Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lepiej perk na siłę wybuchów? Jestem bardzo ciekaw, bo sam czasem na MCOMy biorę assaultem G3 + C4 i oba perki na ilość/siłę wybuchów.

Oczywiście tracę w starciu bezpośrednim bez magnum ammo, ale tak sobie teraz dywaguję...

Jak nazywa się ten perk na zwiększenie siłę wybuchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez tego Magnum Ammo nie tracisz tak wiele.

Popatrz, magnum ammo daje 1.25 mocy zamiast 1.00

Czyli mniej więcej, żeby kogoś zabić musisz wpakować w niego ~ 5 pocisków (w najgorszym wypadku chyba). A więc bez magnum ammo trafiasz 5 razy, a Z Magnum Ammo trafiasz 4 razy.

Teraz mi powiedzcie, czy na prawdę, ten jeden Hit więcej jest tak dużo wart? Jeśli trafiłeś 4 razy w kogoś to i tak najprawdopodobniej trafisz 5 raz jeśli będziesz chciał, wystarczy nie przestawać strzelać.

Oczywiście mówie o normalu, bo na Hardcore to i tak nie ma znaczenia czy Z czy BEZ bo 2 strzały i nie żyjesz. A więc bez MA zadasz 2pkt damage, Z MA zadasz ~ 2,75 (bo tam są zwiększone obrażenia), ale co ci po MA jeśli wróg i tak umiera po zadaniu 2pkt damage.

Ogólnie mówiąc gram z Magnum Ammo bo nie ma nic ciekawszego (no jeszcze stabilizacja broni lepsza) ale wcale nie jest jakieś ogromnym ulepszeniem to MA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez tego Magnum Ammo nie tracisz tak wiele.

Popatrz, magnum ammo daje 1.25 mocy zamiast 1.00

Czyli mniej więcej, żeby kogoś zabić musisz wpakować w niego ~ 5 pocisków (w najgorszym wypadku chyba). A więc bez magnum ammo trafiasz 5 razy, a Z Magnum Ammo trafiasz 4 razy.

Teraz mi powiedzcie, czy na prawdę, ten jeden Hit więcej jest tak dużo wart? Jeśli trafiłeś 4 razy w kogoś to i tak najprawdopodobniej trafisz 5 raz jeśli będziesz chciał, wystarczy nie przestawać strzelać.

Oczywiście mówie o normalu, bo na Hardcore to i tak nie ma znaczenia czy Z czy BEZ bo 2 strzały i nie żyjesz. A więc bez MA zadasz 2pkt damage, Z MA zadasz ~ 2,75 (bo tam są zwiększone obrażenia), ale co ci po MA jeśli wróg i tak umiera po zadaniu 2pkt damage.

Ogólnie mówiąc gram z Magnum Ammo bo nie ma nic ciekawszego (no jeszcze stabilizacja broni lepsza) ale wcale nie jest jakieś ogromnym ulepszeniem to MA.

Zdziwiłbyś się jak to pomaga. Ile razy nam się zdarzy że wróg nas zabije, gdy mu zostaje 5% życia? Dzięki Magnum Ammo to my zabijamy go pierwsi lub zabijamy się obaj. Dla mnie MA to najlepszy perk ze SPEC 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo G3 bez żadnego perka to nic niewarta pukawka biggrin.gif

powiedz ze zartowales......prosze...... ;) Bo jesli nie, to chyba pojecia o tej broni nie masz. To jedna z najlepszych broni w tej grze, nawet bez perkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snosch

Masz racje G3 wymiata jezeli potrafi sie nia grac...

@Topic

Co do MA to nie ma zadnych lepszych perkow to po pierwsze a po drugie nie wliczyles ze nie zawze sie trafia a wiec 1 strzal w ta czy w tamta to jak dla mnie to bardzo duzo, dolicz do tego male lagi kore moga Cie zwolnic tak wiec te 25% wiekszego dmgu jest przydatne.

