Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Z doświadczenia ja wolę piwo, a mój kumpel wódkę, więc zależnie od tego jakie kto ma doświadczenie wyniki będą się różniły. Bo według mojego doświadczenia najlepsze będzie piwo, a mojego kumpla - wódka!

Więc najlepiej najlepiej samemu protestować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie ma broni najlepszej ani najskuteczniejszej. Każda jest dobra na swój sposób. Dałem Ci statystyki broni, masz tam opisane, która jest najsilniejsza, która ma największy zasięg, a którą szybciej możesz np. przeładować :) Wybierz sobie coś, potestuj i sam będziesz wiedział, co jest da Ciebie najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje porady mam dylemat miedzy "RED DOT" a "4X OPT" . Na ktorym sie lepiej skupic, zdobywanie fragow niezle mi idzie na RED DOT, chociaz nie ma takiego przyblizenia jak 4x OPT. Zas na 4x opt wydaje mi sie ze wolniejszy jest moment w ktorym to z reki przechodzimy do celownika przez co trace troszke czasu, i nim zdaze strzelic to zostaje ubijany nieraz. Tak wiec czy lepiej zostac na RED DOT czy szlifowac 4x OPT?? A wy ktorego uzywacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potrzebuje porady mam dylemat miedzy "RED DOT" a "4X OPT" . Na ktorym sie lepiej skupic, zdobywanie fragow niezle mi idzie na RED DOT, chociaz nie ma takiego przyblizenia jak 4x OPT. Zas na 4x opt wydaje mi sie ze wolniejszy jest moment w ktorym to z reki przechodzimy do celownika przez co trace troszke czasu, i nim zdaze strzelic to zostaje ubijany nieraz. Tak wiec czy lepiej zostac na RED DOT czy szlifowac 4x OPT?? A wy ktorego uzywacie?

Dla mnie lepszy jest Red Dot lecz pamiętaj ile osób na tym forum tyle będziesz miał różnych opinii.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

JA wole x4 bo mogę go używać jako lunety snajperskiej tzn. M60 + x4 i mogę zdejmować snajperów oddalonych na drugim końcu mapu.

Z Red Dotem nie dałbym rady ich zauważyć nawet.

A co do szybkości, to pora nauczyć się strzelać bez celownika tzn:

- zauważam wroga, to od razu staram się ustawić celownik (albo w hardcore bez celownika, przeciwnika na środku ekranu) i walę w niego, przy okazji włączając celownik x4 który rod razu zbliża mi na wroga.

Kluczem jest nauczenie się gdzie masz środek telewizora/monitora, wtedy jak już się przyzwyczaisz to twój refleks zwiększa się o kilka punktów. (szczególnie w hardcore, gdzie normalnie nie ma żadnego celwonika"białego", a wystarczy 2 strzały w klate i gość leży - więc wystarczy tylko ustawić się na przeciwnika, aby był w środku ekranu i nie trzeba nawet celownika żadnego - oczywiście na bliskie odległości.)

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy gram szturmowcem to używam 4x, a jak inżynierem lub medykiem to red dot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos informacji na temat broni,pojazdów itp.można sobie poczytać materiały zgromadzone na stronce oficjalnej ,w dziale download bodajże jest taka opcja dla fanów i tam ostatnio pojawił się graphicsfankit gdzie mamy min. troszkę informacji w tabelce Excellowskiej (fajnie pokazane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja używam do '' krótkich '' broni red dota (inżynier), natomiast do reszty broni można pokusić się o X4 ( bardziej stabilne). Trochę kłopotu sprawia walka na bliską odległość ale można znaleźć wspomniany wcześniej (przez kolegę ocelota) punkt na ekranie i strzelać bez celowania.

PS.

