Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie mi w co drugim meczu pokazuje się komunikat że albo mi skill spada o 50, albo spada do 0, albo rośnie a 15...a tu nigdy się nie zmienia...Dziwne, wy też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co oznacza jeżeli ikonka koło tego map-packa jest zielona? Tak czy inaczej chyba nic nie pozostaje jak e-mail.

do dziś piszę z technikami z EA, najpierw znikły mi vip kody - brak mapek, jak się okazało zarejestrowałem grę z innego adresu email niż mam psn id (bo wysłałem z komputera) - dodali mi vip kody, ale konto EA było nadal nie skonfigurowane z psn id. Poprosiłem ich o to - to mój psn id wbili małymi literami ( a powinni częściowo dużymi) - gra mi siadła całkowicie, znowu email - odblokowali usuneli błędnie wpisany psn id - gra działa, ale statystyki są wyzerowane - wszystkie, nie mam nic, więc znowu email - aby prawidłowo skonfigurowali ea konto z kontem psn. Piszę im stale że najpierw musza go usunąć z tego złego adresu - ale nie kumają chyba. Zobaczymy bo wymiana email wynosi 1 na 1 dziennie i nie pracują w weekend-y.

edit: jesli w store masz mozliwość kupna VIP kodu za 47 zł to znaczy że straciłes kody z pudełka - tylko współczuć bo tak miałem

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza taktyka na zrobienie Demolition Mana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybszy wg. mnie sposób na demolition man:

W Port Valdez(Attacker) pod A w pierwszej serii gram reconem lub assaultem z C4 ze SPEC 1 Explosion Upgrade i SPEC 2 Explosion MC2 i podkładam ładunki wokół domu, potem podkładam ładunek pod M-COM by pikało, szybko chowam się w krzaki ale tak by widzieć ilu jest w środku, i jak pikanie zwabi paru graczy to rozsadzam budynek;) Tak samo z budynkiem w którym jest A w drugiej serii M-Comów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko odnośnie insygnia: Exemplary Marksman Combat

U mnie pisze: 10/100 sniper rifle Marksman Headshots.

Jednak podliczając "hedy" z każdego karabinu snajperskiego wychodzi razem 133 - o co tu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko odnośnie insygnia: Exemplary Marksman Combat

U mnie pisze: 10/100 sniper rifle Marksman Headshots.

Jednak podliczając "hedy" z każdego karabinu snajperskiego wychodzi razem 133 - o co tu chodzi?

Marksman headshot... kazdy headshot z odleglosci wiekszej niz 100 metrow... chocby o jeden metr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiecie może czy wyjdzie bc 2 na ps3 w polskiej wersji jezykowej? Bo z tego co wiem to na ps3 niema polskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiecie może czy wyjdzie bc 2 na ps3 w polskiej wersji jezykowej? Bo z tego co wiem to na ps3 niema polskiej wersji.

raczej wątpię, a nawet szkoda, bo ponoć dubbing jest dobrze zrobiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż z kolegami chcieliśmy pograć sobie razem w BC2.

Więc stworzyłem squad, jeden z nich dołączył niestety drugi miał problem ( u niego wyświetlało Joinning, Search Games później, że nie może znaleźć)

Więc postanowiliśmy aby to on założył squad, było niemal tak samo, z tym wyjątkiem, że to ja nie mogłem dołączyć.

Sprawa się rozwiązała gdy ten inny kolega założył, wtedy mogliśmy dołączyć wszyscy.

Ja i kolega mieszkamy niedaleko siebie, posiadamy łącze internetowe od tego samego Providera (Radiówka).

Może trzeba coś w routerach pozmieniać ?

Proszę o porady.

P.S Dodam, że gdy wejdę do dowolnej gry, i zaproszę kolegę do squadu to może on dołączyć - niestety jest to ciężkie do zrealizowanie wieczorem gdy jest mnóstwo ludzi i poprostu nie ma wolnego slotu.

Edytowane przez MaRith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to mam czasem i nic nie poradzę...najlepsza rada: gdy już grają, wejść w "Play with friends" i kliknij na "JOIN" na swoim friendsie. To działa, bo gdy kolega mnie zaprosił do Squadu to nie znaleziono gier, a gdy wszedłem normalnie to weszło od razu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam glupie pytanie. Mam rank 20 i nie wiem jak otworzyc spadochron podczas skoku np z dachu wysokiego budynku... ( wstyd ;/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam glupie pytanie. Mam rank 20 i nie wiem jak otworzyc spadochron podczas skoku np z dachu wysokiego budynku... ( wstyd ;/ )

no to ładnie się przechowałeś :) wciśnij X Edytowane przez MF187DoubleG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnio pobrałem demo BF Bad Company 2 po wciśnięciu w menu gry "play now" wyskakuje mi komunikat "failed to connect to EA ONLINE". Nigdy nie uruchamiałem gier przez internet na PS3 ,pragnąłbym o wyrozumiałość i poprowadzenie mnie aby uruchomić demko:) Chciałbym spróbować swoich sił w demie i zakupić pełną wersję:) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafaello220

Demo już nie działa.. działało przez jakiś czas, i była to tylko rozgrywka przez internet.

Właściwie nie wiem, czemu nie skasowali jeszcze tego z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zrobić, abyśmy razem z kumplem byli w innej drużynie? Chcemy zagrać ja na niego..

Jaka gra?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ten sposób że jeden wchodzi to gry i jego drużyna jest pełna, a w przeciwnej są wolne miejsca to wtedy kolega będzie w przeciwnej drużynie. Przy wchodzeniu na serwer jako skład też może odbyć się to w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighterowi chodziło chyba o tryb rozgrywki ;) Ja mam inne pytanie. Jak mam zrobić te pins'y z " motion mins " ? Co to są te dziwne miny ? Chodzi może o coś związanego z granatami snajpera wykrywającymi ruch ?

Pozdrawiam Koniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze chodzi o to, ze w przypadku pin'a, musisz w danej rundzie zaliczyc 5 asyst z miny (asysta ma miejsce jesli po wyrzuceniu miny w jej zasiegu Twoj sprzymierzeniec zabije wroga), a w przypadku insygnii, ogolnie 50 czy tam 100 asyst w karierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pin Surveilance Ops Do 5 motion mine assists zdobywasz gdy twoja strona wyeliminuje w ciągu jednego twojego życia pięciu gości których oznaczyły twoje czujki ruchu - tak te "granaty" od "ricona".

Insygnia dostajesz za 50 "spotów" dla teamu i 100 ogólnie.

Zresztą wszystko jest w zakładce "My stats" z poziomu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×