Edytowane przez Veezo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie(przynajmniej w G3) różnica między brakiem magnum ammo a jego obecną jest dość duża, wolę więc powoli iść niż robić samobójczą walkę na M-Coma, bo G3 bez żadnego perka to nic niewarta pukawka biggrin.gif

:o Albo pograłeś tą bronią 5 min i zrezygnowałeś albo nie masz cela i potrafisz tylko spray'ować. G3 jak już ktoś zdążył dodać to jedna z lepszych broni w tej grze i jak do każdej , trzeba chwile pograć i przywyknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza że w takim G3 trzeba używać muszki i szczerbinki tylko. To strasznie ogranicza pole widzenia, jakoś nie mogę się przyzwyczaić, że celuję w gościa w taki sposób, że praktycznie przykrywam go celownikiem (czarna kreska) i nie widze w co strzelam (na większych odległościach). Dla tego, wole USAS12 (ten shotgun półautomatyczny). Jego celownik to takie wielkie kółko i wszystko widać dookoła i dzięki temu celuje mi się ekstra. Poza tym USAS12 ma dużą moc i szybkostrzelność. Jak przyjmuję taktykę grania bardzo ofensywnego to wtedy można ładnie wymiatać takim shotgunem (ważne, żeby być blisko akcji, aby przeciwnicy byli blisko). Dla mnie to nowe odkrycie, ten USAS12 - teraz będę często z nim gonił.

Dobry jest też shotgun przyczepiany do Assaulta. Nawet lepszy niż granatnik. Bo granatnikiem na ogół to na farta się kogoś trafia z daleka, a z bliska trzeba dokładnie przycelować, bo granat nie wybucha od razu, tak więc shotgun jest dobrym rozwiązaniem - na bliskie/blisko-średnie odległości miarzdży. Siła uderzenia jest bardzo mocna i po jednym strzale nikt na nogach nie ustoi dłużej.

Rozbryzg też jest duży, ale mimo to, zabija pierwszym strzałem. Polecam heh.

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza że w takim G3 trzeba używać muszki i szczerbinki tylko. To strasznie ogranicza pole widzenia, jakoś nie mogę się przyzwyczaić, że celuję w gościa w taki sposób, że praktycznie przykrywam go celownikiem (czarna kreska) i nie widze w co strzelam (na większych odległościach).

O czym Ty mowisz? G3 ma najcienszy celownik ze wszystkich broni chyba. W porownaniu do takiego np M14 to on nic nie zakrywa, bo obramowka jest cieniutka strasznie. Celuje sie idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza że w takim G3 trzeba używać muszki i szczerbinki tylko. To strasznie ogranicza pole widzenia, jakoś nie mogę się przyzwyczaić, że celuję w gościa w taki sposób, że praktycznie przykrywam go celownikiem (czarna kreska) i nie widze w co strzelam (na większych odległościach). Dla tego, wole USAS12 (ten shotgun półautomatyczny). Jego celownik to takie wielkie kółko i wszystko widać dookoła i dzięki temu celuje mi się ekstra. Poza tym USAS12 ma dużą moc i szybkostrzelność. Jak przyjmuję taktykę grania bardzo ofensywnego to wtedy można ładnie wymiatać takim shotgunem (ważne, żeby być blisko akcji, aby przeciwnicy byli blisko). Dla mnie to nowe odkrycie, ten USAS12 - teraz będę często z nim gonił.

Dobry jest też shotgun przyczepiany do Assaulta. Nawet lepszy niż granatnik. Bo granatnikiem na ogół to na farta się kogoś trafia z daleka, a z bliska trzeba dokładnie przycelować, bo granat nie wybucha od razu, tak więc shotgun jest dobrym rozwiązaniem - na bliskie/blisko-średnie odległości miarzdży. Siła uderzenia jest bardzo mocna i po jednym strzale nikt na nogach nie ustoi dłużej.

Rozbryzg też jest duży, ale mimo to, zabija pierwszym strzałem. Polecam heh.

Ja od USASa wolę SAIGĘ- chociażby za mniejszy odrzut. Co do G3- może i dobra, ale bez celownika optycznego czy red dota ta broń się marnuje. Takie jest moje zdanie. Ja zamiast G3 wolę sobie wziąść Thompsona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od USASa wolę SAIGĘ- chociażby za mniejszy odrzut. Co do G3- może i dobra, ale bez celownika optycznego czy red dota ta broń się marnuje. Takie jest moje zdanie. Ja zamiast G3 wolę sobie wziąść Thompsona.

Ty naprawde mowisz powaznie? Thompsona zamiast G3? 3-4 razy slabsza bron? Podaj choc jedna ceche Thompsona ktora stawia go ponad G3. G3 nie dosc ze cholernie mocna, to na dodatek ma chyba najlepszy celownik z broni ALL KITS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawde mowisz powaznie? Thompsona zamiast G3? 3-4 razy slabsza bron? Podaj choc jedna ceche Thompsona ktora stawia go ponad G3. G3 nie dosc ze cholernie mocna, to na dodatek ma chyba najlepszy celownik z broni ALL KITS.

Thompsonem można spokojnie strzelać z biodra bez żadnego celowania :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to pestki od Thompsona są trochę z gumy, nie ma co porównywać do G3.

