Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Platyne dostajesz za 10 zlotych gwiazdek.... tzn zamiast 10 gwiazdki jest platyna.

dsc02831.jpg

Nie żebym się chwalił czy coś... no, może trochę

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się chwalił czy coś... no, może trochę

KAMPER !!! ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie

Brawo!

Edytowane przez bezel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich ustawieniach lepiej się Wam gra - amunicja magnum czy lepsza celność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich ustawieniach lepiej się Wam gra - amunicja magnum czy lepsza celność?

We wtorki,czwartki i soboty wolę magnum... w poniedziałki,środy,niedziele oraz świeta państwowe preferuję lepszą celność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorki,czwartki i soboty wolę magnum... w poniedziałki,środy,niedziele oraz świeta państwowe preferuję lepszą celność!

a w piatki? Modern Warfare 2? ';)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze ciężko w to uwierzyć, ale dysponuję tylko...jedną grą!!! I jest to BC2!!! tzn. stoi jeszcze na półeczce BC ale...chyba już tylko na pamiątkę! A w piątki kombinuję jak położyć żonę wcześniej spać...Czy to już uzależnienie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus nie jestes sam bo tez mam tylko jedna gre - BC 2 ;) Inne gry, ktore mialem, przeszedlem i sprzedalem bo wiedzialem, ze po premierze BC 2 beda sie tylko kurzyc na półce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się chwalił czy coś... no, może trochę

a tak wszyscy narzekają na tego recona, a tu prosze, cicha woda wink.gif gratuluje platynki !!! biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie dla Assaulta? Jaką broń? Przerzuciłem się teraz właśnie na niego, ale nie mogę go rozgryźć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie:

Abakan na mapy ze średnim+ dystansem.

M416 na mapki bliskodystansowe.

Red Dot + Magnum Ammo, czasami zamiast Dota inny preferowany upgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie:

Abakan na mapy ze średnim+ dystansem.

M416 na mapki bliskodystansowe.

Red Dot + Magnum Ammo, czasami zamiast Dota inny preferowany upgrade.

Do casu gdy odblokujesz abakana, m416 i m16 to najlepszą bronią jest XM8 PROJECT (wg mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M416 + 4x + Magnum Ammo + Pistolet z 2 wojny światowej + Lepszy celownik dla czołgu - Mój Assault

Kombinowałem z innymi broniami i innymi perkami ale najlepiej wychodzi dla mnie ta konfiguracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co polecacie dla Assaulta? Jaką broń? Przerzuciłem się teraz właśnie na niego, ale nie mogę go rozgryźć..

DawidekFCB, a ja napisze inaczej - a skąd mam wiedzieć co Ci podejdzie.

Prosta sprawa - przetestuj każdy z karabinów - ot choćby po to by zdobyć do niego brązowa gwiazdkę. A potem sam dobierz sobie odpowiednią kombinacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie dla Assaulta? Jaką broń? Przerzuciłem się teraz właśnie na niego, ale nie mogę go rozgryźć..

Tak jak poradził Mori...sam testuj!

U mnie dobrze sprawdzają się też...brzydkie wyrazy wypowiadane głośno!!! Świetnie mobilizują team....

....i przy okazji- dzięki snosch (i inni) za Waszą cierpliwość dla moich niestandartowych poczynań na placu boju!!! Gra z Wami to prawdziwa przyjemność-"zwycięstwo" jest zasłużone, a "porażka" przypadkowa!!!! Choć wczoraj dwa razy Wrogowie spuścili nas "po brzytwie" w sposób zaskakująco sprawny...chwilowa słabość???

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kończę odblokowywanie ostatniej klasy, czyli assaulta, a mój ulubiony set to w ataku XM8 + lightweight + magnum ammo, a w obronie G3 + C4 + lightw. + magnum/silniejsze wybuchy. Zależy to też od mapy, bo na Nelsonie C4 pojazdu żadnego nie wysadzę... poza quadem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....i przy okazji- dzięki snosch (i inni) za Waszą cierpliwość dla moich niestandartowych poczynań na placu boju!!! Gra z Wami to prawdziwa przyjemność-"zwycięstwo" jest zasłużone, a "porażka" przypadkowa!!!! Choć wczoraj dwa razy Wrogowie spuścili nas "po brzytwie" w sposób zaskakująco sprawny...chwilowa słabość???

co do Twoich poczynan na placu boju...... mysle ze nie robisz nic co szkodziloby nam jako druzynie, a w punktacji koncowej bywasz coraz wyzej..... wiec progress jest ;) Dla mnie liczysz sie glownie jako czlowiek, jako glos w sluchawce. I dla tych rozmow i poczucia humoru stawiam Cie o wiele wyzej niz wiekszosc graczy z ktorymi gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Twoich poczynan na placu boju...... mysle ze nie robisz nic co szkodziloby nam jako druzynie, a w punktacji koncowej bywasz coraz wyzej..... wiec progress jest ;) Dla mnie liczysz sie glownie jako czlowiek, jako glos w sluchawce. I dla tych rozmow i poczucia humoru stawiam Cie o wiele wyzej niz wiekszosc graczy z ktorymi gralem.

