak to było już mówione wcześniej wystarczy że raz zagrasz i masz veterana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To demko jest nawet dzisiaj sprawdzałem na psstore. Najlepiej jak wejdziesz na psstore i tam wejdź sobie w gry na ps3.Tam masz opcje sortowania alfabetycznego.Wejdziesz tam i będziesz miał, ta wersja jest chyba pełną wersją z ograniczeniem czasowym jeśli chodzi o grę (jakieś 21 min. z tego co pamiętam).I tak jak to było już mówione wcześniej wystarczy że raz zagrasz i masz veterana :)

Tak jest na pss battlefield 1943 a co do veterana już go mam :thumbsup: za co dziekuje Rokkyu i kwasialdo

Edytowane przez artrix135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij i włóż kabel z tv i ps3 a potem restart konsoli.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy , mam problem z bronią GOL a więc mam jakieś dziwny czarny pas gdy tylko podniosę tą broń , jest to dosyć uciążliwe a sam nie wiem co z tym zrobic.Nigdy wczesniej czegoś takiego nie mialem.

Liczę na szybką odpowiedź . Z góry dziękuje.

Poniżej zdjęcia :

http://img263.images.../pict0893y.jpg/

http://img408.images...i/pict0894.jpg/

Odpowiedz jest prosta nie używaj GOL'a jest dużo innych fajnych karabinów snajperskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proboje na koncie ea dodac swoj id sieciowy Playstation i pokazuje mi: (Przepraszamy, ale ten Identyfikator sieciowy PS3 jest już zajęty. Spróbuj wpisac inny.)

co to moze znaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×