A RDS czy x4 nie jest w ogóle potrzebne, kwestia przyzwyczajenia do szczerbinek. Ja np. ostatnio przekonałem się nawet do szczerbinki od AEK'a :)

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to pestki od Thompsona są trochę z gumy, nie ma co

Zgadzam się, że mogłyby być lepsze. Ale snosch chciał jedną cechę, którą thompson góruje nad g3. Według mnie to jedyny element, który ma lepszy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. gram Klasą "Assalut" i klasą "Recon". Te dwie klasy podobają mi się najbardziej, gdyż są ciekawe. Snajper ma wiele do odkrycia. Posiada niesamowity strój. I na poszczególnych mapach są świetne kryjówki. Od snajperek. ładnie wchodzą heady... Polecam ! Zaś Assalut to klasa bardziej " na hama" Idziesz, raszujesz. Posiadasz granatnik, z biegiem czasu odblokuje się skrzynka z amunicją, która pozwala np. mieć nieskończoności ammunicji ( trzeba przebywac blisko niej ). Ja używam jej do czołgów. Siedzę przy skrzynce i strzelam z granatnika w czołgi. Ja jestem zmienny, gram każdą klasą, gdyż chce np. w medyku odblokować zdolność reanimacji itp. Polecam ta grę ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie G3 to porażka na bliskie starcia po kilku kulach celownik robi się tak wielki że trafić przeciwnika wogule nie idzie,a thompson ma ładny mały celownik , który prawie wogóle się nie powiększa.Nie porównuje ich na odległość bo gram thompsonem w counqest i tylko na 2 mapach rzadko sztrzelam się na duże odległości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. gram Klasą "Assalut" i klasą "Recon". Te dwie klasy podobają mi się najbardziej, gdyż są ciekawe. Snajper ma wiele do odkrycia. Posiada niesamowity strój. I na poszczególnych mapach są świetne kryjówki. Od snajperek. ładnie wchodzą heady... Polecam ! Zaś Assalut to klasa bardziej " na hama" Idziesz, raszujesz. Posiadasz granatnik, z biegiem czasu odblokuje się skrzynka z amunicją, która pozwala np. mieć nieskończoności ammunicji ( trzeba przebywac blisko niej ). Ja używam jej do czołgów. Siedzę przy skrzynce i strzelam z granatnika w czołgi. Ja jestem zmienny, gram każdą klasą, gdyż chce np. w medyku odblokować zdolność reanimacji itp. Polecam ta grę ! :)

Czytałem z zapartym tchem!!!Fragment poswięcony snajperowi spowodował że miałem tętno w granicach średniego wyniku Snoscha (albo innego bzykacza).O Assaulcie Autor już tak bardziej literacko..."idziesz,raszujesz...posiadasz granatnik,TOŚ GOŚĆ!". Rady i spostrzeżenia bardzo celne:" Od snajperek. ładnie wchodzą heady... "

"Siedzę przy skrzynce i strzelam z granatnika w czołgi.." zabrzmiało lirycznie zgoła i nostalgicznie. Tak zobaczyłem to jesiennie,na tle zachodu słońca...czołgi odchodzą a ja...siedzę sobie(przy skrzynce),pociągam żołnierskiego skręta i strzelam do tych odchodzących czołgów...

Chyba śnię.....ale piękny to sen!!! Lisu7-czekam na ciąg dalszy!!!

Edytowane przez Marqus_Pirx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus heh nie do konca wiem komu bardziej pojechales - snoshowi czy bzykowi :rofl:

snosh - rdr doszedl - trenujem ja - nie gon do przodu zbytnio bo znow wstyd bedzie biegac gdzies w tle :woot: -

PS

C4 nie ma - TNT jezd!!! B)

PPS

szyt Lisu wlasnie przeczytalem - tys z opola - pls nie rob wiochy bo chlopaki mnie wywala z friendsow :biggrin: zejdz z tej skrzynki, wylacz pleja, idz i poznaj jakas laske - zyj pelnia zycia chlopie - nie warto ginac dla tych czolgow :thumbsup:

PPS

"na hama" - kojarzy mi sie nie wiem dlaczego z "parciem na wieprzowine" :biggrin:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus heh nie do konca wiem komu bardziej pojechales - snoshowi czy bzykowi :rofl:

Snosch i bzyku to dla mnie niedościgłe IDEAŁY w tej grze (coś jak Mistrzowie Jedi) więc przez porównanie do ich wyników chciałem oddać to,że tętno skoczyło mi do kosmicznego wyniku!!! Krawędź zawału!!!