Foch!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foch!

"niz wiekszosc" ;) nie wszystkich.

A z drugiej strony Dizzy, ciezko Cie cenic za glos w sluchawce i poczucie humoru ;) W zyciu Cie nie slyszalem ;) Za to za poziom gry i tzw teamplay, lub bardziej squadplay, jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"niz wiekszosc" ;) nie wszystkich.

A z drugiej strony Dizzy, ciezko Cie cenic za glos w sluchawce i poczucie humoru ;) W zyciu Cie nie slyszalem ;) Za to za poziom gry i tzw teamplay, lub bardziej squadplay, jak najbardziej.

Odwołuje focha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej miec was obu w druzynie. I do tego obowiazkowo M2641936 czyli Marcin.

P.S. jedna prosba Dizzy. Jak grasz inzynierem a ja medykiem i umieram, nie bierz mojego kita i nie podnos mnie, ja kompletnie nie ogarniam tych broni inzyniera w wydaniu twoim czyli bez celownika ;) Ale to tylko w tym przypadku ;)

P.S. 2. Czesto jak mnie podnosisz assaultem, to ma mtwoja bron z red dotem. Wolisz go niz x4?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej miec was obu w druzynie. I do tego obowiazkowo M2641936 czyli Marcin.

P.S. jedna prosba Dizzy. Jak grasz inzynierem a ja medykiem i umieram, nie bierz mojego kita i nie podnos mnie, ja kompletnie nie ogarniam tych broni inzyniera w wydaniu twoim czyli bez celownika ;) Ale to tylko w tym przypadku ;)

P.S. 2. Czesto jak mnie podnosisz assaultem, to ma mtwoja bron z red dotem. Wolisz go niz x4?

Ad. 1 Ta niektórzy płaczą że im nie pomogę, niektórzy płaczą że im pomoge zdecydujcie się wkoncu. Do niektórych broni nie musisz mieć celownika np. AKS-74U.

Ad. 2 Red Dot jest o wiele lepszy od x4 dość że widzisz więcej gdy masz Red Dot to możesz szybciej zareagować gdy masz przytrzymane L1 (celowanie) chodzi mi tu dokładnie że możesz wykonać szybki ruch np w prawo a gdy masz x4 to to trwa wieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Ta niektórzy płaczą że im nie pomogę, niektórzy płaczą że im pomoge zdecydujcie się wkoncu. Do niektórych broni nie musisz mieć celownika np. AKS-74U.

Ad. 2 Red Dot jest o wiele lepszy od x4 dość że widzisz więcej gdy masz Red Dot to możesz szybciej zareagować gdy masz przytrzymane L1 (celowanie) chodzi mi tu dokładnie że możesz wykonać szybki ruch np w prawo a gdy masz x4 to to trwa wieki.

ad. 1. ja mowie tylko o tym jednym przypadku. Poprostu wole wstac jako medyk, niz grac dalej jako nieudolny inzynier ;) Ogolnie to podnos mnie ;)

ad. 2. z tym ruchem na wycelowaniu to fakt, czesto zginalem przez to, bo chcialem celujac sie lekko obkrecic, i niestety za wolno. Ale z drugiej strony x4 daje ci namiastke snipienia. Bo z red dot niestety sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad. 1. ja mowie tylko o tym jednym przypadku. Poprostu wole wstac jako medyk, niz grac dalej jako nieudolny inzynier ;) Ogolnie to podnos mnie ;)

ad. 2. z tym ruchem na wycelowaniu to fakt, czesto zginalem przez to, bo chcialem celujac sie lekko obkrecic, i niestety za wolno. Ale z drugiej strony x4 daje ci namiastke snipienia. Bo z red dot niestety sie nie da.

Ad 2 Może x4 daje ci namiastke karabinu snajperskiego ale raczej jak jesteś Assalult'em lub Medic'iem to raczej nie masz zamiaru strzelać się z Reconem w odległości 200m. Bo wynik tego starcia jest do przewidzenia no chyba że Recon jest nieudany. Przeważnie jest CQC (nie chodzi mi tu o CQC jak w MGS4 którego też sporadycznie gram).

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 2 Może x4 daje ci namiastke karabinu snajperskiego ale raczej jak jesteś Assalult'em lub Medic'iem to raczej nie masz zamiaru strzelać się z Reconem w odległości 200m. Przeważnie jest CQC

niby tak, w sumie to dokladnie tak, choc zdarza mi sie w ISLA INNOCENTES bedac w 2 bazie zdejmowac z M16 x4 sniperow kampiacych w poprzedniej bazie.Ale dzisiaj obadam red dot'a.

Ogolnie mam jakis spadek formy, Gine ostatnio na potege.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×