Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki bardzo za konkretną odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej czy da sie strzelac z UAV karabinkiem?? Bo wiem ze sie da z pociskow HELLFIRE, ale cos mi sie obilo o uszy ze z karabinu także. Jeśli tak to jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić żeby mieć c4 assultem ??

NiIe piszcie że sie nie da bo mie tak gościu zabił ostatnio ;/

Z góry dzięki za odp !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wybierz assaulta, i wybierz dla niego którąś z ostatnich broni np. któryś Shotgun. Wtedy w okienkach obok pojawią ci się do wyboru C4 i inne tego typu rzeczy.

Jak już masz M16 odkryte, to wszystkie bronie poniżej są "dla każdej klasy" - z takimi broniami można wziąć C4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie zamówiłem BF Bad Company 2 ,jakoś trzeba coś tworzyć ,aby móc grać przez internet?:) (Przepraszam ale jestem laikiem w tych sprawach:)) Proszę o wyrozumiałość:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wybierz assaulta, i wybierz dla niego którąś z ostatnich broni np. któryś Shotgun. Wtedy w okienkach obok pojawią ci się do wyboru C4 i inne tego typu rzeczy.

Jak już masz M16 odkryte, to wszystkie bronie poniżej są "dla każdej klasy" - z takimi broniami można wziąć C4.

Dzienki wielkie !!!

Witam! Właśnie zamówiłem BF Bad Company 2 ,jakoś trzeba coś tworzyć ,aby móc grać przez internet?:) (Przepraszam ale jestem laikiem w tych sprawach:)) Proszę o wyrozumiałość:P

Hmmm ...

Nie wiem za bardzo o co ci chodzi ale musisz mieć konto w PlayStationNetwork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskaja trudna językaja.

Tak, Tak mój błąd biorę to na siebie :rolleyes:

Ale liczą się intencje :thumbsup:

Pozdrawiam

Matison14

P.S

Mam nadzieje że teraz bez błędów :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy nie znając nikogo kto gra w BF będę mógł spokojnie pograć na multi?

Tam dołącza się do drużyn czy trzeba mieć swoje...bo dla singla nie będe kupował gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy nie znając nikogo kto gra w BF będę mógł spokojnie pograć na multi?

Tam dołącza się do drużyn czy trzeba mieć swoje...bo dla singla nie będe kupował gry...

Oczywiście, że będziesz mógł. Po prostu dołączasz do losowej drużyny i kosisz wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będziesz mógł. Po prostu dołączasz do losowej drużyny i kosisz wszystkich :)

A po dwóch dniach...już masz znajomych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam problem w BF:BC2, nie wiem jak otworzyć spadochron w grze prosze o pomoc

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciskasz 'X', czasami parokrotnie nawet :)

Myślę, że powinieneś użyć najpierw opcji 'Wyszukaj' następnym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wejść do tematu Battlefield: Bad Company 2 i poszukać to ty piszesz nowy temat tylko po to żeby się dowiedzieć którym otwiera się spadochron?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz DizzY.. Bezpieczeństwo ważna rzecz.. :P A zwłaszcza jeśli chodzi o skoki z wysokości! :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odwrotne - jak wyrzucać/zamykać spadochron.

Jak zaczynamy grać atakującymi na mapie "zimowej" to spadamy ze spadochronu na spawnie na którym to spawnie jest czołg do wzięcia. Aż chciało by się odrzucić spadochron, i przed samą ziemią otworzyć aby być szybciej na dole.

Jest to możliwe, bo pare razy mi się tak zdarzyło (wchodziłem do MENU, Squadu, jakoś tak przez przypadek) i potem jak dałem Resume, to spadochron się urywał i musiałem otwierać ręcznie. Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odwrotne - jak wyrzucać/zamykać spadochron.

Jak zaczynamy grać atakującymi na mapie "zimowej" to spadamy ze spadochronu na spawnie na którym to spawnie jest czołg do wzięcia. Aż chciało by się odrzucić spadochron, i przed samą ziemią otworzyć aby być szybciej na dole.

Jest to możliwe, bo pare razy mi się tak zdarzyło (wchodziłem do MENU, Squadu, jakoś tak przez przypadek) i potem jak dałem Resume, to spadochron się urywał i musiałem otwierać ręcznie. Jest na to jakiś sposób?

hyba też x dwa razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Niestety nie, ma ktoś inny pomysł? Myślę, że "normalnie" się nie da, ale jak chodziłem po MENU to czasami sam się urywał - pewnie jest jakiś bug nie wiem tylko jak on dokładnie działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odwrotne - jak wyrzucać/zamykać spadochron.

Jak zaczynamy grać atakującymi na mapie "zimowej" to spadamy ze spadochronu na spawnie na którym to spawnie jest czołg do wzięcia. Aż chciało by się odrzucić spadochron, i przed samą ziemią otworzyć aby być szybciej na dole.

Jest to możliwe, bo pare razy mi się tak zdarzyło (wchodziłem do MENU, Squadu, jakoś tak przez przypadek) i potem jak dałem Resume, to spadochron się urywał i musiałem otwierać ręcznie. Jest na to jakiś sposób?

można, czasami tak robie, naciskasz (X) i zaczynasz spadać jak kamień w wode potem 2x(X) tuż nad ziemią i gładko lądujesz, kwestia wparawy bo nie zawsze na początku się udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewny problem z HS . Jak używam HS grając w BFbc2 to mi bardzo laguje a jak kamerki to jest luz , ale problem polega w tym że na HS słyszę squad dobrze a na kamerce niewyraźnie :confused: . Niewyraźnie w sensie cicho i tak jakby mieli dysleksję a na HS jest wszystko ok . HS jest nie od sony a NOKIA BH-104 w innych grach nie mam z nim problemów tylko w tej :confused:

Jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie czy istnieje mozliwosc takiego ustawienia audio w BC2 abym mogl komunikowac sie tylko z wybrana osoba. Uzywam headseta Sony i chcialbym rozmawiac tylko z jednym graczem tak aby reszta graczy nie slyszala naszej konwersacji.

Pozdrawiam i dziekuje,

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie czy istnieje mozliwosc takiego ustawienia audio w BC2 abym mogl komunikowac sie tylko z wybrana osoba. Uzywam headseta Sony i chcialbym rozmawiac tylko z jednym graczem tak aby reszta graczy nie slyszala naszej konwersacji.

Pozdrawiam i dziekuje,

Wojtek

Zaloz squad, zapros kolege, nie zapraszaj nikogo innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×