Literacka wartość opisu BC2 autorstwa Lisu7 nie pozwoliła mi spokojnie dojść do siebie...Jeszcze teraz ręce mi się trzęsą nad klawiszami..."Ja jestem zmienny"-czyż to nie piękne wyznanie??? Ideał na PSNid...-"Zmienny"!!!

"Polish ham" to kiedyś była nasza specjalność...

Edytowane przez Marqus_Pirx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch i bzyku to dla mnie niedościgłe IDEAŁY w tej grze (coś jak Mistrzowie Jedi) więc przez porównanie do ich wyników chciałem oddać to,że tętno skoczyło mi do kosmicznego wyniku!!!

chyba jednak mamy z bzykaczem nieco inne wyniki w grze ;) z naciskiem na "NIECO". ;)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem z zapartym tchem!!!Fragment poswięcony snajperowi spowodował że miałem tętno w granicach średniego wyniku Snoscha (albo innego bzykacza).O Assaulcie Autor już tak bardziej literacko..."idziesz,raszujesz...posiadasz granatnik,TOŚ GOŚĆ!". Rady i spostrzeżenia bardzo celne:" Od snajperek. ładnie wchodzą heady... "

"Siedzę przy skrzynce i strzelam z granatnika w czołgi.." zabrzmiało lirycznie zgoła i nostalgicznie. Tak zobaczyłem to jesiennie,na tle zachodu słońca...czołgi odchodzą a ja...siedzę sobie(przy skrzynce),pociągam żołnierskiego skręta i strzelam do tych odchodzących czołgów...

Chyba śnię.....ale piękny to sen!!! Lisu7-czekam na ciąg dalszy!!!

Snosch i bzyku to dla mnie niedościgłe IDEAŁY w tej grze (coś jak Mistrzowie Jedi) więc przez porównanie do ich wyników chciałem oddać to,że tętno skoczyło mi do kosmicznego wyniku!!! Krawędź zawału!!!

Literacka wartość opisu BC2 autorstwa Lisu7 nie pozwoliła mi spokojnie dojść do siebie...Jeszcze teraz ręce mi się trzęsą nad klawiszami..."Ja jestem zmienny"-czyż to nie piękne wyznanie??? Ideał na PSNid...-"Zmienny"!!!

"Polish ham" to kiedyś była nasza specjalność...

O kur.., myślałem, że nie wyrobie i spadnę z krzesła hahahaha :rofl:. Marqus (Padawan?? :D) Ty to umiesz ludziom humor poprawić ;).

Ps. Jeżeli chodzi o ,,Polish ham" to wczoraj dostałem hate mail'a ,,fucking PL", że też ludziom chce się pisać takie rzeczy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej z tym pinem sobie poradzić nie mogędry.gif A od piątku kończę swój rozdział z BC2ninja.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie podzielę się moimi obecnymi zestawami :D

U assaulta używam M16A2 (teraz SA ale to bez różnicy) z Red dotem i Magnumem. Cacko sobie dobrze radzi na średnie/dalekie odległości ale z bliska to kaszana bo cię zabiją odrazu jak nie wcelujesz.

Znowu u inżyniera używam UMP-45 (o dziwo lepiej mi się tym gra niż AKS-74U), M2CG Carl Gustav (dzisiaj mi platyna z tego wpadła), oczywiście dodatkowe rakiety i większe eksplozje wymagane dla szybszych i mocniejszych akcji :D.

Medyk znowu ma M249 SAW (niski damage w porównaniu do takiego M60/MG3 ale ma za to niski recoil zwłaszcza z red dotem) + Red Dot (lub szybsze uzdrawianie jeśli gram na HC) + lepszy zasięg uzdrawania.

Recon znowu ma SV98 od niedawna + LW PACK (szybsze bieganie) + Armor.

Rzeczy wspólne? M93R Burst jako pistolet i Alternative Fire dla pojazdów :) (V ALT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może mi podpowiedzieć w jaki sposób używać tracera i wyrzutni rakiet aby automatycznie namierzyć jakiś pojazd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Z tym namierzaniem sprawa wygląda tak, że po pierwsze pojazd czy to latający czy jeżdżący musi byc zaznaczony tracerem (wystzreliwujesz pocisk z pistoletu w kierunku celu).Wówczas aby w niego ,,przywalić " używasz albo gustava, albo rpg celując przez wizjer optyczny aż pojawi się odległość do celu - wtedy puszczasz pocisk i tyle :)

O i właśnie jak juz napisał Panmistrz polecam równiez przyklejony poradnik.

Edytowane przez kwasinaldo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×