Kolega kupił sobie nowe ubranka dla swoich żołnierzyków i cieszy się jak dziecko tym bardziej, że z bronią są dostępne gadżety których wcześniej nie odblokował. A ja robię mu zdjęcia żeby zobaczył jak wygląda :pardon: oczywiście aparatem bo na zdjęcia z serwera nie ma co liczyć

Edytowane przez commor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wsiądzie sobie do quada/skuterka i naciśnie dolny krzyżak, a potem górny, wtedy sam sobie zobaczy jak wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale widok z trzeciej osoby z przodu i z tyłu jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest róznica jak wybieram klase +?

Jakie są różnice? miedzy np MEDIK a MEDIK +?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Medyk" to strój podstawowy a "Medyk +" to strój z dodatku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem o to zapytać. Dzięki Traitor23 za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, gdzie znajde jakies info o tym dodatku ? co daja zlote bronie ? (mam nadzieje ze nie tylko kolor, bo to by było strasznie hoooyowe i dziecinne wydawac na to hajs, nie obrazajac dzieci oczywiscie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, gdzie znajde jakies info o tym dodatku ? co daja zlote bronie ? (mam nadzieje ze nie tylko kolor, bo to by było strasznie hoooyowe i dziecinne wydawac na to hajs, nie obrazajac dzieci oczywiscie)

Nic nie dają oprócz zmiany twojego stroju i zmiany koloru broni. Chodz słyszałem też że ten pack poprawił skuteczność ( większe obrażenia) do MG3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei gram bez jakis wynalazkow typu red dot czy x4. gram od poczatku Szturmowcem i 1 dodatek biore dodatkowe granaty oraz ladunki granatnika. jestem juz nauczony grac z "muszka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje też na przykład to, że już na pierwszym poziomie możesz używać ostatniej broni (M16, UMP). Za 18zł opłaca się go kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje mozliwosc robienia gwiazdek i platyny dla 4 nowych broni. I MG3 ma zmienione sttystyki troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i daje mozliwość uzyskania 4 nowych trofików, pozwala też dwa razy podczas rozgrywki zdobywać pin za 7 zabić - 100 pkt, a po chwili za 8 zabić - 200 pkt (za pin zwykły np szturmowca, a następnie za pin złotej giwerki). Używając zwykłej broni uzyskujesz tylko ten pierwszy za 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje możliwośc kupienia tego dodatku na kilka osob (sloty) czy raczej nie pojdzie tym sposobem sie podzielic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje możliwośc kupienia tego dodatku na kilka osob (sloty) czy raczej nie pojdzie tym sposobem sie podzielic?

Bylo juz o tym mowione milion razy, nie laska poszukac? Nie da sie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bylo juz o tym mowione milion razy, nie laska poszukac? Nie da sie tak.

To dziwne bo ja sobie załatwiłem stroje sposobem który podał ratajczyk i moge nimi grać. Pierw spróbuj to zrobić a potem komentować.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez x4 nie wyobrażam sobie gry, do każdej broni muszę mieć x4, a do strzelb 12 gauge slugs, bo często gram na długie dystanse i bez x4 najnormalniej źle mi się gra. Red dota też nie lubię, bo nie przybliża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bez x4 nie wyobrażam sobie gry, do każdej broni muszę mieć x4, a do strzelb 12 gauge slugs, bo często gram na długie dystanse i bez x4 najnormalniej źle mi się gra. Red dota też nie lubię, bo nie przybliża.

Ja z kolei zawsze mam red dota, tylko w snajperkach i w jednej broni biorę x4. Strzelb nie używam, bo uważam je za totalną pomyłkę <_<. Dopóki nie zrobią z nich broni wzorowanych na realnych odpowiednikach to ich nie tknę (chodzi mi o możliwość polepszenia ich celności, ten perk jest dla mnie wzięty z kosmosu, było zajebiście w becie i w demia, ale musieli przekombinować :yucky:). Mam cichą nadzieje, że w końcu dodadzą możliwość przymocowania celownika do M14 :rolleyes:.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×